adidas Terrex Mid Gtx I Çocuk Outdoor Ayakkabı

#S76931

299.00 TL 129.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Mid Gtx I Çocuk Outdoor

Bebekler için ayakkabı seçmek zordur ve püf noktaları vardır. Özellikle yeni adım atmaya başlayanlar için doğru ayakkabı seçimi, ayak sağlıkları açısından önemlidir. Doğada ve şehirde rahatça hareket etmeleri için üretilen adidas Terrex Mid Gtx I çocuk outdoor ayakkabı, aradığınız bütün özellikleri bulabileceğiniz bir kış ayakkabısıdır. Miniklerin doğada daha özgür olmalarını sağlar. Ebeveynler doğa yürüyüşüne çıkarken, bebeklerini evde bırakmak zorunda kalmaz. Artık çocuklarınız bütün gezilerinizde sizinle birlikte. Yüksek bilek yapısı ile bilek hareketlerini destekler.

TRAXION Taban ile Mükemmel Uyum

Her türlü zemine uyum sağlayan taban, zorlu koşullarda bile mükemmel tutunma sağlar. Doğanın keyfini çıkartan miniklerin de gelişimlerine katkı yapar. Yağmur, çamur, kar dinlemeden yürümelerine izin verir. İstersiniz orman içinde, isterseniz karda eğlenmenin tadını çıkartabilirsiniz. TRAXION™ taban, oyun alanlarından zorlu koşullara kadar performansını kaybetmez. Tırtıklı taban yapısı ile kaymayı engeller, her yönde maksimum zemin tutuşu sağlar. Profesyonel sporcuları koruduğu kadar, çocuğunuzu de korur.

Üst yüzeyde kullanılan GORE-TEX malzeme ile bebeğinizin ayakları nefes alır. Nefes alan yapı aynı zamanda suya dayanıklıdır. File dil ve astar da nefes almaya devam eder. Ayakları kuru ve sağlıklı kalır. Ayakkabı içindeki ayaklar nemden etkilenmez.

Reflektörlü Bantlar

Reflektörlü 3 bant, karanlıkta parlayarak adımlarını takip etme imkanı sunar. Böylece gece bile gözünüz bebeğinizin ayaklarında olur. Çocuğunuzun sağlığı kadar, güvenliği de düşünülerek tasarlanmıştır. Hatta ayakkabıyı ayağından çıkartma ihtimali düşünüldüğünde sizi karanlıkta uzun uzun ayakkabı arama derdinden kurtarır. Bağcık yapısı çözülmeyi engeller.

Numara Sorunu Olmadan Seçim Yapma İmkanı

Ayak numarasına uygun olmayan ayakkabı bebeklerde yürüyüş bozukluklarına yol açabilir. Çıkarılabilir iç taban sayesinde yanlış numara seçme derdine son verir. İç tabanda bebek ayak ölçüsünü gösteren çizgi vardır. Bu çizgiden ölçüm yapılarak, bebeğin ayak numarasına en uygun ayakkabıyı bulma imkanı verir. Bebeğinizin ayakları büyüdükçe, tabandan ölçüm yapma şansınız vardır. Böylece ayak numarasına uyum sağlamayan ayakkabı kullanmamış olursunuz.

Minik Afacanlara Rağmen Eskimez

Bebeklerin yoğun hareketlerine uyum sağlayacak şekilde üretilen adidas Terrex Mid Gtx I çocuk outdoor ayakkabı başka bir sorunu da ortadan kaldırır. Aşınmaya bağlı olarak eskiyen ayakkabı derdine son verir. Son derece kaliteli malzemeler, yüksek mukavemet gösterirken, ayakkabı bebeğin ayağına numara olarak uygun olduğu sürece, ilk günkü gibi yeni görünür. Koruyucu etkisi de asla yok olmaz.

Doğayla Yaşayan Çocuklar Daha Mutlu

Bebekler, dünyaya geldikleri andan itibaren öğrenme sürecine girerler. Yapılan araştırmalar doğayla iç içe büyüyen çocukların daha özgür ve mutlu olduğunu ortaya koyar. Çocuk gelişimciler, hava şartları ne olursa olsun bebeklerin, uygun kıyafet ile dışarı çıkartılmasını tavsiye eder. Kıyafeti tamamlayan ve bütün gün vücutlarını taşıyan en önemli organları, ayaklarının kuru kalmasını sağlarken, güvenle etrafta koşup oynamalarına izin veren adidas Terrex Mid Gtx I çocuk outdoor ayakkabı, her koşulda açık havada geçirdiğiniz vakte eşlik eder.

Diğer Özellikler

Nefes alan yapı ile ayaklar kuru ve rahat

ADIFIT® iç taban ile en doğru numarayı bulma imkanı

Her türlü zeminde mükemmel tutunma

Reflektörlü yan bantlar

Dayanıklı sentetik saya

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.