adidas Pure Boost™ Dpr SS18 Erkek Spor Ayakkabı

#BB6293

599.00 TL 389.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas PureBoost Dpr Erkek Spor Ayakkabı

Sokak koşu ayakkabılarına yeni bir anlam kazandıran adidas PureBoost Dpr Erkek Spor Ayakkabı modeli, kentsel yapıya uygun tasarımıyla ve seri hareket kabiliyetine olanak tanıyan yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kullanıcıda ayağında bir şey yokmuş hissi uyandıracak derecede hafif bir yapıya sahip olan ayakkabı, sporu daha keyifli bir hale getiriyor. Şık detaylara sahip yapısı sayesinde ise günlük sokak stili kombinlerinin önemli bir tamamlayıcısı görevi görüyor.

Şık ve İşlevsel Tasarımı Sayesinde Her Alanda Kullanışlı

Şehir sokaklarında koşmak için tasarlanan erkek ayakkabısı, zemine daha yakın bir his sağlayan alçak orta taban yüksekliği ile öne çıkıyor. Yenilikçi tasarım anlayışı ile kısa sürede ön plana çıkmayı başaran ayakkabı modeli, sporcular ve kendini sportif için hız avantajı sağlarken; şık görünümden de ödün vermiyor. Yan kısımlarına üç adet şeridin ve adidas logosunun yer aldığı tasarım BOOST taban ile daha fonksiyonel bir hale bürünüyor.

Koşarken, çalışırken veya sokakta yürürken giyilebilen adidas PureBoost Dpr erkek spor ayakkabı modeli, her kombinle rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Bu yüzden koşu sırasında tam bir canavara dönüşebilen spor ayakkabı günlük hayat içerisinde de şık bir tamamlayıcı görevi görebiliyor.

Ayakkabıya Hava Aldıran Örme Yüzey ve Sağlam Kavrayış Gücü

PureBoost modelinin topuklarının her iki yanında birer örme yüzey bulunuyor. Plastik parça içeren yüzeyler fit sayaç olarak adlandırılıyor. Bu yüzeyler ile ayakkabının kumaşı nefes alıyor ve sporcuya daha sağlıklı bir kullanım olanağı sunuluyor. Ayrıca darbeler sayaç sayesinde kolaylıkla emiliyor ve hareketlerin stabil halde kalmasını sağlanıyor.

Kavrayış gücü sağlam olan ayakkabı bu gücü, üst kısmının sahip olmasından alıyor. Dolayısıyla ayağın üst kısmı sabitleniyor ve iyice kavranıyor. Ayrıca topuk kayması da olmuyor. Böylece kullanıcıya hareket özgürlüğü sunulurken, kendini daha güvende ve konforlu hissetmesi sağlanıyor.

Boost Teknolojisi ile Dengeli Yastıklama Konforu

Ayakkabının en önemli özellikleri arasında yer alan Boost™ ile dengeli yastıklama, enerji kazandıran adımların yanı sıra örgü sayası ile gerekli alanlarda destek sağlıyor. Dengeli yastıklamanın ayakkabıya vermiş olduğu ultra hafiflik özelliği ile kullanıcı hareket halindeyken kendini daha özgür hissediyor. Örgü üst kısım ise uzun süreli koşu veya yürüyüşlerde ayakkabının sağladığı konforun sabit kalmasına yardımcı oluyor.

İyi bir çekiş gücünün yanı sıra rahat ve hızlı bir şekilde yön değiştirme olanağı da sağlayan ayakkabı modeli; özel desenli dış tabanı ile ayağının yere basış şekline uyum sağlıyor. Kullanıcı bu özellik sayesinde hareketlerini daha zahmetsizce yaparken, ayağı her yere bastığında enerjisini kaybetmeden koşuya ya da yürüyüşe devam edebiliyor. Bu esnada ise kendini kusursuz derecede dengede hissediyor.

Hep Daha Fazlasına Sahip Olmak İsteyenler İçin Daha Fazla Ayrıntı

- Koşucu türü: doğal, Boost™

- Bugüne kadar sunduğumuz en yüksek enerji geri dönüşümünü sağlayan yastıklama teknolojisi

- Daha fazla enerji verdikçe daha fazla enerji kazan

- Şehrin sokaklarında koşarken doğal destek sağlayan geniş burun kısmı

- Ayağa doğal biçimde uyum sağlayan örgü saya

- Ekstra konforlu süet astar

- Topuğun doğal hareket etmesini sağlayan FITCOUNTER topuk koruyucu

- STRETCHWEB esnek ağ kauçuk dış taban

- Ağırlık: 258 g (42,5 numara)

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.