adidas Terrex Gore-Tex Co (GS) Outdoor Ayakkabı

#BB1947

639.00 TL 539.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Gore-Tex (GS) Outdoor Ayakkabı

Günlük koşular ve yürümeyi seven erkekler için tasarlanan adidas Terrex Gore-Tex (GS) Outdoor Ayakkabı, su tutmayan yapısı ile tüm arazi ve hava şartlarında giymek için uygundur. adidas outdoor ayakkabı; kaygan zeminde sağlam tutuş sağlayan alt tabanı ve çözülmeyen bağcık sistemi ile öne çıkmaktadır. Uzun yürüyüşleri sevenlerin kullanımına uygundur. Outdoor spor ayakkabısı ayağı kavrayan yapısıyla basışı güvenli kılar.

Sağlıklı ve Kokusuz Ayaklar

Üst yüzey kaplaması dayanıklı file mesh ve sentetik yapıya sahiptir. Bu kaplama oldukça dayanıklıdır. Mesh yüzey ayağı yumuşakça sararak rahatlık sağlar. Uzun süre kullanımda deforme olmaz. Arka kısmında bulunan topuk kulpu ayakkabının kolayca giyilmesini sağlar. Kullanılan file malzeme konfor sunarken ayakların da nefes almasını mümkün kılar. Böylece nefes alan sağlıklı ayaklar hedeflenir.

Tüm Hava Şartlarında Kuru Ayaklar

GORE-TEX® su tutmayan astar yağmur ve kar gibi bütün hava koşullarında ayağın kuru kalmasını sağlamaya yardımcı olur. GORE-TEX® teknolojisi ile üretilen astar ayağınızın suyla temasını engellemeye çalışırken nefes alan yapısı ile de hava almasını sağlar. Bu astar üzerindeki gözenek yapısı ayak terini buharlaştırarak yok olmasına ve ayaklarınızın kuru kalmasına olanak verir. Islanmayan ayaklarda mikroorganizmalar çoğalmaz. Böylece mantar ve koku oluşumu engellenir.

Havada Yürüyor Hissi

EVA köpük taban zeminin sarsıntı ve şiddetini emer. Dinamik itici etki yaratarak zeminin sertliğini en aza indirir. Yastıklama yaparken aynı zamanda rahat bir basış sağlar. Vücudun yer titreşimini hissetmesini engeller ve böylece havada yürüyor gibi yumuşak bir his oluşturur. Özellikle Dayanıklı destekleyici TPU katmanlar orta ayağı destekler. Bu katmanlar EVA köpük tabanın da destekçisidir. Ayağa daha iyi oturan topuğu kavrayan iç kalıbı oldukça rahattır.

Kaygan Zeminde Güvenli Yürüme

TRAXION™ dış taban; üst düzey tutuş gerektiren hareketlerde basıncı ayağın her tarafına eşit dağıtan kauçuk taban teknolojisidir. Bu teknoloji ile üretilen dış taban her arazide kullanılabilen diş yapısına sahiptir. Engebeli arazilerde tutuş sağlayan TRAXION™dış taban maksimum güvenlik sunar. Yağmurlu ve karlı havalarda güvenle giyilebilir. Spor aktiviteleri haricinde günlük kullanım için de uygundur. Engebeli arazide çalışan, gün boyu ayakta kalan işçiler için rahatlık ve iş güvenliği sağlayan seçkin bir modeldir.

Satın almak için 7 neden;

- Dayanıklı üst yüzey kaplaması,

- Su tutmayan ve ayaklara nefes aldıran GORE-TEX® astar,

- Ayakların nefes almasını sağlayarak mantar ve koku oluşumunu önleyen iç astar teknolojisi,

- Engebeli arazide bile sağlam tutuş sağlayan TRAXION™ dış taban,

- Darbeleri emerek azaltan EVA köpük orta taban,

- Ayarlanabilen elastik bağcıklar ile kolay giyim ve güvenli tutuş,

- İnanılmaz rahatlık ve OUTDOOR kullanım.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.