adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo

#CV5204

139.00 TL 99.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN: 116
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo

Çocukları erken yaşta spora teşvik etmenin önemini en iyi bilenlerden adidas, çocuklar için tasarladığı birbirinden farklı, rahat ve konforlu ürünü küçüklerle buluşturuyor. adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo; erkek çocuklar için üretilmiş olup çocukların suda eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. Çocuklar ister su sporları esnasında isterlerse de plaj serüvenlerinde kullanabilecekleri bu şort mayo ile hareketlerinde maksimum özgürlüğe kavuşuyor. Zıt renkte dikiş detayıyla kısa boy şort olarak tasarlanmış fonksiyonel ürün; ayarlanabilir bel kısmı, yan cepleri gibi birçok ayrıntısıyla ebeveynlerin ve minik delikanlıların gözdesi konumunda.

Konforlu ve Rahat Performans

Çocukların beden ve zihin gelişimlerini tamamlayabilmeleri için en az bir spor dalına yönelmeleri gerektiğini bilen anne-babalar, öncelikle çocuklarını spora teşvik etmeye uğraşıyor. Bu doğrultuda onlara konforlu, rahat ve motivasyonlarını artırıcı spor giysiler seçmeye özen gösteren ebeveynler, adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo ile tanışıyor ve çocuklarını tanıştırıyor. adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo %100 naylon düz dokuma kumaştan üretilmiş son derece esnek ve konforlu yapısıyla öne çıkıyor. Kısa kesim olan ürün, bağcıklı ve lastikli ayarlanabilir bel kısmı ile çocuğun vücut yapısına uyumlanarak ona maksimum rahatlık sağlıyor. adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo ile yüzücü çocuklar uzun süren antrenmanlarını keyifle tamamlarken suda neşe içinde vakit geçirmeyi de ihmal etmiyor. adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayosu, tercihe bağlı olarak atlet, kısa kollu tişört gibi üstlerle kombinlenerek çocuğun plaj şıklığına da eşlik edebiliyor. İster denizde kulaç atarken ister kumda kale yaparken kullanılabilen mayo erkek çocuklarına sportif ve cool bir hava katıyor.

Doğal Tasarım Maksimum Hareket

adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo, sade ve sportif tasarımıyla kullanıcıyı sporcu havasına sokuyor ve motivasyonuna katkı sağlıyor. adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayonun kısa oluşu çocuğun hareketlerini kolaylaştırıyor ve ağırlığa sebep olmuyor. Mayonun alt paçalarından birinde konumlandırılmış olan adidas logosu ve ikonik 3 bantlı dağ sembolü markaya vurgu yaparak sporcu stilini belirginleştiriyor. İster evin bahçesinde yer alan açık havuzda ister kapalı olimpik yüzme havuzunda olsun adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo ile yüzme aktivitesi keyifli hale geliyor. adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayonun zırt renkte dikişleri, yan cep detayları ürüne şıklık katarken, cepler sayesinde çocuk küçük eşyalarını rahatlıkla yanında taşıyabiliyor. Günlük şort mayo, kumaş ve dikiş kalitesiyle göz dolduruyor, elde yıkanabiliyor.

adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo'nun Başlıca Özellikleri

 • Ürün rahat ve konforlu yapısıyla küçük sporcunun performansını artırıyor.
 • Çok yönlü kullanımıyla fonksiyonel bir ürün olarak değerlendiriliyor.
 • Şort esnekliği sayesinde sporcunun hareketlerini kısıtlamıyor.
 • Su sporları için tasarlanmış bir ürün olarak ön plana çıkıyor.
 • Sade ve doğal tasarımıyla kullanıcıya sportif bir görünüm sağlıyor.
 • Tişört, atlet ve terliklerle uyum sağlıyor.
 • %100 naylon düz dokuma kumaşıyla kullanıcıya hafiflik ve konfor sunuyor.
 • Kullanma talimatları doğrultusunda elde yıkanıyor ve kolaylıkla kuruyor.
 • Bağcıklı lastikli bel ayarlanabilir oluşuyla sporcuya rahatlık sağlıyor.
 • Zıt renkte dikişler ürüne hava katıyor.
 • Alt paçadaki adidas logosu markayı belirginleştiriyor.
 • Kısa boy yüzme esnasında rahat harekete yardımcı oluyor.
 • Yan cepler tasarıma gösteriş katıyor ve küçük eşyaların taşınması konusunda çocuğa yarar sağlıyor.

Donanımlı ve yalın çocuk şıklığına adeta imza atan adidas Solid Swim Çocuk Şort Mayo ürününe online spor mağazası Barcin.com adresinden ulaşabilir, ürünü kendi çocuğunuza ya da sevdiğiniz diğer çocuklara hemen satın alarak, onları spora başlamaları için motive edebilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.