Columbia Fairbanks™ Omni-Heat™ Erkek Bot

#BM2806-010

1249.90 TL 869.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Fairbanks™ Omni-Heat™ Erkek Bot

Mevsim ya da iklim fark etmeden soğuk havalar için üstün teknoloji ile üretilen Columbia Fairbanks Omni-Heat erkek bot, sizi zorlu kış şartlarından korurken ayağınızın da konforlu olması üzerine tasarlanmış. Ayağın üşümesini engellerken yağmur, çamur, kar ya da buzlu kaygan zemin gibi en zor outdoor şartlarında bile yere mükemmel tutuş yapan bot, ayağı terletmiyor; sıcaklığını dengede tutuyor. Ve en büyük artısı olarak da ayağı adeta spor ayakkabılar gibi rahat ettiriyor.

Isı Yansıtan Teknoloji

Columbia markasının outdoor bot modellerinde kullandığı Omni Heat yani ısıyı geri yansıtma özelliği markanın Fairbanks Omni-Heat erkek bot modelinde de yer alıyor. Vücudun ısısını koruyan ve vücuda geri yansıtan; bu sayede de dışarıdan gelen soğuğun etkisini maksimum düzeyde azaltan Omni Heat Reflective teknolojisi, ayakkabıyla aynı segmentteki diğer ürünlere göre %20 daha sıcak kalınmasını sağlıyor. Columbia’nın koleksiyonundaki kıyafetleri dışında eldivenler, bereler gibi aksesuarlarıyla birlikte ayakkabı ve bot modellerinde de kullandığı Omni Heat Reflective, ısı yansıtan teknolojisi ayakkabıyı kullananlardan da tam puan alıyor. İlk yardım battaniyelerindeki vücut ısısını koruyan sistemden ilham alınarak tasarlanan Omni Heat Reflective, nefes alan dokulu kumaşlara işlenen minik alüminyum ve gümüş noktalar sayesinde soğuğu dışarıda bırakıyor ve vücudun ısısını geri yansıtıyor.

Tam Koruma Sağlayan Su Tutmama Özelliği

Çok yağmurlu havalarda, karda ya da buz tutmuş zeminlerde Columbia Fairbanks Omni-Heat erkek bot ayağınızı kuru tutuyor. Columbia markasının tescilli su geçirmeyen teknolojisi Omni Tech ile tasarlanan bot, mikro deliklere sahip membranı sayesinde nemin ve terin dışarı atılmasını da sağlıyor.

En Soğuk Havalara Bile Dayanıklı

Çok soğuk iklimlerde bile Columbia Fairbanks Omni-Heat erkek bot ayağınızı üşütmeyecek. En yeni teknolojilerle, outdoor sporları ve zorlu koşullarda dışarıda olmayı sevenler için tasarlanan Columbia Fairbanks Omni-Heat erkek bot, -25F/-32C derecelerine kadar dayanıklı iç ve dış yapıya sahip. Ayağı terletmeden sıcak tutmayı başaran botu bu kadar soğuğa karşı dirençli yapan unsurlardan biri de ultra güçlü kauçuk tabanı.

Darbelere Karşı Koruma

Columbia Fairbanks Omni-Heat erkek botun şehir dışı, outdoor aktivitelerde de ayağı darbelerden koruması için iki farklı teknolojiye daha sahip: İlki hafif kalmasını sağlayan Tech Lite, ikincisi ise botun her zemine tutunmasını sağlayan Omni Grip. Tech Lite’da Columbia’ya özel sistemle üretilen darbe koruyucu malzemeler daha uzun süre ayakların rahat olmasını sağlıyor. Yürüyüş, tırmanış için de uygun hale getiriyor; ayakkabının hafif kalmasını sağlıyor ve dayanıklılığını artırıyor. Omni Grip ile de yumuşak, sert, ıslak, karlı ya da kaygan zemin fark etmeden ayakkabının her koşulda yere mükemmel tutunmasına yardımcı oluyor.

Ayak Rahatlığı Ön Planda

Outdoor ayakkabılar yeni geliştirilen tasarımlarla birlikte daha rahat olmaya başladı. Columbia Fairbanks Omni-Heat erkek botta da rahatlık ayakkabının en beğenilen özelliği diyebiliriz. Ortalama 480 gramlık ayakkabı ayağa ağırlık yapmıyor. Olabildiğince hafif ama dayanıklı malzemelerle üretilen Columbia Fairbanks Omni-Heat erkek botu, uzun saatler giyilse de nefes alan kumaşı sayesinde ayağın nem dengesini koruyor ve terletmiyor. Ayağı en ideal sıcaklıkta tutabiliyor ve dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun üşümesini engelliyor.

Columbia Fairbanks™ Omni-Heat™ Erkek Botun Özellikleri

 • Columbia Fairbanks ile modern bir çizgi yakalarsınız.
 • Hafifliği ile umduğunuzdan daha fazla rahat edersiniz.
 • Köpüklü yapısı darbeleri emer, rahat etmenizi sağlar.
 • Hafif orta tabanı zemini hissetmenizi engeller.
 • Ayak ısınızı korur, ani ısı değişimleri yaşatmaz.
 • Nefes alabilen kumaşı ayağınızın hava almasını mümkün kılar.
 • Arazi çeşidi fark etmeksizin her çeşit zemine kolayca tutunabilirsiniz.
 • İleri tutunma hızını artırır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.