adidas Varilite Down Erkek Ceket

#BS1588

829.00 TL 619.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN: XL
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Varilite Down Erkek Ceket

Her spor kıyafet ürününde olduğu gibi, erkek ceketlerde de belli bir kaliteye sahip ürünler üreten adidas, adidas Varlite Down erkek cekette günlük hayatta iddialı ve şık görünmek isteyen erkeklerin tercihlerini dikkate aldığını gösteriyor. Sportif giyinmeyi bir tarz haline getiren erkeklerin seçimi olan adidas Varilite Down erkek ceket, modern kesimi ve kararlı duruşu ile günün her anında sizi öne çıkarıyor. adidas Varilite Down erkek ceket, kaliteli spor kıyafetler giymeyi tutku haline getiren erkeklerin tercih ettiği bir ürün olarak göz dolduruyor.

Soğuk Havalarda Üstün Koruma

Bir ceketten en çok beklenen şey, soğuk havalarda kullanıcıya sunduğu sıcaklıktır. adidas Varilite Down erkek ceket, sahip olduğu birbirinden farklı özelliklerle soğuk havalarda sizi en üst noktada koruyor. Yalıtım için hafif kuş tüyü kullanılan adidas Varilite Down erkek ceket, vücut ısınızı belli bir düzeyde tutarak stabilite sağlıyor. Dikişsiz tasarımı sayesinde rüzgar ve hava koşullarına karşı daha iyi koruma sağlıyor. Tam boy fermuarlı yapısı ile adidas Varilite Down modelini soğuk havalarda boğazınıza kadar kapatabiliyor, ılık havalarda ise açıp vücudunuzun ferahlamasını sağlayabiliyorsunuz. Yüksek dik yaka ürün, stil harikası bir duruş sağlarken soğuk havalarda rüzgarın içinize girmesini önlüyor. adidas Varilite Down erkek ceketin rüzgara karşı koruma sağlayan iç kapağı sizi hem soğuktan koruyor hem de tarzınıza görkem katıyor. adidas Ceket'in dikişsiz yapısı içinize yağmurun işlemesini de önlüyor.

adidas Varilite Down Erkek Ceket Kullanım Rahatlığı Sunuyor

Soğuk sonbahar ve kış aylarında bir ceketin hafif yapıda olması kullanıcılar tarafından en çok arzu edilen özelliklerden biri olarak ortaya çıkıyor. adidas Varilite Jacket erkek ceket, bileşimindeki kuş tüyü ile günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken size müthiş bir hafiflik sağlıyor. Ceket üzerinizde iken herhangi bir ağırlığa maruz kalmadığınız için hareket kabiliyetinizde düşüş olmuyor. adidas Varilite Down erkek ceketin bileşimindeki kuş tüyü ceketinizi çıkartıp katlamak istediğinizde sunduğu olağanüstü rahatlıkla işinizi kolaylaştırıyor. Katlanabilir bir yapıya sahip olması adidas Varilite Down ceketinizin farklı şartlar altında deforme olmasını da önlüyor.

adidas Varilite Down Erkek Cekette Kullanılan Malzeme ve Stil

adidas, her ürününde Varilite Down erkek cekette de olduğu gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanıyor. %100 polyesterden yapılan dış kısma; %80 ördek gıdık tüyü ve %20 ördek sırt tüyünden yapılan dolguya sahip olan adidas Varilite Down erkek ceket'ini çamaşır makinesinde kolayca yıkayabiliyorsunuz. Özellikle polyesterin içerisine yalıtım için konan ördek tüyü malzeme, adidas Varilite Down erkek ceket'in daha diri ve iddialı durmasını sağlıyor. Dikişsiz tasarımı adidas Varilite Jacket'i tek parça olarak gösteriyor. Ön ceplerinde yer alan kulaklık kablosunun geçmesi için yapılan detay ise adidas Varilite Down erkek ceketin çok yönlü bir biçimde kullanılmasını mümkün kılıyor. Askı halkası ile adidas ceketinizi askıya asabiliyorsunuz. adidas Varilite Down erkek ceketin göğüs kısmındaki adidas Badge of sport logosu ise şıklığınızı bir kat daha artırıyor. Ayrıca normal kesim olması ceketi herkes tarafından tercih edilen bir ürün haline getiriyor.

adidas Varilite Down Erkek Ceket'in Özellikleri

  • Günlük kullanıma uygun rahatlık
  • Hafifliği hareket kabiliyetinizi artırıyor.
  • Ördek tüyünden imal edildiği için teninize yumuşaklık hissi veriyor.
  • Kullanılan malzeme soğuk sonbahar ve kış aylarında üşümenizi önlüyor.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.