adidas RapidaRun Knit (GS) Spor Ayakkabı

#AH2610

495.00 TL 319.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas RapidaRun Knit (GS) Spor Ayakkabı

adidas RapidaRun Knit (GS) spor ayakkabı, gelişiminde kullanılan malzemeler ve teknolojik özelliklerle en iyi koşu ve yürüyüş deneyimini sunuyor. Her ayağa uygun yapısı sayesinde tercih sebebi haline geliyor. Ayağı ağrıtmayan ve hafif dizaynı ile sportif faaliyetlerde tercih sebebi haline geliyor. Bunun yanı sıra ayağı terletmeyen yapısı ve şık tasarımı sayesinde de günlük kullanıma uygun hale geliyor. Özelikle yoğun tempolu çalışan bireyler tarafından tercih edilen adidas RapidaRun Knit (GS) spor ayakkabı, her kıyafet kombini için iyi bir tercih haline geliyor. Klasik adidas çizgilerinin modern bir biçimde yorumlandığı bu model, konforlu ve uzun süreli kullanımı, stili ve dayanıklılığı ile kullanıcılarını bekliyor.

En Önemlisi Ayak Sağlığı

adidas diğer modellerinde olduğu gibi bu modelinde de ayak sağlığını ve kullanıcı konforunu en ön planda tutuyor. Adaptif örme üstü sayesinde farklı tip ayaklar için uygun bir hale geliyor. Bu sayede, özellikle ayağı taraklı bireylerinde memnuniyeti sağlanmış oluyor. Ayrıca bu yapı, ayağın daha doğal hareket kabiliyeti sağlayarak, yürüme hissini en üst seviyeye çıkarıyor. Özellikle uzun koşu ve yürüyüşlerde tercih edilen adidas RapidaRun Knit (GS) spor ayakkabı, ayak ağrıtmayan yapısı ile ön plana çıkıyor.

Bunun yanı sıra, hava sirkülasyonu sağlayan kanallar ile ayak terlemesine bağlı olarak gelişen kötü kokunun önüne geçiyor. Bu sayede uzun süreli ayakkabı kullanımından kaynaklanan sağlık problemlerinin de önüne geçmiş oluyor. Modern çizgileri ile oldukça şık bir görünüme sahip olan adidas RapidaRun Knit (GS), yoğun tempolu günlerde ayağa binen yükün etkisini minimum seviyeye çekiyor.

Cloudfoam Teknolojisi ile Gelen Rahatlık

adidas RapidaRun Knit (GS) spor ayakkabı modeli, ayak sağlığının yanı sıra kullanıcı konforuna da oldukça önem veriyor. Bu konforu sağlamak için geliştirilen "cloudfoam" teknolojisi, kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. Orta tabanda kullanılan bu teknoloji sayesinde, ayakkabı içinde yere bastıkça oluşan basınç ayakkabının her yerine yayılarak, ayakta oluşan baskıyı dağıtıyor ve ağrıların önüne geçiyor.

Yumuşak yastıklama teknolojisi olarak adlandırılan bu teknoloji ile ayaklar uzun süreli kullanımda bile ağrımıyor. Özellikle yüksek tempolu spor yapan bireyler için oldukça önemli olan bu özellik, rahatına düşkün kullanıcılar için oldukça önemli bir hale geliyor. Ek destek için bulunan TPU topuk sayacı ve Step-in konfor teknolojisi de yürüyüş ve adım atma hissini maksimum seviyeye çıkarıyor.

Dayanıklı Malzeme, Uzun Ömürlü Kullanım Fırsatı

adidas RapidaRun Knit (GS) spor ayakkabı, ayak sağlığın ve konfora verdiği önemin yanı sıra tasarımında kullanılan kaliteli yapı ile uzun ömürlü kullanımı mümkün kılıyor. Dış kısımlarda kullanılan malzeme ile yabancı maddelerin delici ve kesici etkisini minimum seviyede tutuyor. Bunun yanı sıra, esnek dizaynı sayesinde en zorlu parkurlarda bile yırtılma veya aşınma gibi problemlerin önüne geçiyor.

Destek ayağı kaplaması ve orta ayak kafesi ile konforu maksimum seviyeye taşıyan adidas RapidaRun Knit (GS), şık tasarımıyla da her tarz kullanım için uygun hale geliyor. Koşu ayakkabısına modern bir yorumlama ile yaklaşan adidas RapidaRun Knit (GS), tüm bu özellikleri ile kullanıcılarını bekliyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.