adidas Supernova SS17 Kadın Spor Ayakkabı

#BB3470

479.00 TL 239.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Supernova Kadın Spor Ayakkabı

Yenilikçi ve şık tasarımları, kaliteli malzeme kullanımı ile her zaman spor dünyasına ve modaya yön veren adidas, uzun yıllardır birçok kullanıcının tercihi oluyor. Özellikleri ve farklı tasarımlarıyla birlikte, kullanım alanında da çeşitlilik gösterme fırsatını kullanıcıya sunan marka, adidas Supernova kadın spor ayakkabı modeli ile karşınıza çıkıyor.

Hem Spor Ayakkabı Hem Koşu Ayakkabısı

adidas Supernova kadın spor ayakkabı, fark yaratan çizgisiyle kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Her tarzdan ve her kesimden kullanıcıya hitap eden ayakkabı modeli, geniş kullanım alanıyla da ön plana çıkıyor. Öncelikle spor ayakkabı olarak performans sergileyen adidas Supernova, koşu ayakkabısı olarak da kullanılabiliyor. Çok yönlü kullanım gerçekleştiriyor olan ayakkabı, şık detay ve tasarımı ile günlük olarak kullanmak isteyen kullanıcılara da hitap ediyor.

Üst düzey kalite ve performansı hedef alan kadın spor ayakkabı modeli, her koşulda ve alanda, her ortama uygunluğu ile dikkat çekiyor. Spor esnasında gösterdiği yüksek performans kalitesini, günlük kombinlere uyumluluğu ile de kanıtlıyor. Aynı zamanda koşu ayakkabısı olarak kullanıldığı zaman da hız kazandıran ve beraberinde rahatlık ve konfor getiren bir ürün oluyor. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olan adidas, Supernova spor ayakkabı ile kadın kullanıcıların bir numaralı tercihi oluyor.

Tasarım ile Gelen Kaliteli Duruşlar

adidas Supernova spor ayakkabı modeli, çok yönlü kullanımında gösterdiği kaliteyi, tasarımında da koruyor. Şık tasarımı ile kadın sporcuların ve kullanıcıların dikkatini çeken ürün, iç dizaynı ve kaliteli malzemeleriyle de ilgi çekiyor. adidas marka spor ayakkabı, dikişsiz panelli özel geliştirilen file saya sayesinde, kullanıcıya sadece konforlu ve rahat bir geri dönüş değil, aynı zamanda sağlıklı bir geri tepkime de sağlıyor.

Günlük kombinlerde de en dikkat çekici parça haline geliyor olan Supernova kadın spor ayakkabı, tasarımı ve uygun fiyat aralığında bulunması yönüyle kadın kullanıcıların tercih ettiği bir ürün oluyor. Geniş burun kısmı ile de kullanıcının rahatlığını ön planda tutan spor ayakkabı modeli, üst düzey kalite desteğini de beraberinde getiriyor.

İç ve Dış Detayları

adidas Supernova kadın spor ayakkabı, torsion system sayesinde kullanım alanına ve ortamına bir yön daha katıyor. Bu sistem sayesinde ayakkabı modelinin tabanı kayma gerçekleştirmiyor ve her zaman ayağı sağlam bir şekilde tutuyor. Aynı zamanda FITCOUNTER topuk koruyucu detayıyla da spor ayakkabının daha uzun ömürlü kullanım gerçekleştirmesi amaç haline geliyor.

Continental kauçuk dış taban ile tasarıma eşsiz bir görünüm ve dayanıklılık katan adidas Supernova ayakkabı modeli, boost orta tabanı sayesinde kullanıcıya daha rahat ve soft adımlar attırıyor. Bu detay ile birlikte, ayaklar ayakkabı içerisinde en sağlıklı düzeyde, en iyi şekilde yer alıyor. Dikişsiz hafif TPU panellerin de detaylarda yer aldığı ayakkabıda, esnek STRETCHWEB dış taban detayına da yer veriliyor.

Tüm özellikleri, detayları ve kullanım alanındaki çok yönlülüğü ile dikkatleri üzerine çeken adidas Supernova kadın spor ayakkabı fiyatı ile hedef kitlesinin büyük oranda dikkatini çekmeyi başarıyor. Aynı zamanda deneyim gerçekleştiren kullanıcılarından da tam puan alan ürün, spor ve günlük moda dünyasına yön veriyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.