adidas Terrex Climacool SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#BC0504

459.00 TL 339.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas Terrex Climacool Erkek Spor Ayakkabı

Rahat ve dayanıklı ayakkabı tasarımlarıyla dikkat çeken adidas, Terrex Climacool erkek spor ayakkabı modeliyle ayaklara konfor getiriyor. adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı modeli, günlük gezintilerden outdoor spor aktivitelerine kadar birçok koşulda kullanılabiliyor. adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı, yüzeyinde ve tabanında yer alan delikli yapısı nedeniyle ayağa her yönden serinlik getiriyor. Böylece hareketli sporlarda ve sıcak yaz günlerinde dahi adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı ile ayaklarınız serin kalıyor.

Havalandırma Getiren Climacool Teknolojisi

adidas erkek spor ayakkabı modeli, Climacool kumaş teknolojisini kullanıyor. Böylece ayak bölgesindeki nem emilerek dışarı atılıyor. İnce, perfore EVA dil bölümü ile yumuşak bir ferahlık getiren adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı modeli, ıslak zeminlerde de güvenle kullanılabiliyor. Delikli yapıdaki orta ve dış tabanda, suyun dışarı akmasını sağlayan özel bir drenaj yöntemi kullanılıyor.

Rahat ve Sağlam Adımlar İçin Güçlü Zemin Tutuşu

adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı, ayağa tam oturan esnek bir tasarımla üretiliyor. Traxion dış taban, aşırı kaygan zeminlerde dahi yüksek tutuş performansı gösteriyor. Taban kaymalarını önleyen Traxion alt bölme, emniyetli bir şekilde hareket etmeyi mümkün kılıyor. Böylece farklı zeminlerde bile ayaklar zorlanmıyor. Dış tabanda iz bırakmayan ve su tutmayan kauçuk malzeme kullanılan adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı modeli, yumuşak bir ayakkabı tabanı sunuyor. Traxion dış tabana sahip adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı, ayağı saran fakat sıkmayan, ayağın genel sağlığını korumaya yardımcı olan bir tasarıma sahip bulunuyor.

Tasarım ve Dayanıklılığın Birleşimi

Esnek bağcıklı bir tasarım sunan adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı modeli, dayanıklılığı ve şıklığı bir arada barındırıyor. Lüks ve kaliteli kumaş malzemesiyle üretilen adidas Climacool erkek spor ayakkabı, dirençli tasarımıyla uzun süreler konforlu kullanım imkanı sunuyor. Tasarımın sahip olduğu sportif çizgiler, spor giyim tarzına uyum sağladığı gibi günlük kıyafetlere de tercih edilebiliyor. Kolayca giyilip çıkarılabilen adidas Terrex Climacool erkek spor ayakkabı modeli, 225 g (42,5 numara) ağırlığına sahip.

adidas Terrex Climacool Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

- Climacool teknolojisiyle ayakları gün boyu serin tutuyor.

- Traxion taban sayesinde aşınmaya ve yıpranmaya karşı dirençli bir tasarım ile sunuluyor. Böylece uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

- Ayağa tam oturan ve 225 g (42,5 numara) ağırlığına sahip en hafif outdoor spor ayakkabı modeli.

- Bağcık özelliği sayesinde pratik olarak hızlı bir şekilde bağlanabiliyor. Kolay bir şekilde bağlanabilen spor ayakkabı, bağcıklarla kalabalık bir görüntü oluşturmadan şık tasarımını koruyor.

- Ayakkabının hem tabanında hem de sayasında bulunan Climacool havalandırma özelliğiyle ayak bölgesindeki nem hızla dışarı atılıyor.

- Üst ve alt bölmelerde hem su hem de hava akışını sağlayan delikler bulunuyor.

- İnce perfore EVA dil tasarımı, özellikle bilek bölgesinde oluşabilecek tahrişlerin önüne geçiyor.

- Yüksek tutuş sağlayan Traxion dış taban sayesinde kaygan ve ıslak zeminlerde maksimum tutuş sağlanıyor.

- Dış tabanda kullanılan kauçuk malzeme ayakkabı yüzeyinde herhangi bir iz bırakmıyor. Ayrıca kauçuk malzeme sayesinde ayakkabı hızlı kuruma özelliğine sahip oluyor.

- Esnek topuk bölgesi, ayak hareketleri için uygun konfor sağlıyor ve güvence oluşturuyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.