adidas SenseBounce + Street Erkek Spor Ayakkabı

#G27274

559.00 TL 419.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas SenseBounce+ Erkek Spor Ayakkabı

Uzun şehir koşuları için tasarlanan ve geliştirilen adidas SenseBounce+ erkek spor ayakkabı, üstün yapısal özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Konforlu ve destekleyici donanımı sayesinde ürün, mükemmel performans için gerekli zemini hazırlıyor. Kullanıma oldukça elverişli olan model, koşu esnasında rahatlık için avantaj sağlıyor.

Yay Etkili Yastıklama Teknolojisi ile Üstün Performans

Yay etkili yastıklama teknolojisi ile enerji dönüşümü sağlayan adidas SenseBounce+ erkek spor ayakkabı, üstün performans için imkan sunuyor. Dış taban kısmında yer alan derin oluklar, engebeli yüzeylerde de güvenli bir zemin tutuşuna olanak tanıyor. Bu şekilde ayakkabı, uzun süreli koşularda oldukça rahat bir şekilde kullanılabiliyor.

Su Yosunu İçeren İç Taban Sistemi

Koşu sporu için ideal olan adidas SenseBounce+ erkek spor ayakkabı, güçlü donanımı ile ön plana çıkıyor. Su yosunu içeren iç taban sistemi, kullanıcılardan tam not alıyor. İç taban bölümü, kirli göl sularının temizlenmesine yardımcı olmak için su yosunu kullanılarak üretiliyor. Bu sayede ürün, 30 litrelik kirli göl suyunun temizlenmesine katkı sağlayan EVA köpük malzeme içeren tasarımı ile büyük beğeni topluyor.

Dikkat Çekici Öğelere Sahip Olan Estetik Tasarım

Normal kalıp olan ve bağcıklı yapıya sahip olan adidas SenseBounce+ erkek spor ayakkabı, dikkat çekici öğeleri bünyesinde toplayan estetik tasarımı ile ilgi odağı oluyor. Sportif stilin tamamlanmasına katkıda bulunan ürün, görsellik ve performanstan ödün vermek istemeyen kullanıcılara hitap ediyor. Oldukça rahat olan dayanıklı yapısı sayesinde, en uzun koşularda bile maksimum performans sergilenmesi mümkün oluyor.

Kullanım Kolaylığı ve Konfor Sağlayan Fonksiyonellik

Kaliteyi ön plana çıkaran fonksiyonel özellikleri ile ilgi gören adidas SenseBounce+ erkek spor ayakkabı, kullanım kolaylığı ve konforu bir arada sunmayı vadediyor. Esnek ve destekleyici örgü saya detayı sayesinde ürün, daha güvenli bir kullanım avantajı sunuyor. Bunun yanı sıra ayağı sabitleyen tasarımı ile adidas SenseBounce+ erkek spor ayakkabı modeli, koşu esnasında büyük ölçüde hareket özgürlüğü sağlıyor.

adidas SenseBounce+ Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler

 • Sportif tarzın tamamlanmasına katkı sağlayan ürün, görsellik ve performanstan ödün vermek istemeyen erkek kullanıcılara hitap ediyor.
 • Uzun şehir koşuları için tasarlanan ürün, maksimum performans sergilenmesine yardımcı oluyor.
 • Konforlu ve destekleyici donanımı, üstün konfor için imkan sunuyor.
 • Yay etkili yastıklama teknolojisi, enerji dönüşümü sağlıyor.
 • Dış taban kısmında yer alan derin oluklar, engebeli yüzeylerde de güvenli bir zemin tutuşu için yardımcı oluyor.
 • Su yosunu içeren iç taban sistemi, kirli göl sularının temizlenmesine katkıda bulunuyor.
 • Dikkat çekici öğeleri bünyesinde toplayan estetik tasarımı, büyük beğeni topluyor.
 • Kaliteyi ön plana çıkaran fonksiyonel özellikleri sayesinde, mükemmel performans mümkün oluyor.
 • Esnek ve destekleyici örgü saya detayı ile ürün, daha güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.
 • Ayağı sabitleyen tasarımı, koşu esnasında hareket özgürlüğüne olanak tanıyor.
 • Bağcıklı ve rahat yapı, üstün konfor ve kullanım kolaylığı için avantaj sunuyor.
 • Orta taban yüksekliği: 10 mm (topuk: 21mm / burun: 13 mm)
 • Tekstil astarı; Dayanıklı TPU taban
 • Ağırlık: 322 g (boyut 42 numara)

Öncü spor markaları arasında yer alan adidas, spor tutkunları için sunduğu ürün çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak geliştirilen tasarımları ile adidas, günlük hayatın ve antrenmanların vazgeçilmez markası oluyor. Koşu sporu için ideal olan adidas SenseBounce+ erkek spor ayakkabı, kullanıcılar için maksimum performans hedefliyor. Kaliteli özellikleri ile ilgi odağı olan adidas SenseBounce+ Erkek Spor Ayakkabı'ya Barcin.com üzerinden kolay bir şekilde ulaşarak, sipariş oluşturabilirsiniz. Bu sayede, koşu antrenmanlarınızda yüksek performans sergilemenize yardımcı olacak modelin keyfini ve konforunu deneyimleyebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.