adidas Superstar Slip-On Co Spor Ayakkabı

#BZ0112

699.00 TL 419.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Superstar Slip-On Unisex Spor Ayakkabı

Superstar modelinin 1969'da piyasaya çıkmasıyla, önce bir basketbol ayakkabısı olarak kullanımı ve daha sonra sokak stili olarak günlük kullanımı halen devam etmektedir. Bugün, ön tarafındaki özel Superstar kapsül görünümü korunarak, "Slip-On" adıyla devam etmeyi başarır. adidas Superstar Slip-On Unisex Spor Ayakkabı, bu adı koruyarak elastik bantlarıyla öne çıkar. Mevcuttaki diğer önemli detaylar ise neopren üst, ayak bileği ve dil bölümündeki deri detayları ve kauçuk Superstar tabanıdır.

Bağcıksız Superstar

adidas Superstar Slip-On Unisex Spor Ayakkabı, klasik bir spor ayakkabısı modelinden çok daha modern bir hal almış yeni adidas Superstar modeli ile geleneksel bağlama sisteminden uzaklaşır ve bunları üst üste binen elastik bantlarla değiştirir. Tüm ayakkabıyı kaplayan bu bantlar, ayakkabıya şık ve yeni bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda giyilip, çıkarılırken kullanım kolaylığı sağlar. Ekstra olarak eklenmiş ayakkabı çekme detayları da bu kolaylığa destek verir. Bağcık bağlama veya çözme dertleri tamamen yok olur. Modern ve şık görüntüsü itibariyle her kıyafetle rahatça kullanılabilir.

Neo-pren Üst

Neopren üst sıkı elastik bantların üst üste birleşmesiyle oluşur. Neopren üst, ayakkabının daha konforlu olmasını sağlayarak, ayakların hareket kabiliyetini artırır. Yaz ayakkabısı olarak genel bir algı yaratılmış olsa da her sezonda kullanılabilir ve her mevsim koşullarına uyumluluk gösterir. Kauçuk materyalinin kullanılması, dayanıklılığını arttırır. Aynı zamanda elastik üst yapısı sayesinde ayağınızın alabileceği darbe veya olumsuz etkilerden olabildiğince korur. Gün boyu ayağınıza konfor ve rahatlık sağlar. İşte, evde, okulda, sokakta veya spor salonlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Ekstra Hafiflik ve Rahatlık

OrthoLite® olarak adlandırılan iç tabanı sayesinde atılan adımlar ve getirileri hissedilebilir şekilde hafifler. Bu tabanlık nemi uzaklaştırarak, uzun süreli yastıklama yapar. Aynı zamanda file iç astarı ile birlikte, serin bir ayak için hava akımını sağlar. Hafifliği ile ayağınızda yokmuş hissi yaratarak konforu ve performansı artırır. Ortopedik iç taban sayesinde çorapsız kullanılabilir. Vücut ısısını ayarlayarak, ayakların rahat nefes almasını sağlayan iç astarı, kötü kokuları maksimum düzeyde engeller ve ayak sağlını korumaya yardımcı olur.

Efsaneleşmiş Kauçuk Taban ve Burun Yapısı

Balıksırtı deseniyle bezenmiş kauçuk tabanı, önceli Superstar modelleriyle eş değerdedir. Ekstra olarak kauçuk tabanın dış kısmında üç şerit bulunur. adidas Superstar Slip-On Unisex Spor Ayakkabı'da da bulunan bu taban yapısı zemindeki tutuş performansını arttırarak, çekiş gücünü maksimum seviyeye çıkarır. Aynı zamanda eski modelleri gibi özel ön buruna sahip olması, Superstar koleksiyoncuları içinde önemli bir fırsattır. Bu ön burun, dış tabanının geri kalanından ayrı bir malzeme parçasıdır.

Diğer Özellikler

- Minimalist Superstar tarzı ile bağcıksız kullanım sağlar.

- Elastik kayışlarla birlikte süet iki ton açık örgü üstten oluşur.

- File astarı hava alabilme özelliği sağlar.

- Deri topuk kayışı, deli dil bandı ve topuk halkası mevcuttur.

- Linear Trefoil logolu dil etiketi vardır.

- Balıksırtı desenli kauçuk tabana sahiptir.

- Neopren üst elastik bindirmelerle oluşur.

- Rahat oturması için ön kısımda çaprazlayan geniş elastik bantlar kullanım kolaylığı sağlar.

- OrthoLite® iç taban ekstra konfor sağlar.

- Kaliteli dikiş yapısına ve deri malzeme üzerinde adidas logolu baskılı tasarıma sahiptir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.