adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon

#DB2251

1145.00 TL 689.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA: 44.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon

Spor aktivitelerinde yoğun olarak kullanmak üzere spor ayakkabısı seçerken ayağınızı kavrayışı ve esnekliği kadar spor yapılacak zemin ile ilişkisi de büyük önem taşır. Zemin ile uyumlu spor ayakkabılar sayesinde spor performansı yükselir, varsa oyundaki topa hakimiyet artar. Çim sahalarda oynanan futbol için de özel ayakkabılar gerekir. Çim sahalar için doğru krampon seçimi futbol sahalarındaki başarıyı doğrudan etkiler.

adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon, çim sahalarda en yüksek hıza erişmek, en nitelikli top hakimiyetini sağlamak üzere tasarlanmış bir krampon olup kullanıcıların beklentilerine hitap eder. Bileksiz yapısı ve kalıplı topuğu ile ayağı sımsıkı kavrar ve dört yöne esneyen dil kısmı ile ayağı sabitlemeye imkan verir. Saya, ince file yapısıyla yoğun bir hafiflik hissi oluşturur. Perfore dış tabanı ağırlığı azaltarak futbolculara ekstra çeviklik sağlar.

Çim Sahada Denge ve Performans

Toprak zemin üzerinde çimden oluşan sahalar, beton zemin üzerine yapay çim sahalardan farklı olarak yumuşaklık ve esneklik sunar. Zeminde daha hızlı ve daha rahat hareket imkanı veren çim sahalar, sporcu performansını artırır. Yumuşak dokuyu dengelemek ve zemine tutunma performansını yükseltmek için çim sahalara uygun, doğru kramponları seçmek gerekir.

3D kalıplı topuk, hafif dış taban ve perfore yüzeyiyle hız sağlayan adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon, son derece hafif Speedframe dış tabana sahiptir. Çim sahada çok daha hızlı hareket etmeye imkân veren sivri burun çivileri ve yuvarlak topuk çivileri adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon'un öne çıkan özellikleri arasında yer alır.

Ayağı Sabitleyen Dengeli Tasarım

adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon, hafifliği ve ergonomisi ile yüksek düzeyde hız ve doğrudan top teması yakalar. Son derece ince Speedmesh saya özel tasarımı ile kramponun içinde ayağı sabitleyerek futbolda oldukça önemli olan denge özelliği sağlar.

Bileksiz Clawcollar Tasarımı

adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon, bileksiz Clawcollar tasarımı ile sadece ayağı sarmakla kalmaz, yastıklamalı bölgeleri ile maksimum bilek hareketi imkânı verir. Top hakimiyeti, hafif şutlar ve paslar için büyük önem taşıyan bilek hareketleri böylelikle kolayca sağlanır. Ayarlanabilir bağcık sistemi ile daha pratik ve işlevli bir kullanım sunar.

adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Krampon Özellikleri

  • Yüksek hız ve etkili bir top hakimiyeti için tasarlanmış bir çim saha kramponudur.
  • Bileksiz yapısı ve kalıplı topuğu ile ayağı kavrar, futbolcunun hareket gücünü artırır.
  • Ayağı kavrayan yapısı ve hafifliği ile yüksek hızlı hareket imkânı verir ve top hakimiyeti sağlamaya yardımcı olur.
  • Hafifliği öne çıkaran ergonomisi ile futbol oynarken maksimum bilek hareketi sağlar.
  • Perfore yüzeyiyle hız, Speedframe dış tabanıyla denge sağlar.
  • Toprak üzeri çim sahaların yumuşak zemininde rahat hareket etmeyi sağlayan sivri burun çivileri ve yuvarlak topuk çivileri bulunur.
  • Çim saha kramponu, ayarlanabilir bağcık sistemi ile farklı ihtiyaçlara uygun hale gelebilir.

Toprak üzeri gerçek çim ile kaplı sahalarda üstün performans sağlayan, yüksek hız ve top hakimiyeti ile fark yaratan adidas X 18.3 Firm Ground Erkek Kramponu, online spor mağazası Barcin.com’dan satın alabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.