adidas Sambarose Kadın Spor Ayakkabı

#B28157

639.00 TL 379.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Sambarose Kadın Spor Ayakkabı

adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, adidas Samba'nın klasik futbol ayakkabısı tarzını ve görünümünü platformlu, stil sahibi bir tasarımla yeniden yorumlamaktadır. Klasik adidas modellerinin arasında önemli bir geçmişe sahip olan adidas Samba'nın yeni tabanı üzerindeki şıklığı; klasik ve retro adidas stilini günümüz modasında da yeniden öne çıkarmaktadır. Deriden imal edilen sayası, kauçuk ve yüksek dış tabanıyla sağlamlığından ödün vermeyen adidas Sambarose kadın spor ayakkabı; sentetik deri astarı ve deri dil kısmı ile de yüksek konfor sunmaktadır.

Deri Saya ve Kauçuk Dış Taban

adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, tamamen deri sayası, deri dil kısmı ve sentetik deri astarı ile yüksek konfor sağlamaktadır. Ayağınıza uyumlu yumuşak ve rahat yapısı ile rahat etmenizi sağlayan adidas Sambarose kadın spor ayakkabı; günlük kadın spor ayakkabısı tercihinde rahatlığı ve sağlamlığı ile ön plana çıkmaktadır.

Kadınlara Özel Kesim

adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, kadınlara özel kesim ile üretilmiştir. Ayağınıza tam ve mükemmel bir uyum sağlama amacıyla üretilmiş olan adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, tüm bu özellikleriyle size gün boyu süren konfor sağlamayı hedeflemektedir.

OrthoLite® İç Taban

adidas Sambarose kadın spor ayakkabının tabanında yıllar içerisinde kendisini kanıtlamış ve haklı bir tanınırlığa sahip olmuş OrthoLite® iç taban teknolojisi kullanılmıştır. Daha fazla konforu ve daha yüksek performansı hedefleyen OrthoLite® iç taban teknolojisi aynı zamanda antibakteriyel özelliklidir ve ayakkabınızdaki bakteri oluşumunu büyük oranda engeller. Bu sayede kullanıcısına yalnızca konforlu değil sağlıklı bir kullanım da vadeder.

Katmanlı Kauçuk Dış Taban

adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, katmanlı kauçuk dış tabanı ile 3 cm platform yüksekliğine sahiptir. Standart adidas Samba'nın platform taban eklenmiş bir yorumu olan adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, bu yüksekliği ile tüm dikkatleri kendi üzerine çeker. Kauçuk tabanın yan yüzeyindeki desenleriyle şıklığını pekiştiren adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, yine kauçuk dış tabanın üzerine işli kabartma klasik trefoil adidas logosu ile şıklığına retro bir dokunuş da eklemektedir.

adidas Originals'ın Retro Tarzı ile Öne Çıkın

adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, adidas'ın geçmişinden gelen retro sokak tarzı ve kültürünü günümüz sokak giyimine taşıyan klasik bir tasarıma sahiptir. Başlı başına markalaşmış ve retro sokak tarzının simgesi olmuş 3 bant detayı, T burnu, bağcıklı tasarımı, sayasının üzerinde altın rengi Samba yazısı ve kauçuk tabanı üzerinde kabartılı olarak işlenmiş klasik trefoil adidas logosu ile adidas Sambarose kadın spor ayakkabı; günlük spor ayakkabılar arasında klasik tarzın, şıklığın ve modern konforun temsilcisi olarak öne çıkmaktadır.

 • adidas Samba'nın klasik futbol silüeti ve tarzı
 • 3 cm yükseklikte platform taban
 • Sentetik deri saya ve deri dil kısmı
 • Kauçuk dış taban
 • Yumuşak ve rahat yapı
 • Normal kalıp
 • Bağcıklı tasarım
 • Sentetik deri astar
 • OrthoLite® iç taban
 • Klasikleşmiş 3 bant detayı ve trefoil logo

adidas Sambarose kadın spor ayakkabı, klasik Samba tarzının yeni ve 3 cm daha yüksek bir yorumuyla, gelişmiş konforuyla, kadınlara özel kesimi ve tasarımıyla ve en önemlisi klasik adidas Originals tarzıyla sizlerin beğenisine sunmaktadır.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.