adidas Vs Set CO Erkek Spor Ayakkabı

#AW3890

339.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı

adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı; günlük kullanım için tasarlanmış ve sportif tarzını günlük hayata taşımak isteyen beyler için son derece etkili bir alternatiftir. Tarzı ile olduğu kadar rahatlığı ile de avantaj sağlayan bu ayakkabı sayesinde gün boyunca ayaklarınızın rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu rahatlık attığınız her adımda kendinizi harika hissetmenizi sağlar ve yorulma oranınızı alt seviyelere çıkarır. Spor faaliyetleri esnasında kullanılmaya uygun olmasa da günlük yürüyüşler ve hareketler için kullanılabilir özelliğe sahiptir. Kanvas malzemeden üretilen üst kısım, giyip çıkarma esnasında size büyük kolaylık sağladığı gibi esnek yapısı ile hareket kabiliyetinizi de artırır. Ayağınızı tam olarak sarar ve sıkışmalara, sürtünmeden doğacak tahrişlere neden olmaz.

Günlük ve Rahat

Rahatına düşkün beylerin günlük yaşamda kullanabilmesi için tasarlanmış olan adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı; her yönü ile tam konfor ve çok yönlü işlevsellik sunar. Her türlü günlük giysi ile bütünleştirilebilecek dış görünüşü sayesinde rahatlığın yanında kullanıcılarına iyi görünme imkânını sağlar. Kanvas kumaşı havadar ve son derece esnektir. Bu sayede ayağınızda rahatsızlık hissetmeden uzun saatler boyunca yürüyebilir, hareket edebilirsiniz. Sertleştirilmiş görünümlü kauçuk dış tabanı, yer ile aranızdaki bağlantıyı sağlamlaştırırken şekil alabilen esnek yapısı ile size hareket özgürlüğü yaratır. Kumaş astarı, terleme ve bundan doğacak rahatsızlık hissinin ortadan kaybolması için ürüne eklenmiş özel bir detaydır.Sıkça hareket halinde olduğunuz günlerde saatler boyunca ayağınız hem hava alır hem de sürekli rahat kalır. adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı her bir özelliği ile kullanıcıya tam fayda sağlamak için üretilmiştir.

Dayanıklı ve Kaliteli

adidas kaltesinin her yönü ile bir araya toplandığı bu ürün kaliteli malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kanvas kumaştan üretilen üst kısmı ve güçlendirilmiş kauçuk tabanı ile rahatlığın yanında kalite dayanıklılığı aynı anda sunar. Kullanımı da son derece kolay olan spor ayakkabı dayanıklılığı ile size eşlik etmek hedefi ile tasarlanmıştır. Günlük hayatın temposunda size uyum sağlar ve sizi neredeyse hiçbir açıdan yormaz. adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı rahat, kaliteli ve dayanıklı özellikleri nedeni ile kullanıcılar tarafından çok beğenilen ve sıkça tercih edilen bir üründür. Siz de bu tam paket ürünün işlevselliğini keşfederek ayaklarınız için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Yorgunluğunuzu azaltacak, ayaklarınızın yere daha sağlam basmasına fırsat yaratacak bu çok özellikli ürün sayesinde kendinizi her ortamda rahat ve güvenli hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Sportif ve Şık

adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı, adidas'ın meşhur üç çizgisi kullanılarak tasarlanmış, oldukça estetik görünümlü bir ayakkabı olma özelliği taşır. Güzel görünüşünün yanı sıra rahatlığı da üst seviyelerde kullanıcıya sunan bu ürün sayesinde sportif şıklığı tüm günlük kombinlerinize taşıma fırsatına sahip olabilirsiniz. Son dönemlerin değişmeyen modası olan spor şıklığın en güzel örneklerini ortaya koyabileceğiniz bu ayakkabı size pek çok farklı açıdan farkınızı ortaya koymak için geniş seçenekler sunar. adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı ile hem farkınızı yansıtabilir hem de konforunuzdan hiçbir biçimde ödün vermeden özgürce sokaklarda dolaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.