adidas SenseBounce+ Erkek Spor Ayakkabı

#G27364

679.00 TL 509.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas SenseBounce+ Erkek Spor Ayakkabı

adidas SenseBounce + Erkek Spor Ayakkabı; uzun şehir koşuları için destekleyici ve konforlu bir yapıda tasarlandı. Yay etkisine sahip yastıklama teknolojisi ile dış taban kısmında kullanılan özel yapı sayesinde engebeli ve düzensiz arazilerde güvenli ve güçlü bir zemin kavrayış performansı sunar. Taban teknolojosinde kullanılan malzemeler kirli göl sularını temizlemeye yardımcı olur ve böylece doğaya katkıda bulunur.

adidas SenseBounce İle Uzun Şehir Turlarına Çıkın

adidas SenseBounce + Erkek Spor Ayakkabı, enerjik yastıklama teknolojisi sayesinde ayağınızda yay etkisi yaratır. Her adımınız, bir sonraki adım için itme kuvveti oluşturur. Su yosunu kullanılarak üretilen EVA köpük malzeme, yaklaşık 30 litrelik kirli göl suyunu temizlemeye yardımcı olur. EVA taban, yoğunluğu en düşük poliüretan'dan üretilen en hafif taban malzemesidir. Esnek bir yapıya sahip olan EVA iç taban, ısı ve soğuğu geçirmediği gibi üzerinde bakteri üretmediği için son derece de sağlıklıdır. adidas SenseBounce + Erkek Spor Ayakkabının dış tabanı, yere konforlu basmanızı sağlayan kauçuk malzemeden üretilmiştir. Dış taban altında yer alan derin oluklu yapı, engebeli arazilerde güçlü bir zemin kavrayışı sunarak ayağınızın zemine güçlü bir biçimde tutunmasını sağlar.

Nefes Alabilen Dış ve İç Yüzey

Uzun şehir koşularında ayağınızın rahatı ve konforu kadar nefes alması da çok önemlidir. adidas SenseBounce + Erkek Spor Ayakkabı'nın üst kısmı esnek ve destekleyici örgü sayadan meydana gelir. Örgü saya ve kumaş astardan oluşan iç tekstil malzemesi gün boyunca ayağınıza nefes aldırır. Ayakkabınızın ayağınızla tam olarak bütünleşmesini sağlayan bağcık tasarımı sayesinde ayakkabınız ayağınıza sabitlenir. Ayakkabının ayak kemeri türü normal; destekleyici orta taban tasarımına sahiptir. Orta taban yüksekliği 8 mm (topuk: 18 mm, burun: 10 mm)'dir. Ayakkabının toplam ağırlığı 42,5 numara bir ayak için 366 g'dir. adidas SenseBounce + Erkek Spor Ayakkabı'nın yumuşak örgü kumaştan oluşan dil kısmı, ayağınızın üst ön bölmesine gelecek darbelerden ayağınızı korurken bağcıkları da tutmak için tasarlanmıştır. Konforlu ve yüksek performanslı bir ürün olan adidas SenseBounce erkek spor ayakkabı, modern şehir hayatıyla uyumlu şık görünümüyle de göze çarpar. adidas SenseBounce + Erkek Spor Ayakkabı üzerinde adidas'ı sembolize eden ikonik 3 şerit detayı yer alır.

adidas SenseBounce Erkek Spor Ayakkabının Teknik Özellikleri

 • Kumaş astar ve örgü saya kısmı ayağınıza hem hareket özgürlüğü ve esneklik hem de nefes alabilirlik kazandırır.
 • Normal kalıpla tasarlanan adidas SenseBounce, 8 mm orta taban yüksekliğine ve 366 g toplam ağırlığa sahiptir.
 • Ayakkbının altında bulunan derin oluklu yapı sayesinde zeminde daha güçlü bir yüzey kavrayış performansı elde edilir.
 • Dış taban malzemesinde yere sağlam ve konforlu basmanızı sağlayan kauçuk taban kullanılmıştır.
 • adidas SenseBounce'in yan kısımları üzerinde adidas'ı simgeleyen ikonik 3 şerit ayrıntısı göze çarpar.
 • adidas SenseBounce + erkek spor ayakkabıda yay etkili yastıklama ve taban teknolojisi kullanılmıştır.
 • Ayakkabanın iç taban malzemesini, su yosunu kullanılarak üretilen EVA köpük oluşturur.
 • adidas SenseBounce +, engebeli yüzeyler ve uzun şehir koşuları için tasarlanmıştır.
 • Ayağınızın üst ön bölmesi, örgü malzemeden oluşan yumuşak dil ile korunur.
 • Ayakkabınız bağcıklı tasarımı sayesinde ayağınızla bütünleşir.
 • Ayak kemeri türü normal, destekleyici orta tabandır.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar adidas, hem üretttiği birbirinden kaliteli spor eşyalarıyla, hem de üstlendiği sponsorluklarla kelimenin tam anlamıyla gerçek bir dünya markası olmuştur. Tüm profesyonel ve amatör sporcuların yanı sıra, spor giyim türünü tercih edenlerce de vazgeçilmez olan adidas ürünlerini, dünyaca ünlü spor yıldızları da gururla taşımaktadır. Siz de adidas'ın mükemmel spor eşyalarına sahip olmak isterseniz bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle birlikte Barcin.com'dan kolayca satın alabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.