adidas Stan Smith Co Çocuk Spor Ayakkabı

#M20607

379.00 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı

adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı, en çok satan spor ayakkabı modeli olduğu için modası geçmeyen üründür. Çok fazla tercih edilmesinde en büyük etken kullanım kolaylığı ve sağladığı konfordur. Yeri iyi kavrayan kauçuk dış taban yapısı ile sürekli enerjisi bitmeyen aktif çocuklar için güvenlik sağlar. Hareket halinde ısı artışını engellemesi için yan taraflarında hava kanalları bulunur. Oradan oraya koşturan çocuklara hem güvenlik hem serinlik hissini bir arada yaşattığından dolayı aileler için favori seçenektir.

Zamana Meydan Okuyun

adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı ölümsüz tasarımı ile modası hiç geçmeyen şıklığa çocuklarınızı da davet eder. Tüm zamanların en çok beğenilen modeli adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı yumuşak çift iplik kumaşı ve sentetik deri astarı ile çocuk ayakkabılarında hem şıklığı hem rahatlığı bir arada sunar. adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı hafif ve esnek yapısı sayesinde fazla enerji harcamadan hareket edebilme imkânı sunar. Çocuklarınıza hareket etmenin özgürlüğünü sonuna kadar yaşatır.

Şık Tasarım, Kolay Kullanım

adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı, üç adet Velcro bant sentetik astar veOrthoLite antimikrobiyal ter emici iç taban ile çocukların pratikliğine uyum sağlar. Hızlı hareket eden ve hemen sonuç almak isteyen çocukların kolayca giyip çıkarabileceği bu model zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. En beğenilen spor ayakkabı olma özelliği sayesinde nesilden nesile şık tasarımı aktarılmıştır. Çocukların canlı ve hareketli kıyafetlerine de mükemmel uyum sağlayan adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı, zarifliği ve rahatlığı size aynı anda yaşatır. Deforme ve yıpranma gibi sorunlarla karşılaşmamanız için hem doğal hem kaliteli malzemeden üretilen bu ürün, uzun yıllar size eşlik eder. Çocukların sonsuz enerjisine uyum sağlayan bir dayanıklılığa sahiptir. Ayak gelişimi devam eden çocukların özellikle sert yapılı, esnek olmayan, kalın tabanlı ayakkabı giymeleri, büyümelerini ve ayak yapılarını olumsuz etkiler. Çocuk sağlığı gözetilerek hazırlandığı için zararlı madde içermeyen malzemelerden oluşturulan bu ürün sayesinde ufaklıklar hareket etmenin keyfini çıkarır.

Hareket Özgürlüğü

adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı, en çok hareket eden çocuklar için özel olarak tasarlanan bir modeldir. Koşması, atlayıp zıplaması nefes almak kadar gerekli olan çocuklar için ayak sağlığı ve konforu çok önemlidir. Uzun yürüyüşlerde adidas kalitesini size hissettirir. adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı hareketlerde sağladığı hafiflik hissi ile yerinde duramayan çocuklar için üretilmiştir. İç ve dış taban malzemelerinde çocukların ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilmiştir. Enerjileri ile yetişkinlere örnek olan çocuklara hareket özgürlüğü veren adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı sizi hareket etmeye çağırır.

Kaliteyi Ayaklarınızda Hissedin

adidas Stan Smith Çocuk Spor Ayakkabı genel özellikleri; kaliteli yapı ve OrthoLite antimikrobiyal ter emici iç tabanı.

Ayaklara nefes aldıran tasarımı ve esnek yapısı sayesinde tam hareket özgürlüğü.

Çocuklar için özel hazırlanmış deri saya, yumuşak astar, kullanışlı bantlar.

Hızlı hareketlerde yeri kavrayan, kaymaları önleyen, mükemmel tutuş sergileyen kauçuk dış taban.

Hem tarzına hem rahatına düşkün çocuklar için adidas klasiklerinden olan bu spor ayakkabı modeli mükemmel bir tercihtir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.