adidas Slim Kapüşonlu Kadın Yelek

#BQ7494

425.00 TL 209.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Spor tarzda giyinmeyi sevenler için çok ideal olan adidas Slim Kapüşonlu Kadın Yelek farklı tasarımıyla oldukça beğenilen ürünler arasında yerini almış görünüyor. Bu model yelek özellikle mevsim geçişlerinde bayanların çok fazla tercih ettiği ürünler arasında bulunuyor. Kapüşonlu olarak üretilen adidas Slim kapüşonlu kadın yelekler değişen hava şartlarında pratik kullanım sağlıyor. Kadın spor giyim ürünleri içerisinde yeleklerin yeri oldukça önemli olarak görülüyor. Bu model spor yelek ise kullanımının pratik ve çok amaçlı olmasının yanında oldukça şık görünmesi sebebiyle de kadınlar için ideal spor giyim kıyafeti olarak kullanılıyor. Giyim konusunda farklı tasarımların çok fazla kullanıldığı spor moda dünyasında bu model adidas Slim yelekler kadınların dikkatini çekiyor. Alttan uygun bir body veya spor bir bluz ile çok şık bir kombin oluşturularak kullanılan adidas Slim Vest kapüşonlu kadın yelek modeli, hem spor yaparken hem de günlük hayatta alışverişte veya hafta sonu programlarında oldukça uygun kıyafetler olarak tercih ediliyor.

Spor Giyimde Rahat Kullanım

Günlük hayatta spor stil seveler için özel olarak tasarlanmış bazı kıyafet modelleri bulunuyor. adidas tarafından üretimi yapılan slim yelek modelleri de bu tarzda tasarlanarak üretimi yapılan modeller arasında yerini alıyor. Yelek modeli, beden kesimi, ceplerin yerleştirilişi, kapüşonun arka tarafa saklanması ve rahatsız etmemesi gibi pek çok özelliği bakımında kadınlarda rahat kullanılabilecek ürünler arasında ilk sırada yerini alıyor. Spor giyimde feminen çizgilerin en güzel detaylarının bulunduğu ürün, özellikle günlük hayatında rahatlığı ve şıklığı bir arada arayanlar için çok uygun model olarak kabul ediliyor. Ceplerinin gizli olması ve kapalı tasarlanması bu model yeleklerin diğer modellere göre artı özelliği olarak görülüyor. Ayrıca soğuk havalarda ve yağmurda, dışarıda kullanımda baş ve boyun kısmının korunması için düşünülmüş olan kapüşonun kullanılmadığı zaman fermuarla kapatılması bu yeleklerin kullanımında özellikle tercih edilen özelliği olarak biliniyor. Kesim olarak da oldukça rahat bir kullanıma sahip olan adidas Slim kapüşonlu kadın yelek modeli, dikişleriyle de göze hitap ediyor. Birbirine paralel olarak hazırlanan dikişler oldukça farklı bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlıyor.

Polyester Tasarımın Büyüsü

adidas markasının kadınlar için tasarladığı pek çok modelden biri olan Slim kapüşonlu kadın yelek modeli üretim aşamasında kullanılan polyester dış yapısı ile kullanım sırasında hem şıklık sağlıyor, hem de yalıtım sağlayarak kullanıcısının üşümesini engelliyor. Polyesterin, sıcaklığı içeriye hapseden yapısı ile bu yelek kullanıcısına sıcacık bir kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca bu modellerde kullanılan %100 polyester yapı yeleğin temizlenmesi aşamasında da kolaylık sağlıyor. Kir tutmayan bu yapı yıkama sırasında kolaylık sağlıyor. Polyester dış yapının görünüm olarak da parlak yapısı kadınları kendine çeken bir görüntü oluşturuyor. Böylece bu model yeleklerin tasarımında hem kullanım kolaylığı hem mevsimsel farklılıklara hazırlık hem de yıkama sırasında kolaylık düşünülerek tasarımları yapılıyor. Böylece kadınların gözüne ve kullanım kolaylığı isteğine hitap eden bir ürün ortaya çıkmış bulunuyor. adidas Slim kapüşonlu kadın yelek modelinin üretilmesi ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunuyor. adidas Slim Kapüşonlu Kadın Yelek, spor yaparken ve günlük hayatta kadınların ilk tercihlerinden biri olmaya devam ediyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.