adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı

#BC0131

339.00 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı

adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı ile günlük ayakkabı modellerine bir yenisini daha ekliyor. Spor tasarımı ve süet saya dış görünüşü ile adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı aktif ve hareketli yaşayan erkekler için alternatif şıklık sunuyor. Güçlendirilmiş burun kısmı ayaklara itiş gücü veren adidas Vs Set modeli, konforlu kumaş astar ve kauçuk taban yapısı ile ayakları gün boyu konforlu tutuyor. Ayakların yorgunluğunu almak için özel olarak geliştirilen rahat iç taban gün boyu ayakta kalan ve yürüyen ayakları yormuyor. Sade ve minimal bir formu olan Retro Sneakers erkek ayakkabısı, yanlarda yer alan sentetik deri 3 bant detayı ile hareket kazandırılıyor.

Sertleştirilmiş Dış Taban

Ürüne uygulanan sertleştirilmiş görünümlü kauçuk dış taban teknolojisi ayakların yere daha sağlam basmasını sağlar. Bir ayakkabının en önemli parçalarından biri dış tabanıdır. Ayak sağlığına uyarlanarak hem dayanıklı hem de esnek malzemelerden üretilir. Üründe dış taban malzemesi olarak kauçuk kullanımına yer verilir. Doğal ve kauçuk plastik maddelerle elde edilen bu yapı, her adımda konforlu bir şekilde yere sağlam basmayı sağlar. Doğal kauçuk malzeme süngerleştirilerek elde edilir ve ayakkabının taban kısmına ayak yapısına uygun şekilde entegre edilir. Yere yumuşak bir şekilde basmayı sağlayan kauçuk taban aynı zamanda her adımda yere iyice tutunarak kayma ihtimaline karşı da koruma sağlar.

Ultrafiber Sentetik Deri ile Nefes Alan Yapı

Ayakkabının sayası sentetik deriden yapılır. Doğal deri plastik parçalar ile kuvvetlendirilir. Plastik parçaların deriye eklenmesinde ayakkabı sayasının dayanıklılığını artırma amacı vardır. Üretimde ara tabanlar ile birlikte kullanılan yumuşak tabanlar herhangi bir çarpma olayına karşı önlem alınmasına yardımcı olur. Hakiki deri ile benzerliği ayırt edilemez. Ultrafiber özelliği sayesinde derinin nefes almasını sağlar. Nefes alan sentetik deri, ayakların koku yapmasına karşı önlem olarak kullanılır. Farklı bir organizasyon yapısı tasarlamak için kullanıma imkan tanıyan sentetik deri yumuşak bir karakteristik özelliğe sahiptir.

Konforlu Astar

Nemi absorbe eden tekstil kumaşı sayesinde nefes alma özelliği gösterir. Yürüme ve koşma anında hızla terleyen ayakların nefes alması için özel olarak geliştirilen konforlu kumaş astarı ayakların serin kalmasını sağlar. Ayağa ıslaklık hissi vermeden terin buharlaşmasına olanak sunan kumaş, spesiyalitesi sayesinde ayakların koku yapmasını önler. Soğuk havada da kullanıma elverişli olan ayakkabı açık hava faaliyetlerine göre tasarlanır. Soğuk hava koşullarına uygun olarak üretilen ayakkabı yalıtımlı malzemelerin bir araya getirildiği parçaları ihtiva eder. Ter buharı ayakkabı içerisinden dışarı çıktığı esnada ayakların rahat nefes almasına olanak sunar. Yalıtımlı iç astarı soğuğa karşı güvenilir bir koruma sağlar. Ayakların soğuk havada bile üşümediğini gösterir.

Modern Vizyon

Nubuk bir görünüm sergileyen ayakkabının cilt yüzeyi parlak bir vizyon içerir. Sentetik nubuk sayası sayesinde ayakkabının vizyonu modern bir yapı gösterir. Bohem ve sportif tarz yaşayanlar için oldukça etkili bir seçim olan adidas Vs Set Erkek Spor Ayakkabı modeli, rahat görünümü ve kullanımı ile ön plana çıkar. Ayakkabının ana rengine karşın zıt renge sahip olan şerit detayı ayakkabıya dinamik bir zevahir kazandırır. 3 deri bant detayı ile aynı renkte olan bağcıkları da dikkatleri ayakkabının üzerine çeker.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.