adidas PureBOOST Go FW18 Erkek Spor Ayakkabı

#AH2323

769.00 TL 459.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı

adidas markası sporu yaşam biçimi haline getiren kullanıcılarının keyiflerini ve performanslarını arttıracak teknolojiler geliştirerek kendini sürekli yenilemektedir. Şehir içi koşuları ile formunu destekleyen erkek kullanıcılar için üstün özellikler ile üretilen adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı, enerjik bir koşu keyfi yaşamanızı sağlayacaktır.

Doğal Hareketleri Destekleyen Saya

Şehir içi koşu aktiviteleri için tasarlanan adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı, kullanılan örgü saya yüzeyinin esnek ve hafif yapısı sayesinde ayağınızın koşunun her adımındaki doğal hareketlerine uyum sağlamaktadır. Özel tasarım bölgelerle ayağınıza doğal biçimde uyum sağlayan örgü saya, performans sırasında terleyen ayakların nefes almasına ve sağlıklı kalmasına da olanak sağlar.

Tüm spor aktiviteleri gibi koşu sporunda da iskelet yapısının aktivite boyunca sağlıklı devamlılığını desteklemek önem taşır. Zemin farklılıklarının oluşabileceği şehir içi koşu aktiviteleri için ayağın doğal hareketinin desteklenmesi spora ayırdığınız sürenin keyifle devamlılığına destek sağlar.

Ayağı Destekleyen Dengeli Adımlar

Koşu sporu için kullanılan spor ayakkabılarının aktivite sırasında ayaklara yapılan basıncın fazla olması nedeni ile esnek yapıda tasarlanması önem taşır. Ayağı destekleyen, dengeli adım atmanızı sağlayan, hızlanmanıza katkı sağlayan tasarımlar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı tasarımında kullanılan geniş burnu ve güçlendirilmiş topuk kısmı ile dengeli adımlarınızı destekleyerek daha fazla konfor ve performans sağlamanıza katkı sağlayacaktır.

Enerjinizi Geri Veren Boost Teknolojisi

Şehir içi koşularında kullanılmak üzere tasarlanan doğal model adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı, dünya kimya devi BASF tarafından geliştirilmiş olan Boost yastıklama teknolojisi ile üretilmiştir. Koşu sporu için ayakkabıda kullanımı önem taşıyan yastıklama teknolojisi spor ayakkabının orta tabanında enerji kapsülü oluşturan bir sistemdir ve bu teknoloji sayesinde enerji verdikçe fazlası ile geri alınabilen bir enerji dönüşümü oluşmaktadır. Koşu performansınızda harcadığınız tüm enerji adidas spor ayakkabıda kullanılan Boost teknolojisi ile artarak size geri dönmektedir. Her adımda enerjinizi artarak geri almanızı sağlayan adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı, koşu keyfinizin de artarak çoğalmasına destek sağlayacaktır.

Enerjik Bir Koşu İçin Stretchweb Dış Taban

Şehir içi koşu performansınızın enerjisinin yükselerek devamlılığı için adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabıda kullanılan Stretchweb esnek ağ kauçuk dış taban esnek dış taban yapısı ile enerjik bir koşu keyfi yaşamınıza olanak sağlamaktadır.

adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabıda Performans Sağlayan Genel Özellikler

  • adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı, şehir içi koşuları performansınızı arttırmak için tasarlanmış doğal spor ayakkabıdır.
  • Spor ayakkabıda kullanılan Boost teknolojisi sayesinin yastıklama özelliği ve esnek dış tabanı birlikte kullanıcısına yumuşak ve konforlu bir koşu deneyimi yaşatmaktadır.
  • Ayağa uyum sağlayan yumuşak ve hafif saya yapısı ayağın doğal hareketlerini desteklemektedir.
  • adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı 42,5 numara ayakkabı için ağırlığı 258 gr’dır
  • Spor ayakkabıda orta taban yüksekliği 8 mm, topuk: 26 mm / burun: 18 mm’dir.
  • Bağcıklı tasarımı ve ayakkabıda yan kısmında kullanılan adidas 3-Stripes logosu adidas PureBOOST Go Erkek Spor Ayakkabı’ya estetik katkı sağlamaktadır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.