adidas Solar Drive FW18 Erkek Spor Ayakkabı

#AQ0337

715.00 TL 429.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Solar Drive Erkek Spor Ayakkabı

Sportif yaşamı benimseyen ve giyimlerinde de şık spor tarzı seven erkeklerin tercihi niteliğinde yer alan adidas Solar Drive Erkek Spor Ayakkabı sahip olduğu özellikler ile erkeklerin beğenisini topluyor. Hayatının her alanında dinamik yapıda, hızlı olmayı seven erkekler için üretilen adidas Solar Drive erkek spor ayakkabı hem sahip olduğu özellikler hem de üretimi yapılan materyalleri sayesinde hızı sevenlerin tercihi oluyor.

Hızı Sevenlere Hitap Ediyor

Koşu, yürüyüş ve spor ayakkabısı olarak kullanılabilen adidas Solar Drive erkek spor ayakkabı, sahip olduğu hızlı tepki veren yastıklaması ve destekleyici yapısıyla direkt olarak performans artışına neden oluyor. Yüksek performans ile spor yapmayı sevenlerin tercihi olan ayakkabı, nefes alabilen file sayası ve esnek dış tabanı ile her adımda yumuşak geçiş sağlanmasına neden oluyor. Böylece olası darbe ihtimallerine karşı ve zemin koşullarına dayanıklık gösterirken, spor sırasında da rahat hareket edebilme imkanı sunuyor. Topuk koruyucu özelliği sayesinde fonksiyonel antremanlar esnasında da yüksek performans sergilenmesi için tetikleyici oluyor.

Sahip olduğu koruyucu yapısı ile ayağı sabitleyerek ve aşil tendonunun rahatça hareket edebilmesine olanak tanıyarak antremanların güvenli geçmesine olanak tanıyor. Özellikle uzun mesafe koşucuları için nötr koşu ayakkabısı niteliğinde olan adidas Solar Drive erkek spor ayakkabısı koşu sırasında ayağı rahatsız etmeden, kısıtlama olmadan hareket edebilme imkanı sunmasıyla koşuyu seven ya da koşucu erkeklerin dikkatini üzerinde topluyor.

Denge adidas Solar Drive'ın İşi

Spor ve koşu esnasında denge kurmak oldukça önemli faktörler arasında yer alırken, adidas Solar Drive erkek spor ayakkabı denge sağlayan desteği sayesinde tercih edilme oranını yükseltiyor. Ayağı destekleyen ve yönlendiren Solar Propulsion Rail itiş rayı ile adımların her zamankinden daha tutarlı ilerlemesini sağlıyor. Böylece olası denge kaybı ihtimali en aza indirgeniyor. Esnek dış taban sayesinde ayakkabı hareketlere uygun olarak bükülebilme özelliği taşıyor. Koşunun iyi bir enerji oranı gerektirdiği göz önünde bulundurularak, Stretchweb esnek ağ kauçuk dış taban daha enerjik bir koşu için yardımcı oluyor. Enerji dönüşümü sağlayan yastıklama özelliği sayesinde ise hareketlere özgürlük katıyor. Sarf edilen enerjinin daha fazlasıyla geri dönüşünü sağlayarak antreman süresini uzatıyor ve keyifli bir antrenman geçirilmesine olanak tanıyor.

adidas Solar Drive erkek spor ayakkabısı bugüne kadarki en iyi tepki veren Boost yastıklama teknolojisi kullanılarak üretildiğinden tercih edilme oranı da artıyor. Normal kalıba sahip olmasıyla alışılmışın dışına çıkmıyor. Bağcıklı tasarıma sahip olan erkek spor ayakkabısı, ipleri kullanıcısının eline bırakarak sıkılık ve rahatlık oranını da kişilerin kendi tercihine bırakıyor. Hafif yukarı doğru kalkık, ribana burun kısmı ve file saya olması da ayakkabıyı farklılaştırıyor. Yastıklamalı dil kısmı ile ayak kemiğinizi acıtmadan, konforlu kullanım imkanı sunuyor. Dış özellikleri arasında yer alan Stretchweb esnek ağ dış tabanı ile fonksiyonel ve kardiyo hareketlerinde de kullanıcısını rahat ettiriyor.

Hızı ve sporu seven erkeklerin en fazla ilgisini çeken bölümü hızlı tepki veren Boost orta taban ile ayak sağlığını da destekliyor ve ortopedik yapısının rahatlığını kullanıcısına yaşatıyor. Örneğin 42,5 numara olan bir model için ayakkabının ağırlığı 318 gram ve orta taban yüksekliği ise 10 mm olarak ortaya çıkıyor. Böylece spor sırasında ağırlaşmayan adımların konforunu yaşamayı da kullanıcılarına bırakıyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.