adidas Terrex Swift R2 Mid FW18 (GS) Spor Ayakkabı

#CM7651

1279.00 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Swift R2 Mid Gore-Tex Shoes (GS) Spor Ayakkabı

adidas, ayakkabıdan aksesuara kadar sunduğu yüzlerce spor malzemesi ile tüm sporseverlerin dikkatini çekiyor. Yürüyüşten koşuya kadar birçok spor dalında yüzlerce ürün sunan marka, enerjinizi ortaya çıkarıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan ürünler dayanıklılığı ve konforu bir araya getiriyor. Yürüyüş için özel tasarlanan adidas Terrex Swift R2 Mid Gore-Tex Shoes (GS) spor ayakkabı, özellikleri ile yürüyüş meraklıların beğenisi topluyor. adidas Terrex Swift R2 Mid Gore-Tex Shoes (GS) spor ayakkabısı engebeli arazi koşullarında olağanüstü zemin tutuş işlevi ile maksimum rahatlık sunuyor. Hafif ve hava alan yapı, zorlu şartlarda adımlarınız destekleyerek gerçek performansınızı ortaya koymanıza olanak tanıyor.

Gore-Tex Teknolojisi ve Hafif Saya ile Hareket Özgürlüğü

adidas Terrex Swift R2 Mid Gore-Tex Shoes (GS) spor ayakkabı hafif yapısı ile her türlü arazi koşulunda adımlarınızı kolaylaştırıyor ve gün boyu hızınızı kaybetmeden hareket etmenizi sağlıyor. Ayakkabının hafif yapısı gün sonunda yorgunluk hissini en aza indiriyor. Nefes alabilen ve sık dokuma saya, sıcak havalarda bile ayaklarınızın hava almasına destek oluyor. File saya nem ve ıslaklık hissini en aza indirerek yürüyüş boyunca konfor sunuyor. Ayrıca Gore-Tex astar suya dayanıklı özelliği ile ayaklarınızın her daim kuru kalmasına yardımcı oluyor. Ayakkabının dayanıklı ve destekleyici TPU katmanları sayesinde adımlarınızı emin bir şekilde atabilir ve yürüyüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Ürünün döküm TPU burun kısmı ön taraftan gelen darbelere karşı koruma sağlayarak güvenliğinizi artırıyor.

Üstün Zemin Tutuş

Zorlu arazilerde yürüyüş yapanlar için zemin tutuş en önemli özellikler arasında yer alıyor. adidas erkek spor ayakkabısı, dayanıklı Continental kauçuk Traxion dış tabanı sayesinde ıslak ya da kuru tüm zeminlerde ve her türlü arazide adımlarınızı destekliyor ve böylece güvenliğinizi sağlıyor. Traxion dış taban, ıslak zemin şartlarında bile olağanüstü tutuş gücü ile kayma riskini ve kaymaya bağlı oluşabilecek sakatlık riskini minimuma indiriyor. Dış tabanda bulunan çıkıntılar bir taraftan ayakkabının zemine kusursuz bir şekilde tutunmasını sağlarken bir taraftan da taban kısmında çamur ya da toprağın birikmesine engel oluyor. Continental kauçuk dış taban aynı zamanda dayanıklı yüzeyi ile uzun süreli kullanım sunuyor. Ayrıca ayakkabının topuktan ayak ucuna doğru eğimli taban yapısı adım atarken ayaklarınızın doğal hareketlerine mükemmel bir şekilde uyum gösteriyor.

Güvenli Bağcık Sistemi

Özellikleri ile zorlu şartlarda size destek olan adidas spor ayakkabı, bağcık sistemi ile de güvenli bir yürüyüş hedefliyor. Kolaylıkla ayarlanabilir bağcıklar ayakkabının ayaklarınızı tam olarak kavramasına yardımcı oluyor. Stopperler ve bağcık kancaları, hareket halinde iken bağcıkların birbirine dolaşmasına ve buna bağlı olarak meydana gelebilecek öngörülemeyen sakatlıklara engel oluyor. Ayrıca ayakkabı bilekli tasarımı ile engebeli koşullarda ayak bileklerinizi koruyor ve burkulmalara karşı güvenliğinizi artırıyor.

adidas Terrex Swift R2 Mid Gore-Tex Shoes (GS) Spor Ayakkabı için Daha Fazla Ayrıntı

  • Kumaş ve sentetik saya
  • Ter ve ıslaklık hissini önleyen yapı
  • Suya dayanıklı Gore-Tex astar
  • Dayanıklı ve uzun süreli kullanım sağlayan Continental kauçuk dış taban
  • Traxion dış taban ile ıslak zeminde bile üstün zemin tutuş özelliği
  • Konfor sağlayan kumaş astar
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.