adidas V Racer 2.0 Erkek Spor Ayakkabı

#F34448

299.00 TL 219.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 44.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
4 RENK

adidas V Racer 2.0 Erkek Spor Ayakkabı modeli oldukça kullanışlı ve şık görünümüyle dikkatleri çekiyor. adidas'ın günlük spor ayakkabı tasarımlarından olan bu model spor ayakkabı, klasik erkek ayakkabısı özelliği taşıyor. Günlük hayatında rahat etmek isteyen ama aynı zamanda da klasik tarzından vazgeçmeyen erkekler için çok yerinde bir tercih olarak bu model ayakkabı tercih ediliyor. adidas spor ayakkabıların bu modelinde ayakları rahat ettiren en önemli özellik kauçuk dış taban olarak görülüyor. Kauçuğun rahat hareket imkanı tanıması sebebiyle bu ayakkabılarda kullanılan tabanlar kullanıcılarını oldukça rahat ettiriyor. Günlük yaşamda her türlü kıyafetin altında kullanılabilen ve çok şık bir tarz oluşturan adidas V Racer 2.0 ayakkabı modeli hem sporcular için hem de günlük hayatta kullanım için tasarlanmış spor ayakkabılar olarak kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu model ayakkabı özel tasarımı ile gün boyu ayakları rahat ettiriyor.

Erkek Giyimde Klasik ve Spor Tarz El Ele

Erkek spor ayakkabı modellerine bakıldığında ürünlerin birçoğu aktif spor hayatı için tasarlanmış ürünler olarak karşımıza çıkıyor. adidas V Racer 2.0 Erkek Spor Ayakkabı modeli bu spor ayakkabı tarzlarının dışında erkeklerin spor yaşantısının dışında günlük hayatındaki işlerini yaparken de giyebilecekleri rahatlığın ön plana çıktığı ayakkabı olarak görülüyor. Bu model ayakkabı erkekler için hem oldukça klasik bir tarzı yansıtırken hem de çok rahat yapısı ile spor tarzı da ihmal etmiyor. Bu model spor ayakkabıyı tercih eden erkekler, oldukça takım elbisenin altına bu ayakkabıyı giyebildikleri gibi koşarken, yürüyüş yaparken de bu ayakkabının sunduğu rahatlıktan yararlanıyor. adidas V Racer 2.0 spor ayakkabıyı tercih eden erkekler klasik giyim tarzından da vazgeçmemiş oluyor. İlgi çekici ve spor tarzı erkeklere sunan bu model spor ayakkabılar günlük hayatta çok fazla kullanılıyor.

Günlük Hayatta Ayaklarınız Rahat Etsin

İnsanlar günlük işlerini yaparken ayaklarının rahat olmasını istiyor. Özellikle çok fazla ayakta duran veya yürüyerek iş yapan kişiler ayaklarında spor ayakkabının verdiği rahatlığı arıyor. adidas V Racer 2.0 erkek spor ayakkabı, tasarımında bulunan kauçuk dış taban yapısı ile kullanıcılara rahat ayaklar sunuyor. Bu model spor ayakkabı kullanan erkekler, bu ayakkabının rahat yapısı sayesinde gün boyu oldukça dinç görünüyor. Günlük yaşamında kauçuk dış taban tasarımlı adidas V Racer 2.0 Erkek Spor Ayakkabı kullanan erkekler bu ayakkabının verdiği enerjiyi gün boyu kullanabiliyor ve hiç yorulmadan günü tamamlıyor. Kauçuk dış taban ayakkabının alt tarafında esnek bir yapı oluşturarak kullanıcının ayağı yere basarken ayağı yormayıp az enerji ile daha çok hareket edebilme olanağı sunuyor.

Klasik Erkek Ayakkabısında adidas Şeritleri

Spor ayakkabı artık günlük hayatın bir parçası olarak her türlü kıyafetin altına giyilebiliyor. Bu konuda adidas'ın günlük kullanım için hazırlanan özel tasarımı ayakkabı klasik erkek ayakkabı görünümünde iken üzerinde bulunan adidas şeritleri ayakkabıya spor bir hava katıyor. Böylece bu model ayakkabı hem günlük hayatta spor tarzı ile rahatlığı kullanıcılarına sunarken klasik görünümü ile de oldukça şık bir hava katıyor. adidas V Racer 2.0 erkek spor ayakkabıyı kullananlar bu ayakkabı ile spor yaparken aynı ayakkabı ile akşam şık bir kıyafetle yemeğe çıkabiliyor. Günlük spor ayakkabı modelleri içerisinde en rahat ve en şık ayakkabılardan biri olan adidas V Racer erkek spor ayakkabı üzerinde bulunan adidas şeritleri ile kullanıcılarına ayrıcalıklı bir kullanım sunuyor. Klasik tarz spor ayakkabı ile günlük kullanım rahatlığı, bu model spor ayakkabıda bir araya geliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.