adidas Terrex Tracerocker Erkek Outdoor Ayakkabı

#S80898

559.00 TL 419.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 43.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Tracerocker Erkek Outdoor Ayakkabı

Outdoor sporlar ile ilgilenen amatör ve profesyoneller için üretilen adidas Terrex Tracerocker Erkek Outdoor Ayakkabı hafif ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Son derece sağlam olan bu erkek outdoor ayakkabısı patika yollar düşünülerek tasarlanıyor.

Farklı Koşullara Uyum Sağlayan Mükemmel Tasarım

Ayağı çok yönlü kavrayan yapısı ile engebeli arazilerde vücutla bütünleşiyor ve son derece rahat hareket etme imkanı sunuyor. Aerodinamik yapısı her tür zemin şartlarına mükemmel uyum sağlıyor. Bir outdoor ayakkabısından beklenen özellikleri tek başına bünyesinde toplayan adidas Terrex Tracerocker Erkek Outdoor Ayakkabı, açık havada vakit geçirmekten hoşlanan, doğada karşılaşacağı zor şartlarla kolaylıkla başa çıkmak isteyen, dinamik ve enerjik sporseverler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. adidas koleksiyonunda yer alan model, doğa şartları gözlemlenerek, uzun araştırmalar ile ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanıyor ve üstün teknoloji ile üretiliyor.

Nefes alabilen örgü üst kısım zor koşullarda bile konfor sağlıyor. Hareket sebebi ile terleyen ayaklarda oluşan nemi hızla vücuttan uzaklaştıran yapısı sayesinde ayaklar her koşulda kuru kalıyor. Ter nedeni ile ayakların ayakkabı içinde kayması, rahatsızlık hissi gibi performansı olumsuz etkileyen durumlar adidas Terrex Tracerocker Erkek Outdoor Ayakkabı ile yaşanmıyor. Nefes alabilme özelliği outdoor giyimin en önemli kriterlerinden biri olarak gösteriliyor. Nem transferi sağlayan tekstil malzeme ayak sağlığını koruyan önemli bir özellik olarak gösteriliyor. Üst kısımda kullanılan örgü bölüm ve sentetik malzemeler ayakkabının hafif ama çok dayanıklı olmasına sebep oluyor.

Üstün Yastıklama Teknolojisi ile Ayaklara Ekstra Koruma

EVA orta taban özelliğine sahip modelde sert ve engebeli zeminlerde hareket etmek kolaylaşıyor. Uzun süreli yastıklama için özel olarak geliştirilmiş hafif EVA orta taban zemin basıncını azaltıyor ve basıncı eşit miktarda dağıtıyor. Bu yastıklama teknolojisi ayakların ani ve yüksek basınçla karşılaşmasına engel oluyor. Her yönden en iyi kavramayı sağlayan TRAXION ™ dış taban ayağın rahat ve güvenli bir şekilde hareket etmesine imkan sağlarken, zemin tutuşunda da üstün performans sergiliyor. Optimum kavrama için yüksek çekişli lastik dış taban hareket özgürlüğünü mükemmel seviyeye çıkarıyor. Taban desenleri farklı coğrafi koşullar göz önünde tutularak dizayn ediliyor.

Dayanıklı malzeme sayesinde çok uzun süre kullanılabilen ayakkabı beklentileri yüksek oranda karşılıyor. Rahat tekstil astar sayesinde uzun ve yorucu günlerin sonunda yorgunluk hissini azaltıyor. Coğrafi koşullara uyum sağlamakla kalmıyor, açık hava faaliyetlerinin zor koşullarında da aynı uyumu sürdüren bir yapı sunuyor.

Vücut Hareketlerine Uyum Sağlama Özelliği

adidas Terrex Tracerocker Erkek Outdoor Ayakkabı markanın ünlü üç bandını modern bir anlayışla, estetik olarak çok beğenilen bir yorumla sunuyor. Ayakların bilek kısmına denk gelen bölümdeki dolgulu tekstil bölüm ayakları koruyor ve rahatlığı arttırıyor. Özel bağcık sistemi sayesinde ayakkabı ayakla tam uyumlu hale getirilebiliyor. Dil kısmındaki dolgular ayakların en hassas bölgesi olan üst kısmını ekstra koruma altına alıyor. Her hareketle esneyen tekstil yapı vücutla senkronize şekilde davranabiliyor.

Aktif yaşamdan hoşlanan kişiler tarafından günlük hayatta da sevilerek kullanılan model şık görünümü ile birçok ortamda giyilebiliyor. Şehir yaşamında veya outdoor faaliyetlerinde konforu üst düzeyde tutarak yorgunluk hissini minimuma indiriyor ve enerjiyi arttırıyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.