adidas Quester Ride Fw18 Erkek Spor Ayakkabı

#DB1367

495.00 TL 319.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 44
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı

adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı, kullanıcısına konforlu bir performans sunan sade tasarımı ile ön plana çıkıyor. Modern teknolojili koşu ayakkabılarından ilham alan bu erkek koşu ayakkabısı, üstün kaliteli yastıklama ile beraber sunduğu esneklik ve benzersiz stiliyle dikkat çekiyor. Ayak ve eklem sağlığını koruyan modern tasarımlı ayakkabıda esnek örgü saya ve ayağın doğal hareket etmesini sağlayan kalıplanmış topuk koruyucu özelliği bulunuyor. adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı giyildiği ilk andan itibaren konfor ve üstün yastıklama sunan Cloudfoam orta tabanı; aynı zamanda OrthoLite® iç tabanı ile daha fazla konfor ve daha yüksek performans sunuyor. adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı; sadeliği seven, konforlu bir yürüyüş ve koşu ayakkabısı arayan kullanıcılara hitap ediyor.

Konfor ve Performans

Konforlu kumaş astarı ile nefes alabilen yapıya sahip olan adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı aynı zamanda ayağın doğal hareket etmesini sağlayan kalıplanmış topuk koruyucusu ile konforlu bir performans gösterilmesini sağlıyor. Üstün kaliteli yastıklama ile esneklik ve çok yönlülük sağlayan ayakkabıyı birçok koşu ve yürüyüş faaliyetlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cloudfoam orta tabanı sayesinde hafif bir yapıya sahip olan ayakkabı, OrthoLite® iç taban ile performans özelliğini yükseltiyor.

Taban Yapısı

adidas, Questor modelinde ayakkabının sağlam durmasını ve zemini daha iyi kavramasını sağlayan kauçuk dış taban sunuyor. Quester Ride Erkek Koşu Ayakkabısı aynı zamanda sahip olduğu OrthoLite® iç taban sayesinde daha fazla konfor ve yüksek performans sunuyor. adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı tüm bunlara ek olarak aşil tendonunun doğal hareket etmesini sağlayan kalıplanmış topuk koruyucu özelliği ile de dikkat çekiyor. Giyildiği ilk andan itibaren konfor ve üstün yastıklama sunan Cloudfoam orta taban sayesinde ise ayakkabı, eklemlere baskıyı azaltan uygun bir süspansiyonlu bir yapıya dönüşüyor.

Tasarım

Dikişsiz 3 bant detayı ile dikkatli gözlerde adidas ruhunu yaşatan Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı modeli, üzerinde barındırdığı dokulu ve iki renkli örgü sayası, dil yerleştirme şeridinde adidas yazısı ile sade monokrom tasarımını tamamlıyor. Hareket etmeye her an hazır bir görüntüye sahip olan adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı; kullanıcısına tasarım, performans ve konforu bir arada sunuyor.

Klasik ve sade şıklığı modern teknolojinin getirdiği konfor ile birleştiren adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı ile koşu ve yürüyüşlerinizi sağlıklı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Sahip olduğu taban yapısı ile birlikte doğal bir basış imkanı sağlayan ayakkabı aynı zamanda ayak, bilek ve diz sağlığınızı korumaya yardımcı olurken aynı zaman da kaslara ve eklemlere binen basıncı azaltarak performansınıza katkıda bulunuyor. Günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı ile sağlıklı ve bol performanslı günler sizi çağırıyor.

adidas Quester Ride Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Dikişsiz 3 bant detayı
  • Konfor ve üstün yastıklama sunan Cloudfoam orta taban
  • Kauçuk dış taban
  • Aşil tendonunun doğal hareket etmesini sağlayan kalıplanmış topuk koruyucu
  • Ağırlık: 280 g (42,5 numara)
  • Orta taban yüksekliği: 11,5 mm (topuk: 24,5 mm / burun: 13 mm)
  • Temel malzemeler: Kumaş ve sentetik saya / Kumaş astar / Kauçuk dış taban
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.