adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam SS19 Çocuk Spor Ayakkabı

#D97076

419.00 TL 269.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 30
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam Çocuk Spor Ayakkabı

Her yaşta hareketli olan çocuklar için konfor ve gelişimi destekleyen spor ayakkabı seçimi önem taşır. Tüm günü keyifle tamamlamalarını sağlayan özellikleri sayesinde hem parkurda hem de günlük hayatta kullanıma uygun adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam, çocuklara özel kalıp ile üretilen bir koşu ayakkabısıdır.

Çocuklar İçin Konforlu Koşu Ayakkabısı

Koşu sporunda sporcunun ayakları üzerinde bir miktar baskı oluşur. Bu da bacak ve omurga yapısında etkisini gösterir. Gelişme çağında bulunan çocuklar için ayrıca önem taşıyan spor ekipman seçiminde koşu ile ilgilenen çocuklar için adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam doğru spor ayakkabı seçimi gerekir. Bu sporla ilgilenen çocuklar için, vücudu destekleyen özellikler taşıyan ve her harekette dengede kalmasını sağlayan ürünler tercih edilmelidir. Parkur kullanımı için uygun özellikler taşıyan adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam çocuk spor ayakkabı, koşu sporunun gereklerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Ayağı Saran Nefes Alan Örgü Saya

Tüm gün antrenmanda ve sonrasında günlük hayatta kullanıma uygun olarak tasarlanan adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam çocuk spor ayakkabısı terleyen ayakların her daim kuru kalmasına yardımcı oluyor. Bu özelliği ile antrenmana en sağlıklı şekilde devam edebilirsiniz. Hava akımını ve ayakların nefes almasını sağlayan örgü saya yapısı nem oluşumunu engeller. Mantar ve bakteri oluşmasına neden olan nem oluşumunun da önüne geçmeyi hedefleyen yapısı sayesinde ayak sağlığının korunmasını mümkün kılar. Çocukların ayağını saran ve rahat hareket etmesini destekleyen saya yapısı ile gün boyu hem parkurda hem okulda keyifli kullanım imkanı sunar.

Yüksek Performans ve Konfor Sağlayan EcoOrthoLite® İç Taban

Tüm gün adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam ile aktivite gerçekleştiren çocuklar için ayakkabı içerisinde oluşan nemin buharlaşması ve hava sirkülasyonu sağlanması gerekir. EcoOrthoLite® iç taban kalıbı çevre dostu teknoloji ile üretilen iç taban yapısı çocuklarınızın ayak sağlığını destekler.

Yumuşak Yastıklama Sağlayan Cloudfoam Orta Taban Yapısı

adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam çocuk spor ayakkabı tasarımında kullanılan Cloudfoam orta taban teknolojisi yumuşak bir yastıklama konforu sağlar. Koşu sporu antremanlarında ve günlük aktivitelerinde her yere basma hareketinde ortaya çıkan basınç bu sayede ayakkabı içerisinde dengeli dağılır. Yoğun aktivite sırasında enerjinin aynı seviyede kalabilmesini hedefleyen Cloudfoam teknolojisi, yastıklama desteğinin sonucu olan konfor ile çocuklarınızın antrenmanlarına katkı sağlar.

Stretchweb Esnek Ağ Dış Taban

Çocuk koşu ayakkabısı olarak tasarlanan adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam strectchweb dış taban yapısı konfor sunar. Her tür zeminde üst düzey tutuş olanağı sağlamayı hedefleyen taban yapısı her yere basmada dengeli adım atmanıza yardımcı olur. Delikli elastik tasarımı ile her noktada esneklik sağlayan dış taban yapısı ayağın doğal hareketlerini korumasına da olanak sağlar. adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam çocuk spor ayakkabının koşuya özel olarak geliştirilen bu dış taban yapısı çocuklarınızın ayaklarında stratejik noktaları destekler.

Hareketli Çocuklara Destek Sağlayan Özellikler

  • adidas Rapidarun X Knit Cloudfoam çocuklar için özel olarak tasarlanan konforlu bir koşu ayakkabısıdır. Taşıdığı özellikler ile parkurda ve günlük kullanımda konforlu sağlar.
  • Nefes alan örgü saya ile birlikte spor ayakkabıda kullanılan klasik bağcıklar ayağı sabitler ve rahat hareket etmeyi destekler.
  • Yumuşak yastıklama sağlayan Cloudfoam orta taban yapısı gün boyu kullanıcısına konforlu bir kullanım imkanı sunar.
  • Kız çocuk koşu ayakkabısında kullanılan Strectchweb dış taban yapısı koşu sporu yapan kullanıcıların konforu için özel olarak geliştirilmiştir.
  • Spor ayakkabının dil kısmında kullanılan adidas logolu etiket tasarımı ve yan yüzeylerinde bulunan efsane adidas 3-Stripes logosu konfor ile birlikte estetik detaylar da sunar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.