adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı

#G26942

829.00 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı

Yastıklama teknolojisi ve hafif yapısı ile dikkat çeken adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı, günlük koşularda tam performans sergilemenize yardımcı oluyor. Dayanıklı ve esnek yapısı ile uzun ömürlü bir kullanımı destekleyen ürün, kaliteli ve konforlu tasarımıyla da ayaklarınızın rahat etmesine imkân tanıyor. Şehir koşuları için tasarlanan ürün, koşu sporuna gönül veren erkeklerin beğenisine sunuluyor. Özel adidas teknolojisi ve kaliteli materyaller ile tasarlanmış olan adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı, estetik ve şık tasarımı ile de benzersiz bir koşu ayakkabısı modeli oluşturuyor. Performans ve rahatlığı bir arada sunan koşu ayakkabısı, taban yapısı ve yastıklaması ile koşu sırasında benzersiz bir rahatlık sağlıyor.

Her Adımda Rahatlığı Hissedin

adidas tarafından geliştirilen Senseboost taban yastıklaması, ayak rahatlığını desteklerken, enerji geri dönüşümü konusunda da muhteşem bir etki yaratıyor. Attığınız her adımda daha az enerji ile daha verimli bir performans ortaya koymanıza yardım eden ürün, adım geçişlerinde de benzersiz bir konfor ortaya koyuyor. Hafif örgü sayası ile ayağın doğal hareketlerine uyum sağlayan adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı, koşudan maksimum keyfi ve verimi almanıza katkıda bulunuyor. Hızlı tepki veren Boost orta taban, adım attığınız an devreye girerek enerjiyi korumanıza yardım edip, ayaklarınızı bir sonraki adıma hazırlıyor. Normal kalıp tasarımı ve şık detayları ile dikkat çeken ürün, koşarken rahat etmenize yardım ederek, yorgunluğunuzu en aza indirmeyi amaçlıyor.

Ayağı Sabitleyen Esnek Yapı

Adımlarınıza uyum gösteren Stretchweb esnek ağ dış taban, adım geçişlerinde işinizi kolaylaştırıyor. Ayak şekliyle birlikte hareket eden tasarımı sayesinde konforlu ve rahat bir deneyim yaşamanıza destek oluyor. Enerji dönüşümü yüksek olan adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı, ayağı sabitleyerek her adımı daha güvenli ve sağlam atmanıza ortam hazırlıyor. Ayrıca, gelişmiş dış taban yapısı mükemmel bir zemin tutuşu sağlayarak koşularınızdan üst düzey verim elde etmenize imkAn tanıyor. adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı'nın geniş platform yapısı yanal hareketlerde destek sağlayarak, ani ve hızlı dönüşlerde dahi sorunsuz bir şekilde hareket edebilmenize olanak veriyor. Hareket kabiliyeti ve özgürlüğü konusunda benzersiz bir performans sergileyen ürün, normal ayak kemerine sahip olanların kullanabileceğini bir koşu ayakkabısı olarak sunuluyor.

Dengeli ve Verimli Bir Koşu Deneyimi

Hızlı tepki veren Boost orta taban yastıklaması ile dikkat çeken adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı, aynı zamanda adımlarınızı dengeli atmanıza olanak sağlıyor. Ayağı sabitleyen yapısı ile her adımda dengeli bir performans ortaya koymanızı mümkün kılan adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı, bağcıklı tasarımı ile de kolay ve pratik bir kullanımı beraberinde getiriyor. Tek katmanlı örgü saya hava geçirgenliğini artırırken, ter ve koku gibi olumsuz etkileri de en aza indiriyor. Anti-bakteriyel olarak tasarlanmış ürün, mantar ve bakteri gibi sorunları da ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Ayağın orta kısmında destek sunan dil yapısı adım geçişlerinde ayak konforunu maksimum seviyeye çıkartıyor. Milimetrik dikiş noktaları ile orta taban desteği sunarken Stretchweb yapısı ile esneklik sağlıyor. Böylece her adımınızda enerji dolu bir koşuya imza atmanıza katkıda bulunuyor.

adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı Teknik Özellikleri

 • Esnekliği ile adımlarınıza ayak uyduran Stretchweb esnek dış taban
 • Orta taban yüksekliği: 8 mm (topuk: 18 mm, burun: 10 mm)
 • Yanal hareket özgürlüğü sağlayan geniş platform
 • Nefes alabilir tek katmanlı örgü saya
 • Ayağın orta kısmında destek sunan dil kısmı
 • Hızlı tepki veren Boost orta taban
 • Ayak kemeri türü: Normal
 • Ağırlık: 274 g (42,5 numara)

Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzeme kullanımı ile benzersiz ürünler ortaya koyan adidas, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Dünyanın en önemli spor giyim markalarından biri olan adidas, futboldan atletizme her alanda rahatlık ve estetiği bir arada sunuyor. Orta taban yastıklaması ile konforlu bir kullanım vaat eden, hava geçirgenliği yüksek ve zemin tutuşu sağlam adidas Senseboost GO Erkek Spor Ayakkabı'ya Barcin.com üzerinden tek tıkla sahip olabilir, adidas dünyasının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.