adidas SolarBoost FW18 Kadın Spor Ayakkabı

#BB6602

805.00 TL 519.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas SolarBoost Kadın Spor Ayakkabı

adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı, kadınların zevklerine yönelik dizayn edilmiş çok yönlü bir koşu ayakkabısıdır. Şık görünüşünün yanında uzun süreli koşu ve yürüyüşler için özel olarak üretilmiştir. adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı, özellikle Boost yastıklaması ile öne çıkmaktadır. Yastıklama özelliğinin yanında ayağı çoraba benzer bir şekilde saran yapıya sahiptir. Böylece ayak ile oldukça uyumlu bir spor ayakkabısıdır. Ayak ile uyumlu olması sebebiyle orta mesafe koşu sporuyla ilgilenen birçok koşucunun tercihi olmaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun kullanım ömrü vardır.

Boost Yastıklama ile Daha Çok Enerji Geri Dönüşü

Alanında yenilikçi ürünlere yer veren adidas, daha çok enerji geri dönüşü sağlayan Boost taban teknolojisi ile sporcular için bu zamana kadarki en iyi tepki veren ayakkabılardan birini üretmiştir. Boost yastıklama teknolojisi sayesinde adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı, diğer yastıklamalardan daha çok enerji geri dönüşü sağlamakta olup özellikle uzun mesafe koşucuları için oldukça tercih edilir bir ayakkabıdır. Aynı zamanda Boost tabana sahip bu ayakkabı, sıcak ve soğuk hava şartlarında değişim göstermeden özelliğini koruyabildiği için her hava şartında egzersizlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlar.

İtiş Rayı ile Kolay Hareket Sağlayan Teknoloji

adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı, Solar Propulsion Rail itiş rayına sahiptir. Bu sistem sayesinde ayağı yöndendirerek ileriye doğru itilmesinde yardımcı olur. adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı, koşu sırasında Torsion System sayesinde ayağın doğal hareketlerini destekleyen ve topuktan parmak uçlarına kadar yumuşak geçişlere olanak tanıyan bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu sistem sayesinde spor esnasında daha fazla denge sağlar. adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı, Aşil tendonunun doğal bir şekilde hareket etmesini sağlayan Fitcounter kalıplanmış topuk koruyucaya sahiptir. Bu koruyucu sayesinde topuktan parmak uçlarına kadar denge sağlar.

Islak ve kuru zemin koşullarında en iyi tutuşu sağlayan Continental™ kauçuk dış tabana sahiptir. adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı, esnek malzemesi sayesinde ayağın doğal hareketine olanak sağlarken dış topuk sayesinde de denge kurmanıza yardımcı olmaktadır. Diğer bir yandan, adidas SolarBoost kadın spor ayakkabının orta tabanda stratejik noktalarda destek sağlayan Milimetrik Dikiş Yerleşimi de doğal hareketi sağlayan bir başka özelliğidir. Bu dikiş yerleşimi, ayağın orta tabanını destekleyerek dengeyi sağlarken ayrıca zemine kolay bir şekilde tutunmaya da yardım eder.

adidas SolarBoost Kadın Spor Ayakkabının Genel Özellikleri

 • Normal kalıba sahiptir
 • Kumaş saya; esnek file burun kısmı
 • StretchWeb esnek ağ dış taban
 • En iyi tutuşu sağlayan Continental kauçuk dış taban
 • Hızlı tepki veren Boost yastıklama teknolojisi
 • 38,5 numara bir adidas SolarBoost kadın spor ayakkabı 270 gramdır.
 • adidas SolarBoost kadın spor ayakkabının orta taban yüksekliği 10 mm, burun yüksekliği 22 mm ve topuk yüksekliği ise 32 mm'dir.
 • Ayak kemeri türü normaldir.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.