adidas Terrex Tracerocker SS19 Kadın Spor Ayakkabı

#AC7943

569.00 TL 369.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı

adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı, nefes alan file sayası ve EVA orta taban yastıklaması ile konforludur. Kadınlara özel, hafif ve dayanıklı bu arazi koşu ayakkabısı, hafif yürüyüşler için tasarlanan adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı, sağlam TRAXION™ dış taban, her yönde en iyi zemin tutuşunu sağlarken özel bir tasarıma sahip olması ile hem göze hitap eder hem de tarzınızı yansıtır. Konforundan ödün vermeden şık bir stile sahip olman isteyen kullanıcılar için adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı modeli çok tercih edilen bir ürün olarak dikkat çeker.

Nefes Alan Ayaklar

adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı, bir kadının ayağı için tasarlanmış patika koşu ayakkabıları olarak oldukça tercih edilebilir konumdadır. Kullanım alanlarının oldukça geniş oluşu sayesinde; isterseniz günlük rutininizde rahatça kullanabilir, isterseniz de uzun patika yürüyüşleri ya da koşularında sağlıklı bir şekilde parkurunuzu adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Hafif pist koşusu için üretilmiş olan bu ayakkabılar, kadınlara özgü bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte nefes alabilen ve dayanıklı bir üst saya ya sahip olan adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı Performans esnasında olası terlemelerin yürüyüş konforunuzu olumsuz etkilenmesine ve konsantrenizin bozulmasına izin vermez. Hava ile temasın gerçekleşmesini sağlayan özel yapısı sayesinde hava akışını gerçekleştirip ayaklarınızın nefes almasına yardım eder. Dayanıklı ağı sayesinde de size uzun süreler eşlik edip tam konfor sağlar.

Yüksek Çekişli Dış Taban

Spor ayakkabılarda istenen en önemli özelliklerden bir tanesi, o ayakkabıların dayanıklı ve sağlam bir alt yapıya sahip olmasıdır. Ayakkabının sağlayacağı konforun ve çekiş gücünün maksimum seviyede ve uzun süreli olması, o ayakkabıyı tercih edilir kılar. Bu sebeple adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı, sahip olduğu özel traxion dış taban ve hafif eva orta taban teknolojisi ile; adımlarınızı daha da sağlamlaştırarak, size daha güçlü ve dengeli bir adım senkronizasyonu vadeder. Sağlam, yüksek çekişli taban, ıslak veya kuru yollarda optimum kavrama sunar. Böylece zemin ıslak dahi olsa, optimum kavrama için traxion dış taban devreye girer ve denge kaybı, zeminde kayma gibi olumsuz koşulları engellemeye yardımcı olur. Hafif EVA orta taban uzun süreli yastıklama sağlar. Ayağınızın anatomik yapısını tanıyıp yüksek düzeyde kavrama ve destek sistemi oluşturur. adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı ile atacağınız her adım sağlıklı ve konforlu bir şekilde gerçekleşir.

Kusursuz ve Özelleştirilmiş Tasarım

Ünlü sporcu kadınların da severek kullanıp tercih ettiği adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı, tüm bu özelliklerinin yanı sıra sentetik üst kısma sahiptir. Düzenli uyum, bir bütün olarak ayakkabıda mevcuttur. Bağcıklı bir yapıya sahip oluşu, ayakkabının ayağınızı istediğiniz sıkılıkta kavramasına yardımcı olur. Nefes alabilme özelliği outdoor giyimin en önemli kriterlerinden biridir. adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabının hafif ve outdoor koşullarına dayanıklı, file ve sentetik sayası sayesinde ayaklarınız hava alır.

Mesh ve sentetik üst gibi özellikler ile hem görseli hem de kullanışlılığı zenginleştirilmiş olan adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı, TRAXION ™ dış taban özelliği ile ayağın rahat ve güvenli bir şekilde hareket etmesine yardımcı olurken, farklı zeminlerde üstün tutuş performansı sergiliyor. Yüksek kalite malzemelerden üretilen ve kullanım alanları bakımından oldukça avantajlı olan adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabı, özel tasarımı ile birleştiğinde kusursuz bir spor aktivitesi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

adidas Terrex Tracerocker Kadın Spor Ayakkabının Özellikleri:

  • Hafif ve outdoor koşullarına dayanıklı, file ve sentetik saya
  • EVA orta taban yastıklaması uzun süreli konfor sağlar.
  • Her yönde maksimum tutuş sağlayan TRAXION™ dış taban.
  • Konfor sağlayan kumaş astar.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.