adidas Rockadia Trail SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#F35860

489.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Rockadia Trail Erkek Spor Ayakkabı

Arazi koşuları için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen üstün donanım özellikleri ile ön plana çıkan adidas Rockadia Trail erkek spor ayakkabı, dayanıklı yapısı ile büyük beğeni topluyor. Koşu rutinine daha fazla heyecan katmayı sağlayan ürün, mükemmel performans için gerekli zemini hazırlıyor. Sağlam tasarımı ile göz dolduran model, güçlü teknik özellikleri sayesinde kalite ve rahatlığı aynı anda sunmayı vadediyor.

Arazi Koşuları İçin Geliştirilen Dayanıklı Ayakkabı

Kullanım kolaylığı sağlayan yapısı ile dikkatleri üzerine çeken adidas Rockadia Trail erkek spor ayakkabı, arazi koşuları için geliştirilen dayanıklı tasarımı ile ilgi odağı oluyor. Sağlam örgü ve file sayası ile ürün, iyi düzeyde nefes alarak daha rahat bir kullanım için imkan sunuyor. Bu sayede model, zorlu şartlarda bile üst seviyede konfor için gerekli ortamı hazırlıyor.

Traxion Dış Taban Özelliği ile Mükemmel Performans

Kaliteli yapısal özellikleri ile ilgi gören adidas Rockadia Trail erkek spor ayakkabı, Traxion dış taban teknolojisi ile mükemmel performans için olanak tanıyor. Yeri kavrayan dış tabanı sayesinde model, arazi koşullarında güçlü bir zemin tutuşu ve denge sağlıyor. Hareket özgürlüğüne katkıda bulunan tasarımı ile ayakkabı, enerjinin açığa çıkarılmasına önemli ölçüde yardımcı oluyor.

Estetik ve Kaliteyi Bir Araya Getiren Sportif Tasarım

Estetik ve kaliteyi bir araya getiren tasarıma sahip olan adidas Rockadia Trail erkek spor ayakkabı, sportif tarzından ödün vermek istemeyen erkeklere hitap ediyor. Normal kalıp ve bağcıklı tasarımı ile beğeni toplayan ürün, son derece yumuşak olan yastıklaması sayesinde her adımda konfor sunuyor. File ve örgü sayanın yanı sıra sentetik katman detayları ile model, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Konfor Sağlayan İşlevsellik

Donanımsal ve tasarımsal özellikleri ile ön plana çıkan adidas Rockadia Trail erkek spor ayakkabı, işlevsel kullanımı ile daha fazla konfor avantajı sunuyor. OrthoLite® iç taban sistemi ile ürün, maksimum rahatlık için olanak tanıyor. Yastıklamalı Cloudfoam orta taban teknolojisi sayesinde model, daha yüksek performans sergilenmesine katkıda bulunuyor.

adidas Rockadia Trail Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

 • Koşu rutinine daha fazla heyecan katmayı sağlayan ürün, kullanıcılara üstün konfor imkanı sunuyor.
 • Arazi koşuları için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen üstün donanım özellikleri ve dayanıklı yapısıyla kullanıcılardan tam not alıyor.
 • Sağlam örgü ve file sayası, iyi düzeyde nefes alarak daha rahat bir kullanım için olanak tanıyor.
 • Yeri kavrayan Traxion dış taban teknolojisi, arazi koşullarında güçlü bir zemin tutuşu ve denge sağlıyor.
 • Ayakkabı; 42,5 numara için 339 g ağırlığa ve 8 mm orta taban yüksekliğine sahip bulunuyor.
 • Orta taban yüksekliği: 8 mm (topuk: 28,9 mm / burun: 20,9 mm)
 • Normal kalıp ve bağcıklı tasarıma sahip olan ayakkabı, son derece yumuşak olan yastıklaması sayesinde, her adımda konfor sunuyor.
 • Yastıklamalı Cloudfoam orta taban; daha fazla konfor ve daha yüksek performans sağlayan OrthoLite® iç taban

Antrenmanların ve günlük yaşamın vazgeçilmez spor markaları arasında yer alan adidas, kaliteyi ve rahatlığı ön plana çıkaran ürün çeşitleri ile kullanıcılardan tam not alıyor. Arazi koşuları için üretilen ve geliştirilen adidas Rockadia Trail Erkek Spor Ayakkabı'ya online spor gimağazası olan Barcin.com vasıtası ile kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu sayede, koşularınız esnasında sportif stilin konfor ve performansını en iyi şekilde deneyimleme şansını yakalayabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.