adidas Superstar 80s Primeknit SS17 Kadın Spor Ayakkabı

#BB5095

555.00 TL 219.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Kadınlar için özel olarak tasarlanmış adidas Superstar 80s Primeknit kadın spor ayakkabısı, günlük olarak da kullanılabiliyor. Tasarımında yer alan modern dokunuşlar dikkatleri üzerine çekiyor. Sunmuş olduğu rahatlık, konfor ve albenisi ile efsane olma özelliğini 80’lerden günümüze koruyor. Spor ayakkabının üretiminde kullanılan her bir malzeme ayakkabıya farklı bir görünüm ve kullanım rahatlığı sağlıyor.

Dünden Bugüne Her Daim Estetik

Kadınların ayakkabı alırken estetik ve rahatlığın öncelikli tercihleri olduğunu bilen marka, adidas Superstar 80s Primeknit modeli ile her iki beklentiye de cevap veriyor. Ayak anatomisine uygun olarak tasarlandığı için konforlu ve rahat bir kullanım sağlıyor. Ayakkabı tabanında kullanılan kauçuk taban, yere hem sağlam basmayı sağlıyor hem de zeminden kaynaklanan basınç hissini ve sertliği azaltıyor. Ayakkabı iç kısmında kullanılan yumuşak astar sertlik ve sıkışma hissini önlüyor. Saya bölümünde ise primeknit saya ve deri kaplama ahenk içerisinde bir araya geliyor. Primeknit saya delikli yapısı ile ayaklara nefes aldırdığı için hem terlemenin hem de kötü kokuların önüne geçiyor. Deri kaplama ise ayakkabıyı daha dayanıklı hale getiriyor. Modelin saya yan bölümünde yer alan adidas’ın üç çizgi sembolü, adeta yıllara meydan okuyor. Klasik kauçuk kabuk kaplama ön yüzey, ayakkabının burnunu ve ayak parmaklarını darbelere karşı korurken, estetik bir görünüm katıyor.

Sadeliğin Cezbedici Hali

Tek rengin hâkim olduğu adidas Superstar 80s Primeknit kadın spor ayakkabı sadeliği ile kullanıcısını cezbediyor. Ayakkabı sayası, burun kısmı ve tabanının oluşturduğu tek ve sade rengin uyumu adidas markasına ait üç yan çizgi ile zirveye ulaşıyor. Ayakkabının arka fileto üst kısmı ile çoraplık bölümünün üst kısmında kullanılan detay ayakkabının sadeliğine canlılık katıyor. Ayrıca iç astarın ve adidas logosunun aynı renkte kullanılması dikkatleri üzerine çekiyor. Her bir detayın uyum içerisinde birleşmesi sayesinde kadın ayakkabı, zarif ve modern dokunuşları ile öne çıkıyor

Estetik, konfor, sadelik ve rahatlığı bir arada barındıran adidas Superstar 80s Primeknit kadın spor ayakkabısı, 80’lerden günümüze her daim modernliğini ve çekiciliğini koruyarak kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini sağlamlaştırıyor.

Konfor Oluşturan Etkenler Bir Arada

adidas Superstar 80s kadın spor ayakkabısının diğer modeller arasında öne çıkan ve modeli farklı kılan özellikleri dikkat çekiyor.

  • Kadınlar için tasarlanması ve kadın ayak anatomisine uygun olması, ayakkabıyı özelleştiriyor.
  • Günlük kullanıma uygun konforlu tasarım.
  • Üst bölümünden taban bölümüne kadar kullanılan her bir malzeme estetik, konfor ve rahatlık sağlamak amacını taşıyor.
  • Ayakkabının üst bölümünde ağırlık yapmayan, fakat bir o kadarda destekleyici özellikteki adidas Primeknit saya ayakkabıya hafiflik kazandırıyor.
  • Aynı zamanda bu Primeknit saya sayesinde ayaklar rahatça nefes alıyor ve terlemenin önüne geçiliyor.
  • Burun kısmının ön yüzeyinin klasik kauçuk kabuk kaplama ile kaplanmış ve kabartmalı çizgi görsel detaylarının bu kısma eklenmiş olması, ayak parmaklarınızın hem rahat hareket etmesini sağlıyor hem de ayağı dış darbelere karşı savunuyor.
  • Ayakkabının tabanında kauçuk taban kullanılması zemin tutuşu ve dayanıklılık sağlıyor.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.