Columbia Delta Ridge™ Down Erkek Ceket

#WO0955-464

1499.90 TL 1199.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Delta Ridge™ Down Erkek Ceket

Soğuk kış günleri için özel olarak üretilen ve geliştirilen Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket, sıcak tutmayan yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyen erkeklere hitap eden ürün, sportif tasarımı ile büyük beğeni topluyor. Kaliteyi ön plana alan donanımsal özelliklere sahip olan erkek Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Termal Yansıtıcı Teknoloji ile Mükemmel Konfor

Kolay kullanım sağlayan kaliteli teknik özellikleri ile ön plana çıkan Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket, termal yansıtıcı teknolojisi sayesinde mükemmel konfor imkanı sunuyor. Vücut ısısını geri yansıtarak koruyan teknoloji, aşırı terin ve ısının yayılmasına yardımcı oluyor. Kumaşa birleşik halde olan gümüş noktalar vasıtası ile ürün, normal ürünlere göre %20 daha fazla sıcaklık olanağı tanıyor. Kumaşa birleşik haldeki gümüş noktalar sayesinde Omni Heat Reflective, size daha fazla ısı sağlar çünkü sizin kendi vucüt ısınızı geri yansıtır ve de korur bu sayede normal ürünlere göre %20 sıcaklık sağlar. Omni Heat Reflective bizim tüm ürün gruplarımızda kullandığımız ve de kışın ihtiyaç duyacağınız bir teknolojidir. İlk yardım battaniyelerinde kullanılan yansıtıcı teknolojiden esinlenilmiştir. Nefes alabilir kumaş ile birleştirilmiş olan alüminyum noktalar vücut ısınızı yansıtır ve korur. Alüminyum noktalar ortalama %20 ısı korunması sağlar.

Üstün Rahatlık Sağlayan Nefes Alabilen Kumaş Yapısı

Soğuk kış günleri için oldukça kullanıma elverişli olan Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket, nefes alabilen kumaş yapısı ile üstün rahatlık sağlıyor. İlk yardım battaniyelerinde kullanılan sistemden ilham alarak geliştirilen ürün, yansıtıcı teknolojisi sayesinde oldukça sıcak tutuyor. Nefes alabilir kumaş ile birleştirilen alüminyum noktalar, vücut ısısının yansıtılmasına ve korunmasına yardımcı oluyor.

Sportif Stili Tamamlayan Estetik Şıklık

Güçlü donanım özellikleri ile ilgi gören Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket, sportif tarzı tamamlayan görselliği ile de büyük beğeni topluyor. Estetik şıklık sunan tasarıma sahip olan ürün, erkek kullanıcılardan tam not alıyor. Yansıtıcı detayları ile dikkat çeken erkek ceket, zorlu hava koşullarında bile maksimum sıcaklık ve konfor için gerekli zemini hazırlıyor.

Kalite ve Tasarımı Bir Araya Getiren İşlevsellik

Soğuk kış günlerinin rahat ve sıcak geçirilmesine önemli ölçüde katkı sağlayan Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket, kalite ve tasarımı bir araya getiren işlevsellik sunuyor. Dikiş yerine kullanılan özel yapıştırma teknolojisi sayesinde ürün, suyun ve soğuk havanın içeri girmesini önlemeye yardımcı oluyor. Heat Seal Teknolojisi; dikiş yerine kullanılan özel yapıştırma tekniği sayesinde soğuk hava ve suyun içeri girmesine engel olurken, içerideki sıcaklığı ve kaz tüyünü de korur. Soğuk kış günlerini Heat Seal teknolojisi ile sıcak ve konforlu geçirebilirsiniz.

Columbia Delta Ridge™ Down Erkek Ceket Genel Özellikleri

  • Omni Heat Reflective ve Heat Seal Teknolojileri sıcaklık sunar.
  • Nefes alabilen kumaş yapısı, mükemmel rahatlık için olanak tanıyor.
  • Termal yansıtıcı teknolojisi sayesinde, aşırı terin ve ısının yayılmasına yardımcı oluyor.
  • Estetik detaylara sahip olan şık tasarımı, sportif tarzın tamamlanmasına katkıda bulunuyor.
  • Kumaşa birleşik halde olan gümüş noktalar, %20 daha fazla sıcaklık için gerekli zemini hazırlıyor.
  • Dikiş yerine kullanılan özel yapıştırma teknolojisi, suyun ve soğuk havanın içeri girmesini önlemeye yardımcı oluyor.
  • Soğuk kış günlerinin rahat ve sıcak geçirilmesini sağlayan model, kalite ve tasarımı bir araya getiren işlevsellik sunuyor.
  • Hemen her koşul için mükemmel hafiflik ve sıcaklık sunan bu suya dayanıklı mont, termal yansıtıcı iç ve 650-fill-power kaz tüyü yalıtım içeriyor.

Güncel teknoloji ve tasarımı buluşturan ürünleri ile ön plana çıkan Columbia, sportif şıklık sunan modelleri ile ilgi odağı oluyor. Her beğeniye ve ihtiyaca hitap eden çeşitleri ile marka, kullanıcılardan tam not alıyor. Omni Heat Reflective ve Heat Seal Teknolojileri ile soğuk hava koşulları için ideal olan Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket, güçlü tasarımı ile göz dolduyor. Maksimum rahatlık sağlayan Columbia Delta Ridge™ Down erkek ceket modeline, Barcin.com üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir ve stili temin edebilirsiniz. Bu sayede, zorlu hava şartlarında mükemmel sıcaklık ve estetik şıklığın keyfini gün boyunca yaşayabilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.