adidas X_PLR Erkek Spor Ayakkabı

#CQ2405

679.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas X_PLR Erkek Spor Ayakkabı

Yenilikçi bir teknoloji ile üstün malzeme kalitesini bir araya getiren adidas, şık görünüşü kadar rahat kullanımıyla da beğeni kazanan bir modele imza atıyor. Minimalist bir tasarıma sahip bulunan adidas X_PLR erkek spor ayakkabı, sadeliği tercihi eden kullanıcılar için cazip bir model oluyor. Sadelikle sağlanmış olan zarafet, ortaya göz alıcı bir şıklık çıkarıyor. Hafif ve hava alan tasarımı spor ayakkabıyı günün tamamında bir vazgeçilmez haline dönüştürüyor. Günlük kullanım için son derece uygun bir spor ayakkabı olan adidas X_PLR, kullanıcıları şehrin sokaklarını konforlu ve keyfili bir şekilde arşınlamaya davet ediyor.

Performans ve Rahatlık Seviyelerini Yükselten OrthoLite İç Taban

Verimliliği maksimum düzeye çıkarırken sürekli rahatlık sağlamayı da hedefleyen adidas, X_PLR erkek spor ayakkabı modelinin tasarımında özel geliştirdiği teknolojilere yer veriyor. OrthoLite iç taban teknolojisi, ayağın her atılan adımda aynı rahatlığı hissetmesini ve daha az yorulmasını sağlıyor. Yastıklama özelliği bulunan iç taban, ağırlığın dengeli bir biçimde yayılmasına ve ayağın korunmasına imkân veriyor. Böylece ortaya daha uzun ömürlü ve daha verimli bir spor ayakkabı modeli çıkmış oluyor. Tıpkı iç taban gibi EVA orta taban teknolojisi de kullanıcıya ideal bir yastıklama desteği sunarak ayakları tüm yönlerden rahat ettiriyor.

Kauçuk Dış Taban, Nubuk Topuk ve İncelikli Detaylar

Dış tabanı, dayanıklılığı ile öne çıkan kauçuk malzemeden, topuk kısmı ise deri dokulu nubuktan üretilmiş olan adidas X_PLR erkek günlük ayakkabı, incelikli detaylarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Markanın klasikleşmiş 3 bandı ağ dokuma üzerinde reflektörlü bir tasarımla yer alıyor. Estetik tasarım, topuk şeridi ile tamamlanıyor ve görsel açıdan hoş bir görüntü meydana geliyor. adidas markasının logosuna ve ismine ayakkabının 3 farklı noktasında yer veriliyor. Sayanın üst kısmında, topuğun merkez kısmında ve ayakkabının alt tabanında kabartma olarak marka logosu ve ismi bulunuyor.

Ayağı Havalandırıp Serin Tutan, Nefes Alma Özellikli File Saya

Ayağın ısınmasını, terlemesini ve kötü koku oluşmasını engellemek için tasarlanmış olan nefes alma özellikli file astarlı örgü saya, sürekli serinlik hissi sağlıyor. Kaliteli kumaş ve sentetik malzemeler kullanılarak üretilen spor ayakkabının astarı da kullanım konforunu olumlu yönde etkiliyor. Hafif bir ayakkabı olan adidas X_PLR erkek spor ayakkabı, günlük kullanımda erkelerin tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Spor ayakkabı modeli, genel olarak kuru havalarda tercih ediliyor. Modern bir görünüşe ve yumuşak bir kullanım hissine sahip olan adidas X_PLR erkek ayakkabı, spor kıyafetlerle de gündelik kıyafetlerle de birlikte kullanılabiliyor.

Çözülmeyen Bağcık Tasarımı Sayesinde Kolay Giyilip Çıkarılan Ayakkabı

adidas X_PLR erkek spor ayakkabı, çözülmeyen bağcık tasarımına sahip bulunuyor. Kullanıcıya spor ayakkabıyı giyip çıkarırken büyük kolaylık sağlayan özellik, bağcık bağlama derdini de tamamen ortadan kaldırıyor. Bağcığı daraltıp genişletmeye yarayan mekanizma sayesinde kullanıcının ideal sıkılığı tespit edip ayağını rahat ettirmesi mümkün hale geliyor. Atılan tüm adımların ayak tarafından eşit yumuşaklıkta hissedilmesini sağlayan özel taban tasarımı, bağcık teknolojisiyle birleşince ortaya üst düzey bir kullanım rahatlığı doğmuş oluyor. adidas X_PLR erkek spor ayakkabı fiyat / performans değerlendirmelerinde de tatmin edici sonuçlar veriyor ve kullanıcıların favori modelleri arasında yer almayı başarıyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.