adidas UltraBoost™ Co Kadın Spor Ayakkabı

#BB6149

1299.00 TL 839.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas UltraBoost™ Kadın Spor Ayakkabı ile Sınırsız Enerji Dönüşümü Yüksek Performans !

Hafif, sade ve adidas ARAMIS testlerinden ilham alan desen tasarımıyla dikkat çeken adidas ultra boost, Primeknit saya ve kafes yapısı ile ayağı tamamen saran yapıdadır. Aynı zamanda Boost™ orta taban sayesinde binlerce enerji kapsülüne sahip teknolojisiyle sınırsız şekilde enerji depolar ve her ayak hareketinde tekrar enerjiyi dışarıya bırakır. Orta tabandaki hücre yapısının dayanıklı oluşu ile birlikte soft ve oldukça konforlu koşu keyfi yaşatır. Boost™ teknolojisi ile geri dönüşümü sağlanan enerji ve mükemmel rahatlıkla her koşuda daha da fazla performans sağlar. Bu yüksek performansın elde edilmesiyle hissedilen yorgunluk hissi tamamen ortadan kalkar. Yorgunluk hissinin kaybolmasıyla enerjinin üst seviyelere tırmanışı hissedilir.

Artık Zeminler Ayağınızın Altından Kaymayacak !

adidas ultra boost ayakkabının sahip olduğu Continental™ kauçuk dış taban ile koşu esnasında ıslak ve eğimli zeminlerdeki engeller ortadan kalkar. Continental™ zemine mükemmel tutuş kabiliyetiyle bütün hava koşullarına rağmen ayakkabıdaki hakimiyeti arttırır. Bu sayede tahmin edilenden daha iyi bir performans sergilenmesini sağlar. adidas ultra boost nasıl Boost™teknolojisi ile enerji geri dönüşümü sağlıyorsa, esnek STRETCHWEB kauçuk dış taban ile de ayağın altında esneme olmasını sağlayarak enerji verir. Bu özellik sayesinde denge oranı daha da artarak yer tutuşunu sağlamlaştırır. TORSION® SYSTEM sahip olduğu kemer ile ayak boşluğunu destekleyerek, ayağın ön ve arka bölgelerinin birbirinden bağımsız fakat uyumlu hareket etmelerini sağlayarak orta tabandaki esneklik ile birlikte dengeyi arttırır. Aynı zamanda FITCOUNTER topuk koruyucu özelliğiyle topuğu sararak ayak hareketlerinde bütünlük uyumunu ve aşil tendonlarının aktif şekilde çalışmasını sağlar.

adidas UltraBoost™ Kadın Spor Ayakkabı'nın Diğer Özellikleri:

 • Ayakların üst düzeyde nefes alabilmesini sağlayan Primeknit üst saya
 • Hava sirkülasyonunu arttıran tekstil iç yüzey ve tabanlığı bulunmaktadır
 • Orta tabandaki iç kısımda burkulmalara karşı destekleyici TPU sisteme sahip
 • Mükemmel uyum için sıkı yerleştirilmiş bağcıkları bulunmaktadır
 • Aşil tendonunun doğal hareket etmesini sağlayan Fitcounter topuk koruyucu
 • Orta taban yüksekliği: 10 mm (topuk: 27,5 mm / burun: 17,5 mm)
 • Ağırlık: 266 g (38,5 numara)
 • Kabartma ultraboost logoya sahiptir
 • adidas' a özel ikonik 3 şerit detayı bulunmaktadır

Boost Teknoloji : Bünyesinde barındırdığı sayısı binlere ulaşan enerji kapsülleri sayesinde limitsiz enerji stoğu yapar ve ayağın zemine bastığı her adımla enerjiyi serbest bırakır. Sektörde kullanılan bütün köpük yastıklama malzemelerine göre çok daha fazla enerji geri dönüşümü sağlar.

Stretcweb Dış Taban : Boost teknolojisi ile birlikte çalışır. Koşu esnasında ayağın altını esneterek enerji oluşturur.

Torsion System : Torsion teknolojisi ayak boşluğunu destekleyen kemerle orta tabana destek vererek ayak topuğu ve ön ayak kısımlarının doğal hareketlere sahip olmasını sağlar.

Continental : Kauçuk dış taban yapısıyla, ıslak ve eğimli zeminlerde üstün performanslı tutuş avantajı sunar. Farklı hava şartlarında bile ayakkabı hakimiyetini kuvvetlendirir.

Primeknit üst yüzey : Ayağın doğal şekline göre uyum içerisinde ayakkabı içerisinde genişlemesine olanak sağlar. Ayağa tam oturarak saran Primeknit, ayağın hareketlerine uyum sağlayarak şekillenir. Bu özellik sayesinde oluşabilecek sürtünme ve su toplama ihtimallerini en düşük seviyeye indirir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.