Hemen sepetinize ekleyerek, bu ürüne 100.00 TL indirim ile 349.00 TL'ye sahip olabilirsiniz.

adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon

#F35378

449.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon

Tasarımı ve teknik detayları ile dikkat çeken adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon, birçok farklı saha zeminine uygun yapısı ile ön plana çıkar. Hızlı ve kuvvetli bir oyun anlayışı benimseyenlerin tercihleri arasında yer alan ürün, sahanın her yerine hakim olmanıza yardımcı olur. Zorlu geçen müsabakalarda rakip defansları kolayca aşmanıza katkı sunmak için tasarlanmış olan adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon, dengeli ve güçlü bir oyun ortaya koymanızı sağlar. Çok yönlü dış taban yapısı, kuru ya da doğal çimde, yapay çimde ve sert zeminlerde en iyi performansı elde etmenize imkan tanır. Hafifliği ile hızınıza katkı sağlarken dış yüzeyi ile top kontrolünü üst düzeyde tutar.

Her Zeminde Güçlü Performans

Her türlü sahada, antrenman alanında ya da halı sahalarda kullanım için ideal olan adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon, yüksek hızlarda dahi denge ve hakimiyet odaklı hizmet eder. Ayağı saran, sabitleyen tasarımı topla dilediğiniz hareketleri sergilemenize ve rakipleri zorlu pozisyonlarla baş başa bırakmanıza zemin hazırlar. Üstün zemin tutuş özelliği hızlı akan oyunda kontrollü bir performans sergileyerek yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza katkıda bulunur.

Hızlı Oyunlar İçin Tasarlandı

Bağcıklı tasarımı ile pratik bir kullanıma zemin hazırlayan adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon, bileksiz Clawcollar tasarımı ile şık bir görüntü sunar. Bilek kısmında bulunan yumuşak kısım bileği destekleyerek rahat bir deneyime imkan verir. Dış saya tasarımında yer alan tırtıklı yüzey, top tutuşunu artırarak uzun paslarda dahi güçlü bir kontrol imkanı sunar. Yan tarafında bulunan 3 çizgi markanın simgesini yansıtırken üst kısmında bulunan adidas logosu kaliteli bir görüntü sağlar. Zemin tutuşu için tasarlanmış olan çiviler zemine yapışarak dengeli bir oyun performansına izin verir. Aynı zamanda hafif bir tasarıma sahip olan ürün, sprint'lerde yüksek hızlara ulaşmanıza katkıda bulunur.

Denge ve Kontrol Sunan Dayanıklı Tasarım

Çok yönlü dış tabanı ile çim saha, sert zemin ve yapay çim gibi farklı zeminlere uyum sağlayan adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon, güçlü ve dayanıklı tasarımı ile de uzun ömürlü bir kullanım imkanı verir. Hafif sentetik sayası ile adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon modeli, hızın ve en kuvvetli defansları bile açabileceğinin bir kanıtı olarak tasarlanmıştır. Ayak tabanını destekleyen taban yapısı, ayakların rahatlığını sağlayıp gün sonundaki yorgunluğu en aza indirmeyi amaçlar. Ayağı sarıp sabitleyen hafif sentetik sayası, yeteneklerinizi sergilemenize, çevik hareketler yapabilmenize ve ani hızlanmalara imkan tanır. Anlık gelişen olaylar karşısında hızlı tepkiler vermenize yardımcı olan adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon, sahaların yıldızı olmanıza zemin hazırlar.

adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon Teknik Detaylar

  • Bağcıklı tasarımı pratik ve kolay bir kullanımı destekler.
  • Hafif sentetik ve file sayası ayağı sarıp hareket özgürlüğü tanır.
  • Ani hızlanmalar için güçlü ve etkili bir zemin tutuşu sunar.
  • Bileksiz Clawcollar tasarımı şık ve estetik bir imaj sergilemenize yardımcı olur.
  • Çim saha, sert zemin ve yapay çime uygun çok yönlü bir dış tabana sahiptir.

Dünyanın en önemli markalarından biri olan adidas, geliştirdiği ürünler ile sporcu performanslarını iyileştirmeye devam ediyor. Güçlü teknolojik detayları şık tasarımlar ile buluşturan marka, kaliteyi ve estetik görüntüyü birlikte sunuyor. Ayakkabıdan çantaya onlarca kategoride hizmet veren adidas, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile ön plana çıkıyor. Sahaların yıldızı olmanıza yardımcı olacak, denge ve hız odaklı olarak geliştirilmiş adidas X 19.4 Flexible Ground Erkek Krampon modeline Barcin.com 'un sunduğu avantajlar ile sahip olmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, tek tuşla sipariş edebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.