adidas Terrex AllSeason Pants FW18 Erkek Pantolon

#BS2459

769.00 TL 459.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

BEDEN: 44
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex AllSeason Pants Erkek Pantolon

Başta yürüyüş ve tırmanış olmak üzere enerjinin dışarı vurulduğu aktif kullanımlar için geliştirilmiş olan adidas Terrex AllSeason Pants Erkek Pantolon, konforlu yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Doğayla iç içe olunan outdoor kullanımlarda ısı yalıtımı ve hareket özgürlüğü önem taşıyor. Ürün, maksimum seviyede hareket özgürlüğü sağlayan esneklik ve nem koruması sunan kumaş teknolojisi sayesinde kullanıcıya gereksinim duyduğu kullanım kalitesini tam anlamıyla yaşatmayı başarıyor. adidas eşofman altı, 4 mevsim boyunca giyilmeye uygun bir şekilde dizayn edilmiş olduğu için soğuk ya da sıcak hava fark etmeksizin kullanılabiliyor. Model, doğa sporları tutkunlarına doğrudan hitap ediyor.

Tırmanış ve Yürüyüş İçin Oldukça Uygun

Temel olarak yürüyüş ve tırmanış faaliyetleri için tasarlanmış olan erkek eşofman altı, hafif nemi dışarıda bırakan yapısından dolayı diğer sporları yaparken de sorunsuz biçimde kullanılabiliyor. Zira hafif nemin dışarıda kalması, terleme ve ıslanma gibi performans düşüşüne neden olan ve rahatsızlık hissi veren olumsuz etkenlerin kesin olarak engellenmesi anlamına geliyor. Performansı koruyan ve rahatlık sağlayan eşofman altı, birçok sporu engellenmeden özgürce gerçekleştirmeye olanak tanıyor. Fit bir görüntüye sahip olan adidas erkek pantolon modeli, estetik tasarım detaylarıyla günlük kullanım için de tercih edilen bir ürün oluyor.

Esnek Dokunmuş, Çabuk Kuruyan Kumaş

Üretimi sırasında %66 oranında naylon, %25 oranında polyester ve %9 oranında elastan malzeme kullanılarak dokunmuş olan adidas Terrex AllSeason Pants, son derece esnek bir kumaşa sahip bulunuyor. Kumaşın esnek olması, kullanıcı hareketliliğine destek sağlıyor. Kumaşın çabuk kuruma özelliği ise ürünün kullanım süresini ciddi oranda uzatıyor. Normal kesim olarak üretilen adidas eşofman altının diz bölümünde yapılmış olan şekillendirme detayı dikkat çekiyor. Diz şekillendirmesi sayesinde ürünün esnekliği ve kullanıcının hareketliliği artmış oluyor. Ürün, hareketli kullanımı fazlasıyla kolay hâle getiren yapısıyla beklentileri yüksek olan kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor.

Yağıştan Koruyan Durable Water Repellency

Durable Water Repellency (DWR) yağışlı havalarda yağmuru ve karı pantolonun dışında tutmaya yardımcı oluyor. DWR teknolojisi aynı zamanda ürünün son derece hızlı şekilde kurumasına da yardım ediyor. Dolayısıyla adidas erkek pantolon kullanıcısı tarafından her hava şartında rahatlıkla giyilebilen bir ürün olarak değerlendiriliyor. Terrex AllSeason Pants ile ilgili üzerinde durulması gereken bir diğer önemli detay ise pantolonun dayanıklı yapısı oluyor. Tırmanış gibi doğa sporları yaparken olumsuz hava koşullarına karşı vücut ısınızı korumanıza yardımcı olur. Bu noktadan hareketle üretilen adidas pantolon, kullanıcısına sorunsuz ve uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.

Kullanışlı ve Çok Yönlü Cep Detayları

Ürünün farklı bölgelerinde yer alan çok yönlü cep detayları, elleri serbest kalması gerekirken aynı zamanda çeşitli gereçler taşıma ihtiyacı da duyan kullanıcının imdadına yetişiyor. Pantolonun bacak bölgesinin orta kısmında ve sağ arka bölümde bulunan fermuarlı cepler, yerleştirilen gereçlerin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini mümkün kılıyor. Pantolonun bel bölgesinde ise lastikli ve kemer halkalı rahat ve kullanışlı bir tasarım kullanılıyor. adidas erkek pantolonun 50 beden olan bir modelinde iç bacak boyu 78.5 cm olarak ölçülüyor.

US
EU
Spor
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: adidas alt tekstil ürünlerinde boylar standarttır. Seçimlerinizi bel ve kalça ölçünüze göre yapınız.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.