adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı

#BC0524

679.00 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı

Günlük koşular ve yürümeyi seven erkekler için özel olarak tasarlanan adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı, farklı arazi şartlarında giymek için uygundur. Continental özel kauçuk taban ve yüksek tutunma özelliğine sahip olan adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı, ayağı kavrayan yapısı ile uzun yürüyüşleri seven erkeklerin kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlıyor.

Ayakkabı seçimlerinizde önemli noktalar, ayakkabının üretildiği malzemeler, dış taban ve iç taban özelliği, ayaklarınızın hava alması, ayakkabı ağırlığı gibi noktalardır. Bu özellikleri bilerek ayakkabınızı satın almanız hem yürüyüşlerinizde daha az efor sarfetmenize katkı hem de ayak sağlığınızı korumanızı sağlar.

Bu noktada çıkacağınız zorlu arazi şartlarına sağladığı muhteşem uyum ile en büyük yardımcınız adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı olacak. Kumaş astarı ve sentetik saya yapısı rahat bir giyim imkanı sunarken continental dış taban özelliği ile birlikte güçlü adım atmanıza büyük katkı sağlar.

Rahat Giyiş, Güçlü Adım

adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabının üst yüzeyi yüzey kaplaması dayanıklı file mesh ve sentetik yapıya sahiptir. Dayanıklı mesh yüzey ayağı yumuşakça sararak rahatlık sağlar. Topuk kısmında bulunan çekme halkası adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabıyı kolay giyip çıkarmanızı sağlar. Outdoor yürüyüşlerini seven erkeklerin konforlu ve güvenli adımlar atması için tasarlanmıştır. Outdoor yürüyüşlerinde adım sayılarınızın fazla olmasıyla birlikte basacağınız zemin özelliği ve adımınız sizi ve ayağınızı zorlayacak şekilde olabilir. Buna karşın dayanıklı bir file sayaya ve continental taban yapısı ile birlikte adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı, atacağınız adım sayısı ne kadar fazla, adımınızın zorluğu ne kadar yüksek olursa olsun, rahatlık ve güven sunar.

İddialı ve Sade Tasarım

Şıklığı ve sadeliği bir arada sunan Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı hafif ve teknik bir tasarıma sahip. Bu outdoor ayakkabısı günlük yaşantınız için rahatlıkla kullanım imkanı sunarken aynı şekilde hafta sonları çıkacağınız doğa yürüyüşlerinizde de aynı kullanım uygunluğuna sahiptir. Bastığınız her zemin için kauçuk dış taban özelliği ile kayma riskini minimize eder. Farklı zeminlerde yüksek oranda zemin tutuşu ile cesur adım atmanıza imkan sağlar.

adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabının Eva köpük orta tabanı dinamik itici etki yaratarak zeminin sertliğini en aza indirmeye yardımcı olur. Eva köpük orta taban yastıklama yaparken aynı zamanda rahat ve konforlu adımlar atmanızı sağlar. adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabının ayak anatomisine uygun tasarlanan iç kalıbı oldukça rahattır. adidas Terrex AX3R Erkek Spor Ayakkabı ayak konforunuzu artıracak uzun süreli yastıklama sağlayan hafif EVA orta taban özelliği sayesinde uzun süreli yürüyüşlerinizde ayaklarınız daha az yorulur ve rahatsızlık riski minimum seviyeye düşer.

Fileli Yapısıyla Nefes Alır

Uzun doğa yürüyüşlerinde veya arazi yürümelerinde, tırmanmalarda uzun süre ayağınız ayakkabı içinde kalır. Bu uzun sürelerde ayak sağlığınız için ara dinlendirmeler gerekir. adidas Terrex AX3R ayakkabınız ise bu konuda teknik file ve dokuma sentetik kumaş malzemesi ile üretilmesinden kaynaklı dayanıklı sayaya sahip. Bu sebeple ayaklarınızın nefes almasını sağlar ve yürüyüşlerinizde ayaklarınız bir yandan otomatik olarak dinlenir.

Güvenli Adımlar

Yürüyüşlerde en önemli noktalardan bir tanesi de zemine karşı ayakkabı tabanları. Çünkü ayakkabı tabanınız ne kadar dayanıklı ise o derece zor zemin şartlarında dahi rahat adım atabilirken, ayakkabı tabanınız iyi değilse kolay zeminlerde dahi çok efor sarfetmenize sebep olurken yaralanma riskinizi de artırır. Bu modelde traxion dış taban özelliği sayesinde kayma riski neredeyse yok denecek kadar az olur. Dayanıklı traxion taban sayesinde, yağışlı havalar, kaygan arazi zeminleri, engebeli yollar gibi zor zeminlerde dahi güven içinde adım atmanıza büyük olanak sağlar.

adidas Terrex AX3R Spor Ayakkabısı Ürün Özellikleri

 • Hafif ve teknik yapılı outdoor ayakkabısı.
 • Farklı zeminlerde yürüyüşü destekleyen file saya yapıya sahip.
 • Daha fazla konfor ve ayak sağlığını destekleyen iç taban kalıbı mevcut.
 • Continental özel kauçuk ve yüksek tutunma özelliğine sahip taban teknolojisi.
 • Üst tarafı mesh ve sentetik yapıya sahip.
 • Eva köpük orta taban darbeleri azaltır.
 • Ağırlığı 385g. (42,5 numara için) olduğu için ayağınızda yok hissi verir.
 • Kumaş astarı ile ayağınızı kavrayan yapısı vardır.
 • Farklı zemin koşullarında dahi tutuşu yüksek Traxion taban özelliği vardır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.