adidas Terrex Choleah Padded Climaproof® Kadın Bot

#S80748

979.00 TL 669.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Choleah Padded Climaproof Kadın Bot

Geliştirdiği teknolojileri zarif tasarımlar ile birleştiren adidas markası, profesyonel spor ürünleri dışında günlük kullanım için uygun tasarımları da kullanıcılarına sunar. adidas Terrex Choleah Padded Climaproof kadın bot, soğuk havalarda ayaklarınızı sıcak tutan ve günlük kullanımda konfor sağlayan özellikleri ile ilgi çeker.

Zorlu Hava Koşullarında Bariyer Gibi Koruma

Zorlu ve değişken hava şartları dışarıda yapılan aktiviteleri etkiler. Ancak bu şartlara uyum sağlayan ekipman kullanımı aktivitenin güvenli ve konforlu devamlılığını destekler. Rüzgar, yağmur veya fırtına gibi hava koşulları ne kadar zorlu olursa olsun, adidas Terrex Choleah Padded spor ayakkabıda kullanılan Climaproof® teknolojisi ayakları soğuğa karşı bariyer gibi korur. Climaproof® teknolojisi su tutmaz ve rüzgar özelliği ile kullanım esnasında ayakta oluşan ter ve fazla ısıyı da dışarıya atar. Bu özellik sayesinde ayak ısısı optimum seviyede kalır.

Yağmura Dayanıklılık Gösteren PrimaLoft® Teknolojisi

adidas Terrex Choleah Padded Climaproof® kadın botta kullanılan PrimaLoft® teknolojisi üstün özellikli bir yalıtım malzemesidir. Hafif ve yumuşak katman ile ayaklarda maksimum sıcaklık sağlar. PrimaLoft® yalıtımı soğuk ve yağışlı havalarda bile ayakları izole ederek daha az enerji ile sıcaklığı tutar. Suya dayanıklılığı yüksek olan ve çabuk kuruyan malzeme, aynı zamanda ayakların nefes alabilmesine de olanak tanır.

Kış Mevsimi İçin Geliştirilen Climawarm™ Teknolojisi

Kış mevsiminde soğuk havanın ayaklara etkisini azaltmak için adidas Terrex Choleah Padded Climaproof® kadın botta kullanılan Climawarm™ teknolojisi sıcak ve kuru kalmanızı destekler. Nefes alabilen bir izolasyon özelliği taşıyan ayakkabı, buharlaşma ile oluşan teri ayaklardan uzaklaştırarak sıcak kalmayı sağlar.

Islak veya Kuru Her Koşulda Maksimum Tutuş

adidas Terrex Choleah Padded Climaproof® kadın botun taban tasarımında kullanılan Traxion dış taban yapısı ıslak veya kuru her zeminde yüzeyi en iyi şekilde kavrar. Her yönde maksimum tutuş özelliği sayesinde zorlu ve değişen hava şartlarında güvenli bir şekilde kullanım mümkün olur. Darbe anında basıncın ayak tabanında eşit dağılımını sağlayan taban tasarımı konforlu bir performans sunar.

Uzun Süreli Yastıklama İçin EVA Orta Taban

Ayak tabanının maruz kaldığı şiddeti azaltan orta tabanda kullanılan yastıklama malzemesi şoku azaltır. Ayakta dengeyi de sağlaması nedeni ile orta taban önem taşır. Hafif bir malzeme olan EVA orta taban yapısı uzun süreli ve esnek yastıklama performansı sunar.

adidas Terrex Choleah Padded Climaproof® Kadın Botun Üstün Performans Özellikleri

  • Su tutmaz Climaproof®, ayakların kuru ve rahat kalmasına yardımcı olur.
  • PrimaLoft® yalıtımı ile maksimum sıcaklık sağlar.
  • Nefes alabilen Climawarm™ ayağının sıcak ve kuru kalmasını destekler.
  • Dekoratif dikiş detaylı kumaş ve sentetik saya ve kumaş astar
  • EVA orta taban uzun süreli yastıklama sağlar.
  • Spor ayakkabıda ağırlık 38,5 numara için 365 g olarak hesaplanmıştır.
  • Islak veya kuru tüm koşullarda maksimum tutuş özelliği ile TRAXION™ kauçuk dış taban özelliği güvenli adımlar atmanıza yardımcı olur.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.