adidas Terrex Agravic Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı

#AQ0233

1145.00 TL 919.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Agravic Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı

adidas Terrex Agravic Gore-Tex kadın spor ayakkabı, Outdoor tutkunu kadınlara özel olarak üretilen yapısıyla zorlu koşullara meydan okunmasına fırsat tanıyor. Zorlu dağ yollarında, dik yokuşlarda, sınırları keşfetmek için atılan her adımda Boost yastıklaması sayesinde sahip olunan enerji korunup,Gore-Tex membran özelliği ile yağışlı havalarda dahi kullanım kolaylığı sağlıyor. Maceraya atılmayı sevenlerin rahatlık ve dayanaklılık arayışı, adidas Terrex Agravic kadın spor ayakkabısıyla tamamlanıyor. ayakkabı, Bu ayakkabı, Grippy Continental kauçuk dış taban yapısıyla ıslak zeminlerde yola güvenle basma, ayakların altındaki toprağa tutunma olanağı sunuyor. Dayanıklılığı merkeze alırken konfor ve estetikten ödün vermeyen bu ürün, yapısı sayesinde üst düzey performans sergilemeye yardımcı oluyor. Mevsim fark etmeksizin günün hangi saati spor yapmak istenirse istensin, adidas Terrex Agravic Gore-Tex kadın spor ayakkabı sayesinde tüm sınırlar aşılabiliyor.

Şimdiye Kadarki En Yüksek Enerji Tasarrufu

Dağ yamaçlarında, dik yokuşlarda, zorlu yollarda harcanan enerjiyi geri kazanmak için Boost teknolojisini kullanan adidas Terrex Agravic Gore-Tex kadın spor ayakkabı, kadınların en büyük yardımcısı oluyor. Bir macera ne kadar zorlu ise ihtiyaç duyulan enerjinin de o denli fazla olacağı düşünüldüğünde termoplastik poliüretan taban yapısının sağladığı enerji geri kazanımı ayakkabıyı giyenler için itici güç etkisi gösteriyor. Ayakkabı tabanına uygulanan basınç kuvveti, bu teknoloji sayesinde ayağın yerden kaldırılmasında sıçrama etkisi oluşturarak enerjinin parkur boyunca korunmasına fayda sağlıyor. Enerjinin korunması yoluyla verimli bir spor etkinliği gerçekleştirilebiliyor.

Aşınmaya ve Suya Dayanıklı File Tasarımı

adidas Terrex Agravic Gore-Tex kadın spor ayakkabı, Gore-Tex astarı ile dayanıklılık konusunda herkesi kendisine hayran bırakıyor. Üstelik file ayalı yapısıyla dayanıklılığın yanında ayaklar nefes almaya devam ediyor. Böylelikle bütün vücudun yükünü taşıyan ayaklar, terleme probleminden uzak kalıyor. Sert ve pürüzlü yollarla baş başa kalındığında sandviç örgü tasarımının rahatlığı yaşanırken dayanıklı bir ayakkabıya sahip olmanın güveni her koşulda hissediliyor. Suya dayanıklı iç astarı sayesinde ayaklarınızın kuru kalmasına ve konforlu bir spor etkinliğinin tadına varmanızı sağlamaya yardımcı oluyor.

Kauçuk Dış Taban Sayesinde Üstün Yol Tutuşu

Dış ortamlarda yapılan spor aktivitelerinin en önemli gereksinimlerinden biri de yola güvenle basmak olarak ifade ediliyor. adidas Terrex Agravic Gore-Tex kadın spor ayakkabı, Grippy Continental tabanı sayesinde kaygan zeminlerde dahi üstün performans gösterilmesine olanak tanıyor. Her türlü hava şartında, spor yapılan alanların ıslak olması durumunda zeminle bağlantının sağlam olması gerekiyor. Güvenliği göz önünde bulunduran bu ayakkabı ile her adım endişe içinde değil, sporun keyfine varmaya devam edilerek atılabiliyor.

adidas Terrex Agravic Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Daha fazla enerji verdikçe daha fazla enerji kazandıran Boost özelliği ile bugüne kadar sunulan en yüksek enerji geri dönüşümü sağlayan yastıklama teknolojisi
  • Daha fazla koruma sağlayan aşınmaya karşı dayanıklı detaylara sahip kumaş ve file saya
  • Gore-Tex astarı ile suya dayanıklı yapı
  • Nefes alabilen sandviç file astar
  • Islak koşullarda bile maksimum tutuş sağlayan Grippy Continental Kauçuk taban
  • Ağırlık 305 g (38,5 numara)
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.