adidas Ultra Boost 2019 Erkek Spor Ayakkabı

#G54012

1349.00 TL 1009.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
5 RENK

adidas Ultra Boost 2019 Erkek Spor Ayakkabı

adidas Ultra Boost 2019 erkek spor ayakkabı, ekstra hafifletilmiş yapısı ve enerji dönüşümü sağlayan yastıklamalı ultra tabanı ile yüksek bir konfor sunar. Sunduğu yüksek konfor ile birlikte çok daha iyi bir koşu performansı gösterilmesini sağlar. Ultra Boost 2019 erkek spor ayakkabı, sokakta, pistte, birçok farklı koşulda en iyi performansı sağlayabilmek için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek zemin tutuşu sağlayan özel geliştirilmiş kauçuk dış tabanı, eklemleri ve tendonları koruyan özel yastıklamalı orta tabanı, hafif yapısı ve daha birçok özelliği ile uzun performanslarda rahatlık sunarak kullanıcısının ileri doğru atılmasına yardım eder.

Gelişmiş Boost Taban Yapısı ve Ayakkabının İç Yapısına Yerleştirilmiş Özel Torsion Spring Çatalı

Hızlı tepki veren Boost orta taban, sürekli olarak atak olmanızı sağlarken, ona ters çalışarak ayakkabı tabanının devamlı bir denge içinde olmasını sağlayan Torsion Spring, performansın akıcılığını destekler. Torsion Spring özelliği ayak yerden kalktığı anda itiş gücü sağlar. Boost taban ile birlikte çalışan, taban yapısı içerisinde bulunan bu özel burulma çatalı, enerji dönüşümü sağlayarak daha az efor gösterilmesine yardımcı olur.

adidas Primeknit 360

Ultra Boost 2019 erkek spor ayakkabı, adidas Primeknit 360 adlı dikişsiz, örgülü saya yapısı ile ayağınızın maruz kaldığı sürtünmeyi azaltarak ayakkabının ayağınızı bütünü ile sarmasını sağlar. İşlevsel ve şık olan bu örgü sistemi sayesinde ayağı saran ayakkabı, performans sırasında size ayağınızda yokmuşçasına nötr bir his sunar. Basınç noktalarını azaltan bu özellik sayesinde ayakkabınız ayağınızı ikinci bir deri gibi sarar. Ultra Boost 2019'un sunduğu hafiflik ve ayağı kavrama yeteneği ile yollarda özgürce koşabilirsiniz.

Dayanıklılık ve Devamlılık

Ultra Boost 2019 erkek spor ayakkabı'nın Continental™ kauçuk dış tabanı, farklı zemin koşullarında en iyi tutuşu elde etmenizi sağlar. Ayakkabının orta kısmında yer alan kafes, ayağı ve ayakkabıyı destekler. Sağlamlık, dayanıklılık ve iyi zemin tutuşunu bir araya getiren Ultra Boost 2019 ile ıslak ve kuru zeminlerde yüksek bir performans kaydedebilirsiniz.

Şimdi Harekete Başla

Yüksek konfor ve enerji dönüşümü sağlayan bu özel tasarım koşu ayakkabısı tüm limitleri genişletmeniz için özel olarak tasarlandı. Ultra Boost 2019 Erkek Spor Ayakkabı, ayak sağlığını ve konforunu koruyan özel yastıklamalı Boost tabanı, yol tutuşunu maksimuma çıkaran kauçuk dış tabanı ve nefes alabilen dikişsiz özel tasarım sayası ile performansınızı sonuna kadar destekler.

adidas Ultra Boost 2019 Erkek Spor Ayakkabı Teknik Özellikleri

 • Yüksek performans sağlayan model aynı zamanda ayakta yokluk hissi (nötr) vererek yüksek konfor sunar.
 • Ayakkabı sunduğu yüksek konforun yanı sıra "enerji dönüşümü" özelliğine sahiptir.
 • Özel taban tasarımı ayağın ileri doğru atılmasını kolaylaştırır.
 • Hafif gövdesi sayesinde performans sırasında daha az yorulursunuz.
 • Hareketi destekleyen dikiş teknolojisinin yanı sıra ayağı sabitleyen esnek örgü sayaya sahiptir.
 • Özel tasarımı sayesinde ayakkabı, ayağı ikinci bir deri gibi sararak ayağın şeklini alır.
 • Destekleyici adidas Primeknit 360'a sahiptir.
 • Stretchweb adı verilen esnek ağ dış tabana sahiptir.
 • Continental™ kauçuk dış taban ıslak ve kuru zemin koşullarında en iyi tutuşu sağlar.
 • Orta bölümünde destekleyici kafese sahiptir.
 • Boost orta taban ile birlikte hızlı tepki verir.
 • Torsion Spring özelliği ile denge sağlar.
 • Ayakkabı ağırlığı 42,5 numarada 310 gramdır.
 • Orta taban yüksekliği: 10 mm (topuk: 29 mm / burun: 19 mm)

adidas Ultra Boost 2019 Erkek Spor Ayakkabı ile yollarda, pistte, sokaklarda, kısacası koşmak istediğiniz farklı birçok yerde koşabilirsiniz. Koşu için özel olarak tasarlanan Ultra Boost 2019 erkek spor ayakkabı modeli, ekstra rahatlık ve performans için özel olarak geliştirildi. Siz de adidas Ultra Boost 2019 erkek spor ayakkabı modeline adidas güvencesi ve kalitesi ile online spor mağazası Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.