adidas X Tango 18.1 Trainers FW18 Erkek Spor Ayakkabı

#BB6512

689.00 TL 409.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas X Tango 18.1 Trainers Erkek Spor Ayakkabı

adidas X Tango 18.1 Trainers Erkek Spor Ayakkabı; kaldırımlarda, yollarda, asfaltta ve betonda fark etmeksizin koşup, futbolun coşkusunu yaşamak isteyenler için geliyor. Futbol tutkusunu sokaklarda konforlu bir şekilde yaşanmasını amaçlayan adidas X Tango ile sınırlar ortadan kalkıyor. Ayırt edici görünüşü ile sahadaki benzerlerinden ayrılan model; sokak tarzıyla futbol ayakkabı dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Dayanıklılığı, konforu ve özel tasarımı ile adidas ruhunu modern bir görünümde sunan ayakkabı ile futbol sokaklara taşıyor.

Sahalardan Sokaklara...

Yediden yetmişe futbola gönül vermiş herkes futbolu sahaların dışına taşırıyor. Futbol, konuşmanın ötesinde harekete geçilen bir eylem haline geliyor: Sokaklar, kaldırımlar ve parklar; şimdi hepsi de senin için bir futbol alanı haline geliyor. Bu zevki ve coşkuyu yaşamak için tabi ki hazır olmak gerekiyor. Koşmak ve futbol oynamak için sokaklara çıkıldığında elbette ki ortam ve zemin değişmeye başlıyor. Şehirlerde sokakların sert beton zeminleri, asfalt yollar; çim zeminlerden ve halı sahalardan zemin sertlik özelliği bakımından ayrılıyor. Aşırı sert zemin; üzerinde koşan kişinin tendonlarına, eklemlerine ve kaslarına yaptığı ani basınç ile zarar veriyor. İyi bir konfor anlayışına sahip olan adidas X Tango 18.1 Trainers modeli ise sahip olduğu taban teknolojisi sayesinde şehrin sert zemininin üstesinden geliyor. Hızlı tepki beren Boost yastıklama teknolojisi ile artık sert zeminler süspansiyonlanarak yumuşak bir basış sağlanıyor. Bu yönü ile futbol oynayan ve koşan kişinin performans sonrası zeminden kaynaklanan ağrılarının oluşmasını da önleyen taban sistemi sayesinde ayak ve bacak sağlığı korunuyor.

Boost; Daha Fazla Enerji Ver, Daha Fazla Enerji Al

adidas X Tango 18.1 Trainers modeli sunduğu Boost orta taban teknolojisi ile getirdiği gelişmiş yastıklama ile beraber kullanıcısına etkiye tepki veren bir yapı sunuyor. Enerji dönüşümünü sağlayan Boost oyuncu performansına katkıda bulunuyor. Hızlı tepki veren boost orta taban sayesinde yollar, sokaklar ve engeller sizi durdurmayı başaramayabiliyor.

Farklı Tasarım

Diğer futbol ayakkabılarından ayırt edici görünüşü ile ayrılan adidas X Tango 18.1 Trainers; sahip olduğu sokak tarzıyla futbol ayakkabı dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Yan çarprazından gelen bağcık yapısı ve dokulu, nefes alabilen ince sayası ile ön plana çıkan futbol ayakkabısı şıklığı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. İkonik Clawcollar bilek yapısı ile farkını gösteren X Tango 18.1, özel tasarımı ile iddiasını yükseltiyor. Sahip olduğu gelişmiş yapı, dayanıklılığı ve estetik tarzı buluşan krampon modeli sokaklarda özgürce futbol oynamak isteyen futbolseverlere hitap ediyor.

Dayanıklılık ve Kullanışlılık

Etkili yastıklamasını sağlamlığı ile birleştiren adidas X Tango 18.1 Trainers Erkek Spor Ayakkabı, kullandığı kauçuk taban ile zemini daha iyi tutmayı başarıyor. Aynı zamanda ayakkabıya sağlamlık katan kauçuk taban Boost orta tabana da yastıklama konusunda yardımcı oluyor. Konfordan taviz vermeden serbest bir şekilde zaman ve mekan tanımadan koşmak ve futbol oynamak isteyenler için geliştirilmiş olan adidas X Tango 18.1 sınır tanımayan tüm amatör ve profesyonellere hitap ediyor.

adidas X Tango 18.1 Trainers Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

 • Hız için tasarlanan sokak futbol ayakkabısı
 • Hafif ve konforlu
 • Ayırt edici siluetiyle sahadaki benzerlerinden ayrılan tasarım
 • Nefes alabilen ince file sayası
 • Sokaklar için yeniden tasarlanan ikonik Clawcollar bilek yapısı
 • Enerji dönüşümünü sağlayan yastıklama teknolojisi Boost
 • Hızlı tepki veren Boost orta taban
 • Kauçuk dış taban
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.