adidas Solar Boost Fw18 Kadın Spor Ayakkabı

#BB6603

805.00 TL 479.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Solar Boost Kadın Spor Ayakkabı

adidas Solar Boost kadın spor ayakkabı, uzun mesafe koşucularına yönelik özel olarak tasarlanmıştır. Bu hoş görünümlü ve dayanıklı koşu ayakkabısı, uzun mesafelerde bile çok rahat bir konfor sunar. Üst kısmı, en iyi desteği sağlamak için ayağınızı sararken esnek dış taban, doğal bir esnekliği garanti eder. Normal kalıba sahip ürün, bağcıklı ve ayağı çorap gibi saran konforlu tasarıma sahip olup her seviyede koşuseverlerin kullanımı için uygundur.

Çeşitli üstün taban teknolojileri ile donatılmış olan adidas Solar Boost kadın spor ayakkabı, ayak darbelerine uyumlu destekleyici ve esnek bir dış tabana sahiptir. Dahili Boost™ yastıklama teknolojisi, koşarken zemine uygulanan darbeye en iyi tepkiyle yanıt verir. adidas Solar Boost kadın spor ayakkabı, ayaklarınızda konforlu bir his yaratırken aynı zamanda sağlam ve etkili bir yastıklama sağlayarak bugüne kadarki en konforlu koşu deneyimini yaşatır. Her türlü hava koşulunda ve yüzlerce koşu sonrasında bile üstün yastıklama sağlar. Hassas destek sunan ürün, orta tabanındaki stratejik bölümlerde bulunan milimetrik dikişleri sayesinde, koşu sırasındaki doğal hareketlerinize izin verir. Aşil tendonunun serbestliğini ve ideal davranışını destekleyen fitcounter topuk koruyucuya sahiptir. Esnek file burun kısmı ve stretchweb esnek ağ dış tabanı, ürünün ergonomik tasarımını tamamlar. Hem salonda hem de açık havada kullanımı uygun olan ürün, ıslak ve kuru zemin koşullarında en iyi tutuşu sağlayan Continental™ kauçuk dış tabana sahiptir.

Darbeye En Hızlı Tepkiyi Veren Yastıklama

adidas, sporcuları daha üstün kılan yenilikçi ürünler yaratma amacına uygun olarak geliştirdiği Boost ile sektörde en yüksek enerji geri dönüşümünü sağlayan yastıklama devrimine imza atmıştır.

Boost, şimdiye kadar geliştirilen taban teknolojileri arasındaki en duyarlı yastıklamayı sağlar. Boost’un temelinde, devrim niteliğinde bir yastıklama malzemesi yer alır. Dünyaca ünlü BASF’ın liderliğindeki geliştirme süreçlerinde, katı granül materyali (TPU) şişirilip ayakkabının katmanlı orta tabanını meydana getiren binlerce ufak enerji kapsülüne çevrilmiştir. Bu enerji kapsülleri, atılan her adımda daha fazla enerji depolar ve her adımda yeniden açığa çıkarır. Adidas’ın yenilikçi tasarım kadrosunca yapılan testler, Boost teknolojisinde kullanılan yüksek dayanıklılıktaki materyalin, koşu ayakkabıları grubundaki en yüksek enerji geri dönüşümünü sağladığı tespit edilmiştir. Boost yastıklama, standart EVA malzemeye kıyasla, ısı değişimlerine karşı yaklaşık üç kat daha dayanıklıdır ve çok daha kararlı bir koşu deneyimi sağlar.

Hassas Destek ve Güvenli, Doğal Hareketler

adidas Solar Boost kadın spor ayakkabıya dahil edilen Torsion System™ teknolojisi, harekete geçme serbestliğini optimize eder. Daha fazla sabitleme sağlayan burulma sistemi teknolojisi ile sırttan öne doğru hamle davranışı için en iyi konforlu hareket kabiliyetini sunar. Daha fazla orta ayak desteği için stratejik olarak yerleştirilmiş fiber yerleştirme lifleri bulunan ürünün kuru ve ıslak yüzeylerde üstün tutuş için Continental™ kauçuk tabanı vardır. adidas Solar Boost kadın spor ayakkabı, mükemmel bir kavrayış için ayağa çorap benzeri bir uyum gösterir.

adidas Solar Boost Kadın Spor Ayakkabının Genel Özellikleri

 • Uzun mesafe koşucusu için tasarlanmıştır ve ultra konforludur.
 • Boost teknolojisi, şimdiye kadar üretilen en duyarlı taban yastıklama sistemidir.
 • Fitcounter kalıplı topuk destek teknolojisi, aşillerin optimum hareketine izin verir ve doğal bir uyum sağlar.
 • Özelleştirilmiş fiber katman, orta ayağa yönelik destek için dikişli takviye sağlar.
 • Esnek streçweb dış tabana ve Islak ve kuru koşullarda olağanüstü çekiş için kauçuk tabana sahiptir.
 • Nefes alabilen file üst doku, konfor ve ferahlık sağlar.
 • Topuk desteği ve EVA ön ayak yastığı, enerji geri dönüşü ve rahat yastıklama için bir arada kullanılmıştır.
 • Ürün ağırlığı: 38,5 numara baz alınarak 270 g olarak hesaplanmıştır. Orta taban yüksekliği ise; 10 mm (topuk: 32 mm / burun: 22 mm)’dir. Ayak kemeri türü normaldir.
 • Ayağa koşu sırasında yön vererek ileriye iten Solar Propulsion Rail™ itiş sistemi ve topuktan parmak ucuna kadar daha yumuşak geçişlere olanak tanıyarak daha fazla denge sağlayan Torsion System™ teknolojisi ile donatılmış üstün performanslı bir üründür.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.