adidas Trefoil Hoodie Set FW18 Çocuk Eşofman Takımı

#D96066

345.00 TL 209.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Trefoil Hoodie Set Çocuk Eşofman Takımı

Spor giyimde kalite ve rahatlığın vazgeçilmez markası olan adidas, Trefoil Hoodie Set Çocuk Eşofman Takımı ile çocuk giyiminde de iddiasını ortaya koyuyor. adidas ile özdeşleşmiş armasının ikonlaştığı eşofman takımı, rahat kesimi ve renk alternatifleri ile dikkat çekiyor. Çocuklar ne kadar hareketli olursa olsun, eşofmanın lastikli beli sayesinde özgürce koşup oynayabiliyor. Eşofmanda bulunan şapka ve kanguru cep, takımı pratik ve kullanışlı bir hale getiriyor.

Pamuklu Kumaş Yapısı

adidas Trefoil Hoodie Set Çocuk Eşofman Takımı; %70 pamuk içeriği ile çocukların konforunu ve rahatlığını en yüksek seviyeye taşıyor. Çocukların cilt sağlığına zarar vermeyen pamuk içerik oranının oldukça yüksek olduğu adidas eşofman takımı esneklik ve dayanıklılığı artırmak amacı ile %30 polyester içeriyor. Çift iplik kullanılarak sağlamlığı ve kalitesi optimize edilen kumaş yumuşaklığını kaybetmemek amacıyla örme tekniği kullanılarak üretiliyor.

Kapüşonlu Ve Cepli Üst

Eşofmanların olmazsa olmaz aksesuarlarında biri olan kapüşon, adidas Trefoil Hoodie Set Çocuk Eşofman Takımı'na eğlenceli ve havalı bir görünüm katıyor. Görünümünün yanı sıra fonksiyonelliği sebebiyle de tercih sebebi olabilecek eşofman modeli, çocukların baş ve ense kısmını serin ve rüzgârlı havalarda korumaya yardımcı oluyor. Üst parçanın ön yüzünde bulunan kanguru cepler hem eşofman takımına şirin bir hava katıyor hem de çocukların ellerinin üşümesini engelliyor. Lastikli bel yapısı çocuğa hareket özgürlüğü sunarken, ayarlanabilir bağcıkları sayesinde istenilen sıkılıkta bağlanabiliyor. Eşofman takımının bol kesimi ve lastikli paçaları konfor ve özgürlüğü birlikte sunuyor.

Modern ve Özgür Duruş

Tıpkı yetişkinler gibi çocukların da kendi karakterlerine ve duruşlarına uygun şekilde giyinebileceğini tasarımlarıyla ortaya koyan adidas, Trefoil Hoodie Çocuk Eşofman Takımı ile çocukları da tarz sahibi yapıyor. Özellikle eşofmanın ön yüzünde bulunan Trefoil logosu, eşofmana retrospektif ve ikonik bir duruş veriyor. Türkçe tercümesi yonca olan trefoil logosu adidas'ın klasikleşmiş ürün grubunda sıklıkla kullanılıyor. adidas'ın kullandığı 3 logodan biri olan Trefoil, 3 yapraktan oluşan görüntüsü ile adidas'ın geniş ürün yelpazesini sembolize ediyor.

Better Cotton İşbirliği

Dünyadaki pamuk yetiştiriciliğine katkı sağlamak isteyen adidas, pamuk üretiminde rol oynayan tüm paydaşların kurduğu Better Coton Initiative ile iş birliği yapıyor. adidas, tüm ürünlerinde olduğu gibi Trefoil Hoodie Çocuk eşofman takımı'nda da en kaliteli pamukları kullanmaya özen gösteriyor. Pürüzsüz kumaş yüzeyi ile çocukların konforunu üst seviyeler çıkarken, şardonlu yumuşacık iç yüzey ile sıcak kalmalarını sağlıyor. Üstün kumaş kalitesine sahip olan eşofman takımı çocukların vücut ısısını korur. Manşetlerde ve paçalarda kullanılan nervür ile dayanıklılık artırılırken, eşofman altının iki yanında yer alan üç bant detayı ile adidas karakteristik görünümü pekiştiriliyor.

Rapçi Run DMC'nin Tercihi: adidas

Bir Alman markası olarak dünyaya açılan ve uzun yıllardan bu yana tüm dünyada tercih edilen bir marka olan adidas, Ünlü Rapper Run DMC'nin şarkılarından birini adı olma özelliği taşıyor. Kadın, Erkek, Çocuk hatta bebek giyiminde kaliteden ödün vermeden üretimini sürdüren adidas Trefoil Hoodie Set Çocuk Eşofman Takımı ile stil ve rahatlık anlayışını devam ettiriyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.