adidas Terrex Multi FW18 Erkek Pantolon

#CF4698

679.00 TL 509.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 44
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Multi Erkek Pantolon

Hareketlere tam olarak uyum sağlayabilen adidas Terrex Multi erkek pantolon, siz hareket halindeyken konforunuzu en üst seviyede tutarak bedeninizin doğal aktivasyonunu başarılı bir performansla takip eder. Erkeklere özel bir tasarım olan adidas Terrex Multi erkek pantolon, hafif kumaşı ile efor gerektiren sporlar esnasında vücudunuzu hantallaştırmayarak hareket özgürlüğünüzü destekler. Yürüyüş ve tırmanış sporlarından hoşlananlar ve yüksek aktivasyon gerektiren sporlarla uğraşanlar için özel olarak tasarlanan ürün, dayanıklı yapısı ve nitelikli kumaşı ile kaliteli ve cazip bir seçenektir. Atletik kesimi, sağlam dikişleri, dayanıklı ve hafif kumaşı ile her türlü spor aktivitesi için bir pantolonda arayabileceğiniz önemli detaylara sahiptir.

Su İtici Özelliği ile Nemi Uzak Tutma Kapasitesi

adidas Terrex Multi erkek pantolon; PFC içermeyen, su itici kaplama özelliğe sahip nihai konfor ve hareket özgürlüğü için dört yönlü streç malzeme ile üretilir. Sağlığınız üzerinde negatif etkilere neden olacak perflor gibi bileşikler ve kimyasal maddelerin kullanılmadığı ürün, teninizi ve bedeninizi sağlık ve konforla destekler. Streç özelliği sayesinde her yöne esneyebilme yeteneğiyle hareketlerinizi uyum içinde gerçekleştirebileceğiniz bir ortam oluşturur. Yürüyüş ve tırmanış gibi sürekli aksiyon gerektiren sporlara uygun erkek eşofman altı, yüksek enerjili etkinliklerde hafif nemi, su itici özelliği ile dışarıda tutacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede sürekli kuru kalmanızı sağlayarak gün boyu kendinizi dinamik ve rahat hissetmeniz için hareketlerinizi destekler.

Drawcord Manşetler ile Bedeninizle Tam Uyum

adidas Terrex Multi erkek pantolon, güvenli bir uyum için Drawcord ayarlanabilir manşetler ile kullanışlı bir yapı kazanmıştır. Elastik bel üzerinde Drawcord ile güçlendirilen pantolon beli, bedeni tam olarak kavrar. Bu sayede yüksek performanslı, bol aktivasyon içeren faaliyetler boyunca hareketlerinizle uyumlu bir performans sergiler. Yan fermuarlı cepler sayesinde üstün fonksiyonellik kazanır.

Yürüyüş ve Tırmanışlar Esnasında Konfor ve Hareket Özgürlüğü

Özel diz dizaynı ve esnek kumaşı, adidas Terrex Multi erkek pantolon modeli için düzenli uyum, gevşek ile rahat arasında dengeli ve rahat bir kullanım sunar. Tüm bu detaylar, adidas pantolonun beden hareketlerine uyumunun başarısını açıklar. % 91 naylon, % 9 elastan düz örgü kumaş ile üretilen adidas Terrex Multi erkek pantolon modelinin arka kalça kısmında Terrex logosu yer alır.

Diz Tasarımı ve Streç Malzeme ile Desteklenen Beden

Normal kesimi ve şekillendirilmiş diz yapısı ile adidas Terrex Multi erkek pantolon, yüksek hareket özgürlüğü sağlar. Esnek dokuma kumaşı, çabuk kuruma özelliği sayesinde sadece yürüyüş ve tırmanma değil, her türlü etkinliğe uygundur. adidas Terrex Multi erkek pantolon, zorlu koşullarda, diz ve ayak bileklerinde oluşacak olası yıpranmalara karşı dayanıklı bir yapı sergiler.

adidas Terrex Multi Erkek Pantolon Genel Özellikler

 • Normal kesimi ve şekillendirilmiş diz yapısı ile tam hareket özgürlüğü
 • Yürüyüş ve tırmanış esnasına hafif nemi dışarıda tutan su itici özellik
 • Düzenli uyum için gevşek ve rahat arasında kullanışlı bir denge
 • Konfor ve hareket özgürlüğü için dört yönlü streç malzeme
 • Güvenli bir uyum için Drawcord ayarlanabilir manşetler
 • % 91 naylon, % 9 elastan düz örgü
 • PFC içermeyen su itici kaplama
 • Arka kalçada Terrex logosu
 • Elastik bel üzerinde bağcık
 • Dizde rahat dokuma uçlar
 • Esnek dokuma kumaş
 • Çabuk kuruma özelliği
 • Yan fermuarlı cepler
US
EU
Spor
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin
 2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 3. Bacak: adidas alt tekstil ürünlerinde boylar standarttır. Seçimlerinizi bel ve kalça ölçünüze göre yapınız.
 • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.