adidas X 17.3 FG Çocuk Krampon

#CP8991

255.00 TL 169.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas X 17.3 Firm Ground Çocuk Krampon

Hafifliği ile ayağı yormayan ve terletmeyen, son derece rahat bir biçimde giyilebilen ve giyildiğinde ayağı net şekilde kavrayıp serbest hareket etme imkanı yaratan adidas çocuk kramponları, çocuklara kaliteli bir spor deneyimi yaşamayı vadediyor. Ürünler, çocukları harekete geçip yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaya ve enerjilerini pozitif şekilde harcamaya davet ediyor. Kullanılan malzemelerin kalitesi, üstün teknoloji ve akılcı tasarım detayları ile konforu, güveni ve hızı çocuklara aynı anda sunmayı başaran adidas X 17.3 Firm Ground çocuk krampon, sert ve yapay zeminler başta olmak üzere tüm zorlu zeminlerde üstün performans alınmasını garanti ediyor.

Üst Düzey Esneklik ile Maksimum Hareket Kabiliyeti

Uzmanlar, çocukların gelişim çağlarında ayak ve bilek sağlıklarını koruyabilmeleri için esnek spor ayakkabılar tercih etmeleri gerektiğini söylüyor. Futbol gibi bilek manevrasının çokça kullanıldığı ve ayağın darbeye maruz kalma riski bulunan bir spor söz konusu olduğunda ise esneklik bir gereklilik haline dönüşüyor. adidas X 17.3 Firm Ground çocuk krampon, 4 yönlü ve esneklik arz eden tasarımı ile kramponun ideal ilk dokunuşu gerçekleştirmesini sağlıyor. Atılan her adımda ve yapılan her manevrada esneklik daha belirgin şekilde hissediliyor. Sağlanan üst düzey esneklik ile kullanıcı krampon üzerinde maksimum boyutta hareket kabiliyetine kavuşmuş oluyor.

Alt Taban Tasarımında 11 Çivili Teknoloji

Ayağın taban kısmında en ideal formu yakalaması ve zemine kuvvetli bir biçimde tutunması için geliştirilmiş olan teknoloji, kramponun tabanına ayak simetrisine göre yerleştirilmiş olan 11 adet özel çividen meydana geliyor. Çivi teknolojisi sayesinde zemine dengeli bir şekilde yerleşmiş olan taban, yapılacak hamlenin hızlı ve rahat biçimde gerçekleştirilmesini mümkün hale getiriyor. adidas X 17.3 Firm Ground çocuk krampon, tutunma başarısını sert zeminlerin yanı sıra çim saha gibi doğal ve yumuşak alanlarda da gösteriyor. Krampon bu özelliği ile çok yönlülük arz ediyor ve kullanıcıyı her farklı zemin için farklı krampon edinme külfetinden de böylece kurtarmış oluyor.

Ayağa Uyum Sağlayan Nefes Alma Özellikli Üst Saya

Son derece hafif, sağlam ve yumuşak bir dokuya sahip olan üst saya, ayağın krampona uyumunu ve sağlıklı bir şekilde kenetlenmesini sağlıyor. Nefes alma özelliği olan örgü saya, aynı zamanda kramponun merkez bölgesinin dayanıklılığını da destekliyor. Saya ile görsel uyum içerisinde olan örgü ayakkabı bağcıkları, kramponun elit görüntüsünü pekiştiriyor. adidas X 17.3 Firm Ground krampon kauçuk malzemeden üretilmiş kaliteli dış tabanı ile de övgüleri toplamayı başarıyor. adidas X 17.3 Firm Ground çocuk krampon kauçuk dış tabanı, çocukların güçlü, hızlı ve yüksek tempolu sprint ve koşular gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duydukları konforu sunuyor.

Estetik Görüntüsü ile Tarz Sahibi Çocukların Seçimi

Bir çocuğun bir spor ayakkabıyı sevmesinde rahatlık ve kaliteli malzeme kadar göz alıcı bir tasarımında önemli olması, adidas’ın dikkatinden kaçmıyor. Kramponun dış tasarımında çocukların oldukça hoşuna gidecek eğlenceli detaylar dikkat çekiyor. X 17.3, canlı, enerjik ve estetik görüntüsü ile tarz sahibi çocukların seçimi olmayı başarıyor. Gerek kullanım verimlilikleri, gerekse görenleri hayran bırakan görsellikleri ile çocukların gözdesi olmayı başaran adidas çocuk krampon serisinin çarpıcı modeli adidas X 17.3 FG, sahalarda fırtına gibi esmeye hazırlanan çocuklar ile buluşmayı bekliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.