adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı

#F35347

339.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 30
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı

Gelişmiş teknik özellikleri ile dikkat çeken adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, sizi daima maçın içinde tutar. Ayak konforu ve rahatlığı konusunda benzersiz bir performans ortaya koyan ürün, maç boyunca rahat bir ayakkabı ile dilediğiniz hareketleri yapabilmenize destek verir. Ayağı sarıp, sabitleyen yapısı dengeli adımlar atabilmenize ve rakiplerinizi rahatlıkla geçebilmenize imkân tanır. Üstün teknoloji ile tasarlanmış olan detayları sayesinde ayağa mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak, ayak anatominiz ile birlikte hareket eder. Böylece oluşabilecek olumsuz durumları ortadan kaldırarak, maç boyu üstün performanslı bir oyun ortaya koymanızı sağlar.

Üstün ve Gelişmiş Tasarım

Hafif sentetik sayası ile ayağı sarıp, sabitleyen adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, performansınızı en üst seviyeye çekmeniz için ortam hazırlar. Sentetik saya yapısı ayağınızı sarar ve sabitlerken dış yüzeydeki kabartmalı doku üstün top tutuşu sağlar. adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabının kumaş iç yüzeyi, ter, koku, mantar ve bakteri gibi olumsuz etkileri en aza indirerek, antrenman veya maç sırasında oyuna tam konsantre olabilmenize yardım eder. Dar gövdeli dış yüzeyi sayesinde denge ve stabilizasyon sağlayan ürün, maç boyunca her adımı daha güvenli atmanıza imkan tanır. Yapay çime uygun olarak geliştirilmiş olan TRAXION kauçuk dış taban, muhteşem bir zemin tutuşu sunar. Böylece hızlı ve etkili hücumlar başlatmanıza, rakiplerinizden kolayca sıyrılmanıza ve sprint'lerinizi başarı ile tamamlamanıza olanak sağlar.

Rahat ve Konforlu Kullanım

Ayarlanabilir bağcıklı tasarımı ile kolay giyip, çıkarabileceğiniz adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, ayağın üst kısmını sararak, şutları ve pasları daha verimli kullanabilmenize yardımcı olur. Kabartmalı dış yüzeyi muhteşem bir top kontrolü sağlarken, aynı zamanda kalecilerin korkulu rüyasına dönüşebileceğiniz bir şut performansı ortaya koymanıza da destek verir. Hafif sentetik saya yapısı ayağı rahatlatırken aynı zamanda hızlı bir oyun oynamanıza da imkan tanır. Hafif yapısı sayesinde hızınıza hız katan adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı modeli, en güçlü defansları bile kolayca alt etmenize olanak sağlar. Rahat ve özgürce hareket edebilmenize imkan tanıyan adidas X 19.4 TF, maçta bir yıldız gibi parlamanıza ve yeteneklerinizi tam anlamıyla ortaya koymanıza yardımcı olur.

Hızlı ve Etkili Bir Oyun Ortaya Koyun

Alt yüzeyinde kullanılan TRAXION kauçuk dış taban, ani hızlanma ve manevra kabiliyetinizi de iyileştirir. Böylece başarılı çalımlar ve sürpriz koşular yapabilmenize ortam hazırlar. adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabının hafif orta tabanı maç sırasında ayağa ve bacağa binen stresi azaltarak, yorgunluk hissini ve ağrıları en aza indirmeyi amaçlar. Bu sayede hem maç sırasında hem de maç sonrasında rahat ve konforlu bir hizmet sunar. Clawcollar tasarımı ile ayak bileğini rahatlatan ürün, bilek etrafında bulunan yumuşak sünger yapı ile de estetik hareketleri ve çalımları kolayca yapabilmenize katkıda bulunur.

adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı Teknik Detaylar

  • Hafif sentetik saya
  • Yapay çime uygun kauçuk dış taban
  • TRAXION kauçuk dış taban tutuş sağlar.
  • Kabartmalı dış yüzey üstün top kontrolü sunar.
  • Clawcollar tasarımı ayak bileğinize rahatlık sağlar.
  • Kolay ve pratik bir kullanım olanağı sağlayan bağcıklı tasarım.

Dünyanın en önemli spor giyim markalarından biri olan adidas, tasarladığı üstün teknoloji ve estetik görüntü sunan ürünleri ile sporu ve sporcu performansını desteklemeye devam ediyor. Birbirinden farklı onlarca kategoride geliştirmiş olduğu ürünler ile kaliteyi ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Üstün performans için geliştirilmiş, zemin tutuşu konusunda son derece başarılı olan adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı, sahalarda güçlü bir etki yaratmanıza yardımcı oluyor. Siz de adidas X 19.4 TF Çocuk Halı Saha Ayakkabı modeline online spor mağazası Barcin.com 'un sunduğu avantajlar ile sahip olmak istiyorsanız ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.