adidas PureBOOST Clima SS18 Erkek Spor Ayakkabı

#BY8896

639.00 TL 379.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas PureBOOST Clima Erkek Spor Ayakkabı

adidas PureBOOST Clima erkek spor ayakkabı, spor sırasında ayağınızın ferah kalmasını sağlayan bir yapıdadır. Şehir içi koşular için ideal bir rahatlığa sahiptir. Ayakkabınızın sağladığı rahatlıkla hızınızı hiç kesmeden koşmaya devam edebilirsiniz. Sizi yavaşlatmaz ve ekstra bir güç vererek hız artırıcı etki yaratır. Antrenman sırasında ayaklarınızı terletmeyen adidas PureBOOST Clima ile koşarken gerçek performansınızı gösterebilirsiniz.

Serinliği Ayaklarınızda Hissedin

adidas PureBOOST Clima, sporcuların en çok şikâyet ettiği durumlardan birine çözüm sunar. Ayaklarınızdaki terleme problemi PureBOOST Clima ile son bulur. Bu spor ayakkabı, adidas kalitesiyle ayaklarınızı serin tutmayı amaçlayarak üretilmektedir. Perfore yüzeyi ve örgü yapısı sayesinde her adımınızda üst düzey hava akışı sağlar. adidas PureBOOST Clima, sayasının üzerindeki Clima iplikleri ile oluşturulan havalandırma bölgeleri ile nefes alır. Clima teknolojisinin kullanıldığı iplikler teri uzaklaştırır. Ayakları kuru tutar ve konforu maksimuma çıkartır.

Özgürce Adımlar Atın

Fitcounter topuk koruma teknolojisine sahip PureBOOST Clima, güvenliğinizi üst düzeye çıkartırken özgürlüğünüzü kısıtlamaz. adidas PureBOOST Clima erkek spor ayakkabı ile hareket ederken ayaklarınız özgür olur. Aşil tendonunun doğal hareketlerini yapmasına izin veren Fitcounter kalıplanmış topuk koruyucu ile ayaklarınız rahat eder. Rahat koşabilmeniz için özel olarak tasarlanan dış taban, geçişleriniz ve ani yön değişimleriniz için kolaylık yaratır. Esnek ve kauçuk dış taban, Stretchweb teknolojisi ile donatılmıştır ve her adımda ekstra enerji verir. PureBOOST Clima'nın sunduğu esneklik ve zemin hakimiyeti imkânı ile koşularınızdan keyif alın.

Her Türlü Zeminde Maksimum Hakimiyet Sağlayın

Spor kıyafetlerinizin altında duruşu ile hem tarzınızı hem de performansınızı üst düzeye taşıyan, adidas PureBOOST Clima, kendine özgü, göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Her türlü zeminde maksimum hakimiyet sağlayan ayakkabılarınız ile şıklığınızdan ödün vermenize gerek kalmaz. Maksimum düzeyde enerji geri dönüşümü sağlayan adidas Boost yastıklama teknolojisi, ayakkabınızın zeminle uyumlu olmasına yardımcı olur. Bugüne kadar en iyi enerji geri dönüşüm deneyimini, Boost teknolojisi ile donatılan PureBOOST Clima ile yaşayabilirsiniz.

Doğallığın Keyfini Çıkarın

adidas PureBOOST Clima'nın çift katlı ve örgülü benzersiz dil yapısı, ayağınızdaki baskının azalmasına yardımcı olur. Her türlü zeminde ayaklarınıza doğal bir destek veren birleşik dili ile farklı ayak biçimlerine de uyum sağlar. Konforu ve özgürlüğü maksimum düzeye çıkartan adidas PureBOOST Clima, sorunsuz bir spor deneyimi için rahat hareket etmenize olanak tanır. Üst düzey bir konforun yanı sıra yüksek performans da sağlayan bu spor ayakkabı, gücüne güç katmak isteyenler için idealdir. Ayağınıza doğal biçimde uyum sağlayan ve doğal bir his yaratan PureBOOST Clima, minimalist bir örgü saya tasarıma sahiptir.

adidas PureBOOST Clima Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler

 • Ayakların nefes almasına imkân veren, teri uzak tutan ve ayakların kuru kalmasını sağlayan Clima teknolojisi.
 • Şehir içi koşularında ayağa destek olan, ani yön değişimlerini ve geçişleri kolaylaştıran, enerji dolu bir koşu deneyimi sunan Stretchweb teknolojili esnek kauçuk dış taban.
 • Aşil tendonunun doğal hareketlerini yapmasına izin veren kalıplanmış Fitcounter topuk koruyucu.
 • adidas'ın bu güne kadar sunduğu en yüksek enerji geri dönüşümünü sağlayan ve zemin hakimiyetine yardımcı olan Boost yastıklama teknolojisi.
 • Ayaktaki baskıyı azaltan, farklı ayak biçimlerine uyum sağlayan, her zeminde ayağa destek olan çift katlı örgülü benzersiz dil yapısı.
 • Doğal bir uyumluluk sağlayarak doğal his yaratan minimalist örgü saya tasarımı.
 • 26 mm topuk, 18 mm burun ve 8 mm orta taban yüksekliği (42,5 numara)
 • Esnek kauçuk dış taban, kumaş saya ve astar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.