adidas Terrex Gore-Tex K FW18 (GS) Spor Ayakkabı

#CM7704

639.00 TL 379.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA: 29
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Gore-Tex (Gs) Outdoor Ayakkabı

Kadınlar için özel olarak tasarlanan adidas Terrex Gore-Tex (Gs) Outdoor ayakkabı, zorlu hava koşullarına rağmen doğadan ayrı kalmak istemeyenlerin ilgi odağı oluyor. Yağmurlu ıslak havalarda suya dayanıklı özelliği ile ön plana çıkan ürün, Gore-Tex teknolojisiyle üretildiğinden zorlu hava koşullarına meydan okuyor.

Dayanıklı destekleyici TPU katmanlar ile dizayn edilen spor ayakkabı, bünyesinde barındırdığı Traxion™ kauçuk dış taban engebesi ile kayalık sert ve ıslak zeminlerde maksimum tutuş sağlarken,uzun koşullar için EVA yastıklama opsiyonları bulunduruyor. Bileksiz, sade bir görünüme sahip erkek spor ayakkabısı tüm Outdoor etkinliklerindeki rahat kullanımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Su Tutmayan ve Nefes Alabilen Gore-Tex Tasarım

Bileksiz Outdoor Kadın spor ayakkabısı, Gore-Tex tasarımı sayesinde zorlu hava koşullarında bile sporcuya ekstra bir performans ve kuru spor deneyimi sağlıyor. Ayrıca; nefes alan fileler ve sentetik sayası ile de ayak sağlığına katkıda bulunan ürün, sadece minik yürüyüşlerde değil yüksek tempolu yürüyüşlerde de ciddi performans sergiliyor.

Dağ yürüyüşü, hafif veya yüksek tempolu koşu, engebeli arazi gezileri gibi pek çok anın yağmurlu havalarda keyifli geçmesini sağlayan ürün, sporcusuna tam performans bir deneyim kazandırıyor. Suya dayanıklı Gore-Tex astarı sayesinde kullanıcısını andan mahrum bırakmayan adidas Terrex Gore-Tex spor ayakkabı, nefes alabilir özelliğiyle de ayak sağlığına büyük katkıda bulunuyor. Ayağın terlemesini önleyen ve terlediğinde de rahatça terin salınımını sağlayan özelliği bu ürünün en çok tercih edilir yetkinlikleri arasında yer alıyor.

Kolay Tutuş Ve Tam Denge İçin Traxion™ Teknolojisi

Engebeli araziler, EXTREME OUTDOOR TREKKİNGLERİ,zorlu parkurlarda, ıslak zeminlerde ekstra bir rahatlık ve sağlamlık sunan erkek ayakkabısı, Traxion™ teknolojisi ile birlikte üretiliyor.

Outdoor ayakkabının dış tabanında yararlanılan Traxion™ teknolojisi, sporcusuna artı bir denge ve güç performansı sağlıyor. Özellikle kayalık, engebeli ve ıslak zeminlerde ciddi bir tutuş gücüne sahip olan ayakkabı ayağı tamamen sardığından, kullanıcısının dengede kalmasına ve ayak sakatlıklarının önüne geçmesine yardımcı oluyor. Bu sayede zorlu parkurlar ve kötü hava koşullarında bile etkinlik ya da spor ertelenmeden üst düzey bir performansla kolayca tamamlanıyor.

Dayanıklı Destekleyici TPU Katmanlar

adidas Terrex Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabısı, suya dayanıklı (Gore-Tex®) ve kolay tutuş & denge (Traxion™) özelliklerinin yanı sıra dayanıklı destekleyici TPU katmanlar bünyesinde EVA yastıklama opsiyonlarını da beraberinde getiriyor.

Kadın Outdoor ayakkabı, topuğun hemen alt kısmında uzun süreli performanslar için EVA orta taban desteği özelliğini barındırıyor. Farklı kullanım alanlarında talebe bağlı performans ihtiyacı karşılayan ürün, tek bir amaçtan ziyade çok opsiyonlu olarak kullanıcısıyla buluşuyor.

Hafif, Konforlu Tasarım

Dayanıklı, konforlu, sağlıklı ve çok yönlü üretilen erkek spor ayakkabının tasarımında, üreticiler tercihini hafiflikten yana kullanarak bunca özelliğe karşın ürünü düşük ağırlıkta tasarlıyorlar.

Dokuma sentetik kumaş ile nefes alabilir file malzemeden üretilen bileksiz adidas kadın Outdoor ayakkabı, farklı Outdoor etkinliklerine katılım sağlayacak veya günlük kullanımda kullanacak erkek sporcular tarafından tercih ediliyor.

  • Hızlı bağlanabilen ve ayağı saran çözülmez bağcık yapısı; Dolaşmayı önleyen stopperli bağcık yapısı
  • Uzun süreli yastıklama sunan hafif EVA orta taban; Gore-Tex® astarı ile suya dayanıklı, nefes alabilir
  • Hızlı bağlanabilen ve ayağı saran çözülmez bağcık yapısı; Dolaşmayı önleyen stopperli bağcık yapısı
  • Reflektörlü detaylar; Topukta koruma sağlayan kauçuk baskı
  • Her yönde maksimum tutuş sağlayan Traxion™ dış taban
  • Dilin üst kısmında, konforlu ve nefes alabilen file malzeme
  • Aşınmalara karşı dayanıklı ve sağlam sentetik katmanlarla tamamlanan mesh yırtılmaz saya.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.