adidas Terrex Mid Gore-Tex (GS) Outdoor Ayakkabı

#BB1952

689.00 TL 549.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas Terrex Mid Gore-Tex (GS) Spor Ayakkabı

Hızlı ve zorlu yürüyüşleri sevenler için tasarlanan yarım bilekli adidas Terrex Mid Gtx (GS) Spor Ayakkabı, su tutmayan yapısı ile tüm arazi ve hava şartlarında giymek için uygundur. adidas Outdoor bot; sağlam zemin tutuşu sağlayan alt taban, kolayca çözülmeyen bağcık sistemi ile öne çıkmaktadır. Gerek sporcular, gerekse zorlu arazi şartlarında çalışanların kullanımına uygundur. Outdoor spor ayakkabısının yarım bilekli ayağı kavrayan yapısı güvenli basış sağlar. Konfor, güvenlik, her ortama uygunluk ve yüksek ayak ısısı arayanlar için uygun bir tercih olacaktır.

Yırtılmaz Üst Taban

Deri, tekstil ve sentetik malzemeden oluşan üst yüzey kaplaması oldukça dayanıklı materyallerden üretilmiştir. Üst taban yırtılmaz mesh olup dayanıklılığının yanı sıra oldukça rahattır, ayağı yumuşakça kavrar. Aşınmaya karşı dirençli ve dayanıklıdır. Konfor ve nefes alabilirliği sağlamak için dilin üstünde ve bilek kısmında file malzeme kullanılmıştır. Bununla nefes alan sağlıklı ayaklar hedeflenmiştir.

Dış taban; futbol gibi maksimum tutuş gerektiren spor dallarında da kullanılan, tüm yönlere yapılan hareketlerde basıncı ayağın her tarafına dağıtan traxion dış taban teknolojisi ile üretilmiştir. Bu teknoloji ile üretilen kauçuk dış taban, kullanıldığı sahalara göre değişen diş yapısına sahiptir. Sağladığı maksimum tutuş ve dayanıklılık sayesinde güvenli bir yürüyüş imkanı sunar. Zorlu hava koşullarında kullanıma uygundur.

Su Tutmayan ve Nefes Alabilen Astar

Su tutmayan GORE-TEX astar bütün hava koşullarında ayağın kuru kalmasını sağlamaya yardımcı bir teknolojidir. GORE-TEX teknolojisi kullanılarak üretilen astar, rüzgarı engellediği gibi bir yandan da kumaşın hava almasına mümkün kılar. Astarın yüzeyindeki gözenekler terin buharlaşarak yok olması ve ayakların tamamen kuru kalmasına olanak verir. Ayakların kuru kalması ise mikroorganizmaların çoğalmasını engeller.

Zeminin sarsıntı ve şiddetini emerek yastıklama yapan EVA köpük taban ultra rahat bir basış sağlar. Dinamik itici etki yaratarak zeminin sertliğini en aza indirir. Ayakların yerin şiddetini hissetmesini engeller ve böylece havaya basıyor gibi yumuşak bir his verir. Yansıtıcı detayları sayesinde gece yürüyüşlerinde güvenlik sağlar. adidas Terrex Mid Gtx (GS) Spor Ayakkabı günlük kullanım için de uygundur. Zor arazi koşullarında çalışan, gün boyu ayakta kalanlar için rahatlık sunarken iş güvenliğini de destekleyen bir modeldir.

Ayarlanabilen Elastik Bağcıklar

Sağlam basış imkanı sunan elastik bağcıklar kolay bağlanabilme özelliğine sahiptir. Çözülmesi zor olan bağcıklar güvenli yürüyüş ve koşu için idealdir. Ayağı saran görünmez bağcık yapısı kolay giyim sağlar. Outdoor bot bilek desteği sağlayan orta boy tasarımı ile ayağı mükemmel bir şekilde kavrar ve rahatsızlık hissi vermez.

Satın almak için 7 neden;

  • Dayanıklı mesh,
  • Su tutmayan ve nefes alabilen GORE-TEX astar,
  • Sağlam bir tutuş sağlayan ve her araziye uygun olan traxion dış taban,
  • Darbeleri azaltarak havada süzülüyor hissi veren EVA köpük orta taban,
  • Ayarlanabilen elastik bağcıklar sayesinde kolay giyim ve güvenli kullanım,
  • Üstün rahatlık,
  • Reflektör detayı,
  • Outdoor kullanım.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.