Columbia Balfour Pass™ Insulated Jacket Erkek Ceket

#WM0810-465

1149.90 TL 799.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Balfour Pass™ Insulated Jacket Erkek Ceket

Columbia Balfour Pass™ Insulated Jacket erkek ceket modeli, su ve leke tutmayan, soğuğa karşı tam yalıtımlı kumaş özelliği ile üretiliyor. Açık havada efor gerektiren tüm etkinlikler için tasarlanmış bir giysi olma özelliği taşıyor. Sağlam ve dayanıklı bir dış mekân ceketi olarak beğeni topluyor. Ceket, günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılıyor. Hafif, yumuşak ve pamuklu yapısıyla her ihtiyaca cevap verebiliyor. İçerdiği özelliklerle her mevsim kulanım imkânı tanıyor. Ayarlanabilir kapüşon detayı ile soğuk havaya ve yağmura karşı tam koruma sağlıyor. Ceketin kumaş içeriği, %75 pamuk ve %25 naylon malzemeden oluşuyor ve suya dayanıklı özellik taşıyor. Ayarlanabilir kol manşetleri bulunuyor.

Su ve Leke Tutmayan Kumaş Özelliği

Düşük yüzey yapısına sahip suya dayanıklı ve leke tutmayan materyaller ile üretilen kumaş yapısı, Columbia Balfour Pass™ Insulated Jacket erkek ceket modelini ayrıcalıklı kılıyor. Sıvıyı üzerinde tutmadan hemen kaydıran yapıya sahip özel kumaşı, onu en zorlu koşullarda bile tercih edilir hale getiriyor. Omni Shield teknolojisiyle üretilen ceket, outdoor aktiviteleri için mükemmel bir seçim oluyor. Deri, örme giysiler ve dokumalar üzerinde de kullanılan Omni Shield teknolojisi, suyu kaydırma ve itme özelliği ile bu cekete her ortamda kullanılma özelliği kazandırıyor. Nefes alma niteliği de sunan teknoloji, ceketin kumaş yapısına tam uyum sağlıyor. Ürünün, tüm outdoor aktiviteleri için fonksiyonel olmasına olanak veriyor.

Zor Doğa Koşullarının Ceketi

Columbia Balfour Pass™ Insulated Jacket erkek ceketi, kumaşına uygulanan Omni Shield teknolojisi nedeniyle, nem tutmayan ve hızla kuruyan bir özellik taşıyor. Normal ürünlerden 5 kat daha hızlı olarak kuruyor. İyi ve özenli kullanımlarla, uzun yıllar boyunca yıpranmadan, sorunsuz şekilde kullanma imkanı sunuyor. Ceketin su ve leke tutmama özelliği, onun zor ve kötü ortam koşullarında bile kullanılmasına olanak veriyor. Termal özellik taşıyan ceket, soğuk havaya ve rüzgara karşı da mükemmel bir koruma sağlıyor. Yağmurdan koruyan, dış yüzeyi yağmur ve leke tutmayan ceket, kumaşına uygulanan teknoloji sayesinde çok ayrıcalıklı bir dış giysi olma özelliği kazanıyor. .

Şık Tasarım Özellikleri

Günlük yaşam için uygun bir tasarım olan Columbia Balfour Pass™ Insulated Jacket erkek ceket, sert hava koşullarına karşı dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Ceketin kumaşı su, soğuk ve rüzgara karşı dayanıklı fakat nefes alan bir yapı taşıyor. Yumuşak dokusu aşınmalara karşı dirençli olup termal özellik içeriyor. Ceketin kumaş özellikleri içinde, dinamik nefes alma niteliği bulunduğu için hareket ettikçe hava geçirgenliği de artıyor. Böylelikte ceketin iç yüzeyinde oluşacak ter, hemen dış yüzeye aktarılıyor. Terin vücuttan atılması sağlanıyor. Mikro delikli havalandırma özelliği sayesinde sıcak hava ve nemin dışarı atılması mümkün oluyor. Soğuk havanın da içeri girmesi engelleniyor. Ceketin ön yüzeyinde fermuarlı iki adet ön cep yer alıyor. Bir tane de fermuarlı yan cebi bulunuyor. Cepler spor aktiviteleri ve yürüyüşler sırasında, küçük eşyaların taşınması için kolaylık sağlıyor. Tam boy fermuarı, ayarlanabilir kapüşon detayı, kumaş özelliğinde bulunan termal ısı koruma özellikleriyle öne çıkıyor. Columbia Balfour Pass™ Insulated Jacket erkek ceketi, yüksek performans sunan bir ürün olarak, kullanıcılarından tam puan alıyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.