Columbia Firecamp™ Boot Erkek Outdoor Bot

#BM1766-213

1299.90 TL 969.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA: 41.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Columbia Firecamp™ Boot Erkek Outdoor Bot

Outdoor ayakkabı, kıyafet ve ekipman markası olan Columbia, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi eşliğinde konforlu bir deneyim sunuyor. Üstün yol tutuş performansı, suya dayanıklı yapısı, zorlu hava koşulları ve zeminlerde keyifli ve güvenli yolculuk deneyimi vadediyor. Zorlu doğa sporlarını sevenler için farklı aktivite türlerine göre ürün geliştiren Columbia, özellikle yağışlı ve soğuk günler göz önünde bulundurularak geliştirilen ürünleriyle dikkat çekiyor.

Ağır kış koşullarında ayakları sıcak ve rahat tutmak üzere özel olarak tasarlanan Columbia Firecamp, zorlu hava şartlarında konforu, sağlam çekiş özelliği ve suya dayanıklı yapısı sayesinde yüksek performans sergiliyor. Hafif, soğuk ve suya dayanıklı ve ayakları sıcak tutan performansı sayesinde güvenli adımlar atmaya yardımcı oluyor. Her stil ile kolaylıkla kombinlenebilen Columbia Firecamp bot, ister günlük hayatta ister klasik ofis stilinde kolay ve ideal bir şekilde kullanılabiliyor.

Sıcak ve Konforlu Adımlar

Bir termal yansıtıcı teknolojisi olan omni heat reflective sayesinde, Columbia Firecamp boot, vücut ısısının regüle edilmesini yardımcı oluyor. Vücut ısısını koruyarak geri yansıtıyor ve ayrıca aşırı ısıyı, yoğun terlemeyi yayarak konforlu adımlar atmaya zemin hazırlıyor.

Columbia’nın ilk suya dayanıklı ve nefes alabilir teknolojisi olan Omni-Tech sayesinde, mikro delikli membranı desteği ile nemi ve sıcak havayı dışarıya atarak dışarıdan gelecek soğuk havanın ayakkabı içerisinde girmesini engelliyor. Bu özellik, kullanıcının yüksek konfor sağlamasına büyük oranda katkı sağlıyor.

Uzun Mesafede Güçlü ve Destekli Duruş

Özellikle uzun mesafeli yürüyüşlerde farkını ortaya çıkaran Tech-Lite özelliği sayesinde sahip olduğu emici desteği ile ayağı koruyarak uzun mesafeli yürüyüşlerde konforlu adımlar atmaya yardımcı oluyor. Trail, running, multisport ve hiking ayakkabıları için kullanılan Tech-Lite teknolojisi, yenilenen hafif performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Böylece zorlayıcı aktivitelerde konforlu, fit, hafif ve destekli adımlar atmayı sağlayıp, hızın düşmesinin de önüne geçiyor.

Her İhtiyaç İçin Yüksek Performans

Arazi tipi ayırt etmeksizin tüketicinin ihtiyaç duyduğu her alanda zemine güçlü tutunma özelliği sunan Omni-Grip teknolojisiyle çeşitli faydalar sağlıyor. Patika alanlarında çok yönlü taban desteği sayesinde tırmanmayı kolaylaştırıyor ve tutunma alanı hızını artırıyor. Yürüyüş sırasında gevşek durumdaki topraklara güçlü tutuş özelliğiyle tutunuyor ve gevşek topraklı yürüyüşlerde sağlıklı adımlar atılmasına yardımcı oluyor. Kalıplı siped alanı sayesinde ıslak yüzeylerde de güçlü tutuş performansı sergiliyor ve ayrıca soğuk havanın içeri geçmesini önlüyor.

Tüm Etkileyici Özellikler Bir Arada

Zorlu kış koşulları için özel olarak tasarlanan Columbia Firecamp botlar, yalıtım özelliği sayesinde rahat kullanım sağlıyor.

Sağlam çekiş özelliği sayesinde her daim güvenli adımlar atmaya yardımcı olarak, günün her anında kullanıcının konforunu ve güvenini sağlıyor.

Uzun yürüyüşler, doğa yürüyüşleri ya da yağmurlu kış günleri, hava şartları ve koşulları her ne olursa olsun, önce kullanıcının konforunu ön plana alarak üretilen bu botlar, hafif yapısı sayesinde ayakları ağrıtmıyor, uzun yürüyüşlerde de ayak sağlığını ve konforunu korumaya devam ediyor.

Suya dayanıklı ve nefes alabilen etkili özelliği sayesinde kış günlerinde her daim kullanıcının yanında oluyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.